01Mar

Newsletter dla najlepszych Czytelników

Cześć! Miło mi, że tutaj zaglądnąłeś. Na facebooku pisałem, że każda osoba zapisana na newsletter otrzyma dziś o 20:00 link, pod którym można znaleźć presety (ponad 30). Jeżeli kiedykolwiek podawałeś już swojego maila na blogu to nie martw się, wiadomość ode mnie na pewno Cię nie ominie i nie musisz podawać maila ponownie.

Dla wszystkich, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości poniżej piszę jak dobrze mają Czytelnicy tam zapisani 🙂

UWAGA! Jeżeli kogoś ominęły presety a nadal chciałby otrzymać link niech zapisze się poniżej do newslettera i napisze pod spodem komentarz ze swoim mailem. Wówczas prześlę na skrzynkę szczegóły 🙂


Zobacz co zyskasz zapisując się do naszej paczki.
 • Wszystkie osoby, które zapisane są na newsletter otrzymują co jakiś czas różne bonusy do wpisów, darmowe presety i inne ciekawe dodatki. Dostaniesz również przypomnienia o nowych artykułach pojawiających się na blogu.
 • Jeżeli jesteś zainteresowany wszystkim tym co dzieje się na blogu, chcesz dostawać jeszcze więcej ciekawych informacji oraz chcesz wiedzieć co będzie działo się tutaj w najbliższym czasie to koniecznie zapisz się do naszej fotograficznej paczki.
 • Na koniec dodam, że zawsze osoby zapisane na newslleter mają lepiej niż pozostali Czytelnicy. Bonusy, dodatki, plany na przyszłość bloga, prywatny kontakt – to wszystko po zostawieniu swojego maila i otwieraniu wiadomości, które będą pojawiać się w Twojej skrzynce.
 • Na każdego maila możesz odpowiedzieć, od razu wpadnie on do mojej skrzynki. Każdą wiadomość czytam i na każdą staram się odpowiadać.

PS: Nie spamuję. Wiadomości zawsze są wartościowe i nigdy nie są wysyłane częściej niż raz w tygodniu. Pamiętaj żeby sprawdzać wszystkie. Wówczas nie ominie Cie nic wartościowego.

To jak, dołączysz do naszej fotograficznej paczki? 🙂

PAMIĘTAJCIE ŻEBY POTWIERDZIĆ zapisanie się na listę. W przeciwnym wypadku nie będę mógł wysłać Wam żadnych wiadomości. Wystarczy sprawdzić swoją skrzynkę, otworzyć wiadomość i kliknąć w link potwierdzający. Jeżeli nie widzicie wiadomości sprawdźcie SPAM.


ABOUT THE AUTHOR

Michał Kula

Cześć!
Przede wszystkim jestem szczęśliwym i pozytywnie nastawionym do życia człowiekiem, który nieustannie dąży do realizacji marzeń i celów.
Nieodłączną częścią mojego życia jest fotografia, którą dzielę się z Tobą na blogu.

 • Anna Przychodzień

  Dzień Dobry 🙂 Wiem że już sierpień ale również ja proszę o paczkę presetów. Z góry dziękuję 🙂

  wszechswiat9@gmail.com

 • Krzysztof Woźniak

  Witam, proszę o info w sprawie presetów.
  krzysztof@ram-serwis.pl

 • Marta Wilk

  Hmmm trochę po czasie… Jednak Michale mogę prosić o presety?
  marta90wilk@gmail.com

 • Marcin Pietraszek

  Witam 🙂
  Czy można jeszcze liczyć na darmowe presety ??
  reddse@gmail.com

 • Marcin
  • Jesteś bardzo powściągliwy 😀
   PS: Sprawdź maila 😉

 • Kamil Potrawiak

  Witam 🙂
  Właśnie dołączyłem do Twojej ekipy 🙂
  Czy mógłbym liczyć na ten link do darmowych presetów? 🙂
  Jeżeli kiedykolwiek będziesz miał zlecenie w okolicach trójmiasta, to pisz śmiało!! Chętnie poasystuję Ci 🙂
  Pozdrawiam

 • Marcin Makowski

  Cześć Michale 🙂

  Bardzo chętnie dołączam do paczki 🙂
  Pozdrowionka 🙂