30Sty

Moje najlepsze INWESTYCJE W FOTOGRAFIĘ

Mało kto na początku przygody z fotografią dysponuje na tyle dużym budżetem żeby kupować dowolny sprzęt, który jest aktualnie potrzebny. Dlatego każdą inwestycję, często poprzedzają godziny analiz i wertowania internetu. Nie inaczej było w moim przypadku. Każdy jeden zakup musiał być dokładnie przemyślany. W efekcie, niektóre inwestycje okazały się przełomowe i wprowadziły moje fotografowanie na znacznie wyższy poziom. O tych właśnie rzeczach opowiem w najnowszym odcinku!


Wraz z zaawansowaniem przychodziły również kolejne zakupy, te jednak były znacznie bardziej kosztowne. Dlatego w filmie skupiłem się na tych rzeczach, które są w zasięgu niemal każdego pasjonata fotografii.

Większość tych rzeczy mam do dzisiaj więc pokazuję je na filmie i opowiadam w czym mi pomogły.

Dodatkowo, wprowadziłem nieco inny format odcinka, nieco luźniejszy i bardziej w stylu opowiadania. Przełożyło się to na długość odcinka ale mam nadzieję, że tego typu „pogadanki” również przypadną Wam do gustu.

CZEGO DOWIESZ SIĘ Z TEGO MATERIAŁU?
– jakie inwestycje podniosły mój poziom fotografowania,
– jak wykorzystałem je w praktyce,
– dlaczego były one przełomowe,
– czego się nauczyłem poprzez ograniczony budżet.

Bezpośredni link do odcinka: https://youtu.be/cOr9G2nSlaE

Chcesz wiedzieć o wszystkich filmach?
Subskrybuj kanał YT:

ABOUT THE AUTHOR

Michał Kula

Cześć!
Przede wszystkim jestem szczęśliwym i pozytywnie nastawionym do życia człowiekiem, który nieustannie dąży do realizacji marzeń i celów.
Nieodłączną częścią mojego życia jest fotografia, którą dzielę się z Tobą na blogu.

  • Wiktor Kiślak

    „Dlatego każdą inwestycję, często poprzedzają god ziny analiz i wertowania internetu.”<—Tutaj wkradła się spacja w słowo "godziny" 🙂
    Moją ostatnią inwestycją było kupno ozdobnej żarówki za szaloną kwotę 12 zł, daje ona przyjemne żółte światło które chcę wykorzystać i zrobić fajny klimat na zdjęciu.

    • Poprawione 🙂
      Odnośnie Twojej inwestycji, jak zrobisz zdjęcie to koniecznie pokaż efekty 🙂