22Gru

5 sposobów na SZYBKIE ZDJĘCIA PRODUKTÓW

Poradnik fotograficzny o tym jak robić lepsze zdjęcia produktów i przedmiotów w łatwy, szybki i efektowny sposób. Umiejętność dobrego fotografowania najróżniejszych rzeczy jest w naszych czasach bardzo przydatna. W końcu często robimy zdjęcia na aukcje internetowe czy portale ogłoszeniowe. Żeby pokazać, że nie trzeba mieć drogiego sprzętu do takich zdjęć to zamiast lustrzanki, wykorzystałem telefon. 


W tym odcinku oprócz 5 sposobów na szybkie zdjęcia produktowe przedstawiam również kilka porad o tym jak lepiej robić tego typu fotografie. Zapraszam na film!

CZEGO DOWIESZ SIĘ Z TEGO MATERIAŁU?
– jak robić zdjęcia produktowe w domu,
– poznasz pomysły na ciekawe zdjęcia produktów,
– dowiesz się jakie światło wykorzystać,
– jak wykonać dobre zdjęcia nawet telefonem komórkowym.

Bezpośredni link do filmu: https://youtu.be/_R6NRu9XA9c

Chcesz wiedzieć o wszystkich filmach?
Subskrybuj kanał YT:

 

Transkrypt odcinka

ABOUT THE AUTHOR

Michał Kula

Cześć!
Przede wszystkim jestem szczęśliwym i pozytywnie nastawionym do życia człowiekiem, który nieustannie dąży do realizacji marzeń i celów.
Nieodłączną częścią mojego życia jest fotografia, którą dzielę się z Tobą na blogu.

  • Kamil Mierzejowski

    Dołączam się do prośby… fotografowanie dużych przedmiotów w kiepskich warunkach oświetleniowych przysparza czasem problemów. Jestem ciekaw jak nasz ekspert sobie radzi z takim wyzwaniem 🙂

  • Paweł Durka

    Fajne i wartościowe porady. Przydałoby się też coś nt. zdjęć dużych produktów – np. szafa, gdzie pojawiają się problemy m.in. ze zniekształceniami krawędzi.

    • Myślę, że w przyszłości pojawi się i taki materiał 🙂