22Gru

5 sposobów na SZYBKIE ZDJĘCIA PRODUKTÓW

Poradnik fotograficzny o tym jak robić lepsze zdjęcia produktów i przedmiotów w łatwy, szybki i efektowny sposób. Umiejętność dobrego fotografowania najróżniejszych rzeczy jest w naszych czasach bardzo przydatna. W końcu często robimy zdjęcia na aukcje internetowe czy portale ogłoszeniowe. Żeby pokazać, że nie trzeba mieć drogiego sprzętu do takich zdjęć to zamiast lustrzanki, wykorzystałem telefon. 


W tym odcinku oprócz 5 sposobów na szybkie zdjęcia produktowe przedstawiam również kilka porad o tym jak lepiej robić tego typu fotografie. Zapraszam na film!

CZEGO DOWIESZ SIĘ Z TEGO MATERIAŁU?
– jak robić zdjęcia produktowe w domu,
– poznasz pomysły na ciekawe zdjęcia produktów,
– dowiesz się jakie światło wykorzystać,
– jak wykonać dobre zdjęcia nawet telefonem komórkowym.

Bezpośredni link do filmu: https://youtu.be/_R6NRu9XA9c

Chcesz wiedzieć o wszystkich filmach?
Subskrybuj kanał YT:

 

Transkrypt odcinka

ABOUT THE AUTHOR

Michał Kula

Cześć!
Przede wszystkim jestem szczęśliwym i pozytywnie nastawionym do życia człowiekiem, który nieustannie dąży do realizacji marzeń i celów.
Nieodłączną częścią mojego życia jest fotografia, którą dzielę się z Tobą na blogu.

 • Kamil Mierzejowski

  Dołączam się do prośby… fotografowanie dużych przedmiotów w kiepskich warunkach oświetleniowych przysparza czasem problemów. Jestem ciekaw jak nasz ekspert sobie radzi z takim wyzwaniem 🙂

  • Janusz Wronka

   Sony Alfa 7 II s polecam

  • Jeżeli mamy kiepskie warunki oświetleniowe to trzeba po prostu oświetlić fotografowany przedmiot. Od pewnych reguł nie ma niestety odstępstwa. Jeżeli szukamy budżetowego rozwiązania to sprawdzą się chociażby halogeny ze światłem dziennym z dobrym odwzorowaniem barw.

 • Paweł Durka

  Fajne i wartościowe porady. Przydałoby się też coś nt. zdjęć dużych produktów – np. szafa, gdzie pojawiają się problemy m.in. ze zniekształceniami krawędzi.

  • Myślę, że w przyszłości pojawi się i taki materiał 🙂