BLOG FOTOGRAFICZNY – WSZYSTKO O FOTOGRAFII

Jak to jest obrobioe #1a
3

Jak obrabiać zdjęcia gwiazd?

Niedawno na blogu publikowałem zdjęcia gwiazd w połączeniu z wiatrakami. Wpis cieszył się dużą popularnością a pod nim pojawiło się sporo komentarzy. Niektórzy z Was wykazali chęć zgłębienia tajników obróbki tego typu zdjęć. Postanowiłem nagrać film, w którym pokazuję jak łatwo i sprawnie obrabiać takie fotografie.

Nie obyło się bez małego błędu. Program do nagrywania pulpitu nie nagrał myszki. Żeby wszystko było jasne, dodałem czerwony, wskazujący palec, który pokazuje to co jest w danym momencie robione. Następnym razem będzie widoczny tradycyjny kursor :)

Serię nazwałem „Jak to jest obrobione”. Będę w niej korzystał z programów Adobe Lightroom oraz Adobe Photoshop. Jeżeli ktoś korzysta np. z Camera Raw to po prostu może przenosić ruchy na ten właśnie program.

Tymczasem zapraszam do obejrzenia a później do komentowania. Dajcie znać czy chcecie więcej takich filmów, w których będę pokazywał jak obrabiam moje zdjęcia. 

Bezpośredni odnośnik do filmu: https://youtu.be/gWb-nK_zE_E

adobe lightroomjak obrabiać w lightroomjak obrabiać zdjęciajak obrabiać zdjęcia gwiazdobróbka lightroomobróbka zdjęć

Michal • 25 sierpnia 2015


Previous Post

Next Post

  • Michał Wołoszyn

    Od kilku dni czytam wszystkie wpisy od początku i stwierdzam, że filmiki z obróbką to strzał w dziesiątkę! Oby więcej :D. Pozdrawiam

  • Andrzej

    brawo bardzo fajny i przydatny tutorial jak najbardziej na tak i poproszę więcej ,))