fbpx

Po kilku miesiącach pracy, w końcu mogę udostępnić Wam klimatyczne presety do Adobe Lightroom & Camera Raw oraz praktyczne lekcje z ich wykorzystania! To właśnie na ich bazie obrabiam wszystkie moje zdjęcia a metody, które przedstawiam w filmach są moim sposobem pracy nad fotografiami. 


Zacznijmy od trailera, w którym dowiecie się co nieco o całym zestawie, który Wam przedstawiam (pamiętajcie o jakości HD):

PRESETY LIGHTROOM & ACR

Jak sami widzicie, włożyłem mnóstwo wysiłku w stworzenie presetów i lekcji. Najważniejsze jest  jednak to, że wszystko nie powstało w ciągu ostatniego czasu, ale za sprawą wieloletniej pracy nad zdjęciami. Presety były ciągle udoskonalane, modyfikowane i zmieniane. Dzięki czemu doprowadziłem je do takiego stanu, w którym spełniają wszystkie moje wymagania.

Nikt z nas nie lubi kupować kota w worku. Każdy chciałby sprawdzić działanie presetów przed ich zakupem. Mam tego świadomość i w związku z tym, przygotowałem coś specjalnego. Za sprawą suwaczka, porównacie efekt przed i po zastosowaniu ustawienia na surowe zdjęcie (RAW). W sklepie dostępne jest porównanie każdego (!) presetu. Przykład:

[twentytwenty]

N74A7688-2 N74A7688

[/twentytwenty]

LEKCJE LIGHTROOM

MVI_9433

Podobnie jest z lekcjami z ich praktycznego zastosowania. Oczywiście zostały one nagrane na potrzeby kursu, ale to co w nich przedstawiam, jest moim systemem pracy nad fotografiami, który przez lata ewoluował i ciągle się doskonalił.

Spędzicie ze mną niemal 2 godziny (!) na pracy w programie Adobe Lightroom i nauczycie się dopasowywać ustawienia do różnych fotografii przez co będą one maksymalnie użyteczne. Całość rozpoczyna:

  • instalacja presetów do programu (Lightroom i Camera Raw),
  • następnie przechodzimy do wprowadzenia, w którym omawiam bardzo ważne narzędzia z zakresu korekcji lokalnych, które robią wielką różnice i dają mnóstwo możliwości,
  • teraz zaczynamy zabawę z presetami, 10 lekcji z praktycznym zastosowaniem każdego ustawienia na różnych fotografiach. 

Żeby było nam raźniej, podczas lekcji cały czas towarzyszę Ci w prawym górnym rogu 🙂

Zrzut ekranu 2017-05-07 o 14.30.05 (2)

Lekcje z praktycznego zastosowania prowadzone są w programie Adobe Lightroom. Jednak Camera Raw to bliźniaczy program, w którym dostępne są dokładnie te same narzędzia. Dzięki temu użytkownicy ACR-a bez problemu odwzorują każdy ruch. Dla ułatwienia, nagrałem również film, w którym pokazuję, w którym miejscu jest dane narzędzie w Camera Raw. 

GWARANCJA

 gwarancja satysfakcji

Wiele osób popatrzy teraz na mnie nieco dziwnie, jednak jestem tak pewny moich presetów i lekcji z ich zastosowania, że udzielam każdemu gwarancji satysfakcji! Jeżeli jakimś cudem zestaw nie przypadnie Ci do gustu, oddaję Ci wszystkie pieniądze, bez gadania. Nie chcę po prostu żeby ktokolwiek czuł się niepewnie podczas inwestycji. 

KOSZT INWESTYCJI

Kupując presety i lekcje inwestujesz przede wszystkim w wiedzę oraz zestaw konkretnych narzędzi i ustawień, które będziesz mógł przenosić na różne swoje zdjęcia czy całe sesje zdjęciowe. W ten sposób Twoje fotografie z miejsca zyskają nową jakość. 

Zanim ustaliłem cenę, zrobiłem rozeznanie wśród osób, które widziały presety. Większość z nich sugerowała kwoty w zakresie 250-350zł za cały pakiet. Nie ukrywam, że w głowie miałem wizję żeby pomóc jak największej liczbie osób z czym nie mogła kolidować zaporowa cena. 

Więc jaka jest wartość tej inwestycji? Sprawdźcie sami 🙂

Klimatyczne Presety & Praktyczne Lekcje dostępne tutaj: KLIK

N74A7679 baner sm

Program Adobe Lightroom w zestawie z Photoshopem dostępny jest w abonamencie, na stronie producenta.