29Mar

NEONOWE ZDJĘCIA w domu

JAK ZROBIĆ
ZDJĘCIA Z NEONAMI W DOMU?

W tym odcinku pokazuję krok po kroku jak wykonać neonowe zdjęcia w stylu Brandon-a Woelfel-a bez wychodzenia z domu. Przedstawiam prosty pomysł, który każdy może odwzorować również u siebie. Z tego miejsca również zaznaczam, że nie trzeba inwestować w drogie neony, realizacja nie wymaga dodatkowych inwestycji.


W internecie widzimy różnorodne zdjęcia wykonane w przepięknych miejscach, w których roi się od neonów. Większość z nich pochodzi oczywiście z USA. W końcu tam w każdym większym mieście roi się od świecidełek, które przyciągają przechodniów. Już nawet są tworzone pomieszczenia specjalnie dedykowane dla fotografów, w których zamontowane są różne, klimatyczne neony. Wygląda to niesamowicie!

Zainteresowany tematem, zacząłem szukać w moich okolicach jakiegoś miejsca, w którym mógłbym wykonać takie zdjęcia. Niestety niczego konkretnego nie znalazłem.

Ostatnio trafiłem na młodego fotografa, który na swoim kanale zaprezentował film, w którym wykonał on zdjęcia z neonami bez wychodzenia z domu. Postanowiłem przetestować ten sposób. Efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania więc postanowiłem nagrać film z ich powstania i podzielić się z Wami moimi efektami.

CZEGO DOWIESZ SIĘ Z TEGO MATERIAŁU?
– jak wykonać zdjęcia z neonami w domu,
– jakie dodatkowe akcesoria będą przydatne,
– jak fotografować tą metodą, żeby efekty były jak najlepsze.

Bezpośredni link do odcinka: https://youtu.be/bJm1QfdRsC0

Chcesz wiedzieć o wszystkich filmach?
Subskrybuj kanał YT:

 

Transkrypt odcinka

 

ABOUT THE AUTHOR

Michał Kula

Cześć!
Przede wszystkim jestem szczęśliwym i pozytywnie nastawionym do życia człowiekiem, który nieustannie dąży do realizacji marzeń i celów.
Nieodłączną częścią mojego życia jest fotografia, którą dzielę się z Tobą na blogu.