07Sie

Zack Arias – Fotografowie, którzy inspirują #1

Wreszcie jest! Po wielu próbach (3 razy kręcone oraz 4 razy montowane) udało się wszystko skleić w całość. Czas zapoczątkować serię fotografów, którzy inspirują. Jednak tym razem inaczej niż zwykle jednak wierzę w to, że taka odmiana będzie interesująca a przede wszystkim wartościowa.

Po obejrzeniu, zapraszam do subskrypcji kanału oraz pozostawieniu komentarza czy to na blogu czy na samym YouTube. W planach mam stworzenie ciekawego kanału o fotografii. Trochę innego niż inne 🙂

Kolejny materiał filmowy jeszcze nie wiem kiedy się pojawi. Jeżeli zobaczę, że ma to sens (wasz odzew) na pewno następna produkcja już niebawem.

 

Tymczasem, bez zbędnego gadania, zapraszam do oglądania.

Bezpośredni odnośnik do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=fxJ2k5qQYcE

 

Linki wspomniane w filmie:

Strony ze zdjęciami Zacka Ariasa
http://zackarias.com/
https://500px.com/zarias

Kanał Zacka na YouTube
https://www.youtube.com/user/usedfilm

Artykuł na blogu ze zdjęciami z jedną lampą błyskową
http://fotoblysk.com/?p=940

ABOUT THE AUTHOR

Michał Kula

Cześć!
Przede wszystkim jestem szczęśliwym i pozytywnie nastawionym do życia człowiekiem, który nieustannie dąży do realizacji marzeń i celów.
Nieodłączną częścią mojego życia jest fotografia, którą dzielę się z Tobą na blogu.

 • Świetny pomysł na cykl, oby było więcej tego typu filmików u Ciebie, chętnie będę oglądać 😀

  • Będzie na pewno więcej- to mogę obiecać 🙂

 • Paulina Kimi

  Super pomysł z filmikiem:) Jedyne, co mi trochę przeszkadzało to muzyka w tle trochę za głośna:) A poza tym wszystko super, czekam na następne:)
  Uwielbiam Twój blog, a teraz zostanę jeszcze fanką na YT:)

  • Dziękuję za sugestię! 🙂
   Poza tym to bardzo miło słyszeć, że tak bardzo podoba Ci się to co przekazuję 🙂 Takich właśnie komentarzy na blogu brakuje- napędzających do działania 🙂

   Dzięki, pozdrawiam 🙂

 • MATIzz

  Fajnie zmontowane. ciekawie opowiadasz, bez stresu, spokojnie, Masz odpowiedni tembr głosu, popierasz słowa wplątując obrazy. Podoba mi się. Godne polecenia video. Jedynie co, to może lekko przyciszylbym snującą sie w tle muzę. Ogólnie dobra robota. Zostaję subskrybentem i czekam na ciąg dalszy.

  • Wielkie dzięki! W planach mam już kolejne materiały i to nie tylko z tej serii. Wierzę też w to, że z każdym będzie lepiej 🙂