10Kwi

JAK ZACZĄĆ ZARABIAĆ NA FOTOGRAFII

Zapisy na kurs dobiegły końca. Możesz zapisać się na kolejną edycję podając poniżej maila (wpisanie się do niczego nie zobowiązuje):


opis kursu

ABOUT THE AUTHOR

Michał Kula

Cześć!
Przede wszystkim jestem szczęśliwym i pozytywnie nastawionym do życia człowiekiem, który nieustannie dąży do realizacji marzeń i celów.
Nieodłączną częścią mojego życia jest fotografia, którą dzielę się z Tobą na blogu.

 • Chciałabym zająć się zawodowo fotografią wnętrz. Wiedzę na temat prowadzenia firmy i praktykę posiadam, gdyż prowadziłam działalność usługową, ale z innej branży.Czy w takim wypadku kurs mi się przyda no i też w odniesieniu do biznesu na fot.wnętrz.Pozdrawiam.

  • Cześć! 🙂
   Najwięcej przykładów w kursie jest z fotografowania ludzi, kilka razy wspomniałem również o fotografowaniu wnętrz.
   Ogólnie, kurs jest tak skonstruowany żeby wiedza była uniwersalna i do zastosowania w różnych dziedzinach.

   W razie pytań, jestem do dyspozycji 🙂

   • Dziękuję za odpowiedź. Cały czas się zastanawiam nad kursem. Fot.wnętrz to jednak w dużej mierze klient biznesowy: agencja nieruchomości, hotel, restauracja itp. A fot.ludzi to raczej klienci indywidualni i sposoby docierania do nich też inne. Oj mam dylemat czy na kurs się zdecydować.

    • Ogólnie sporo mówię o ogólnych tematach – np. jak dobrze skonfigurować fanpage, konto prywatne czy stronę internetową żeby te dobrze oddziaływały na klienta. Poza tym jest sporo o marketingu, marce osobistej czy identyfikacji wizualnej.

     Nie namawiam Cię, musisz podjąć decyzję sama. Nie mniej jednak, pamiętaj, że masz pełną gwarancję satysfakcji i jeżeli nie będziesz zadowolona to wystarczy, że napiszesz i w 100% zwracam pełną kwotę, bez gadania czy formalności.

     Decyzja należy do Ciebie 🙂