28Lut

E-book – Portrety w plenerze

Chciałbyś robić lepsze zdjęcia portretowe w plenerze i podnieść swój fotograficzny warsztat? Ten e-book jest zdecydowanie dla Ciebie. Praktyczne porady i konkretne wskazówki poparte przykładami.


Przedstawiam w nim najważniejszą, podstawową wiedzę dotyczącą fotografowania ludzi w plenerze. To kompendium wiedzy, które powstało na podstawie moich doświadczeń, więc całość jest sprawdzona w praktyce przez to rady tam przedstawione są maksymalnie użyteczne.

Nie prezentuję wiedzy, do której zastosowania potrzebny jest zaawansowany sprzęt.
W zupełności wystarczy Ci to co masz, ponieważ wszystko co znajdziesz w środku, jest po prostu uniwersalne.

Jedynie o co Was proszę w zamian, to udostępnienie tego posta dalej. Chcę żeby jak najwięcej osób miało możliwość zdobyć zawartą w e-booku wiedzę. Nie zapomnij proszę o tym.

projekt na bloga sm

Książka powstała na podstawie artykułów z bloga.

ABOUT THE AUTHOR

Michał Kula

Cześć!
Przede wszystkim jestem szczęśliwym i pozytywnie nastawionym do życia człowiekiem, który nieustannie dąży do realizacji marzeń i celów.
Nieodłączną częścią mojego życia jest fotografia, którą dzielę się z Tobą na blogu.

 • Pingback: Obróbka zdjęć Lightroom Poradnik PDF E-book | FotoBlysk()

 • Marek Mikułowski

  Dla regularnych czytelników Twojego bloga ten e-book to w większości przypomnienie poprzednich wpisów. Nie zmienia to faktu, że jest to fajnie podane źródło wiedzy w temacie portretów. Nie trzeba wertować bloga żeby znaleźć cześć, która akurat nas interesuje. Osobiście mam pewien niedosyt, ale wspominałeś że to dopiero przedsmak papierowego wydania. Mam nadzieję, że blog nie straci na rzecz książki i nie zobaczymy zdań typu „Po więcej informacji w tym temacie, sięgnij po moją książkę” 😉 ( z góry przepraszam za rozwlekanie i czarnowidztwo, robisz świetną robotę)

  • Parę stron jest nowych, poza tym wszystko jest zebrane w jednym miejscu więc tak jak wspomniałeś, nie trzeba wszystkiego wertować żeby podszkolić się z tego konkretnego tematu 🙂

   Papierowa książka będzie traktowała o czymś innym a na blogu nic się nie zmieni 🙂

 • Anika_IC

  Dziękuję za E-booka – zawiera bardzo przydatne informacje. Wiele uwagi poświęciłeś relacji między fotografującym a modelem – to rzeczywiście istotny aspekt.
  Ja również czekam na więcej – może rozwinięcie tematu prawidłowej obróbki. Łatwo powiedzieć „obrabiaj zdjęcia”, ale jak zrobić to dobrze?
  Dziękuję i pozdrawiam

  • Przeglądnij kanał na YouTube, pisałem o tym w książce 🙂

 • Wer.

  Dziękuję za ten wpis, za tę wiedzę!

 • Przemysław Kurdunowicz

  Już mam dzieki Michał za sporą dawkę wiedzy!!
  Czekam na więcej 😉