fbpx

JAK ZACZĄĆ ZARABIAĆ
NA FOTOGRAFII

Sprawdzona wiedza i strategie jak krok po kroku zacząć zarabiać pieniądze na tym co kochasz robić.

Cześć Czytelniku! 

Byś może kiedy spojrzałeś na tę ofertę to pomyślałeś: “Ale to długie. Nie chce mi się tego czytać”.

Rozumiem to doskonale. Miej jednak świadomość, że szanuję Twój i swój czas i żadne słowo nie pada tutaj przypadkowo. Najlepiej przejdź w tryb pełnego ekranu i przeczytaj ten list.

Mam nadzieję, że znajdziesz chwilę żeby przeczytać to, co napisałem dokładnie. Sugeruję, żebyś zrobił to właśnie teraz, zanim się obejrzysz, będziesz już na końcu – gwarantuję.

Zaczynajmy!

Odpowiedz sobie na pytania:

 • czy chciałbyś zarabiać na tym co kochasz robić?
 • chciałbyś zarobić w ten sposób na lepszy sprzęt?
 • czy chciałbyś poznać skuteczne metody na pozyskiwanie klientów na zdjęcia?
 • zastanawiasz jak zacząć zarabiać w branży fotograficznej?
 • czujesz się zagubiony kiedy myślisz o własnej działalności?
 • martwisz się, że konkurencja jest zbyt duża?
 • nie wiesz jak skonstruować ofertę, która będzie przyciągała klientów?
 • obawiasz się współpracy z trudnymi klientami i nie wiesz jak się przed nimi zabezpieczyć?
 • nie wiesz jak wyróżnić się na tle konkurencji?
 • nie wiesz jak rozkręcić swój foto-biznes bez nakładów finansowych?
 • obawiasz się, że koszty będą większe niż zyski?

Jeżeli odpowiedziałeś na którekolwiek pytanie TAK to poświęć 5 minut i czytaj dalej

bo mam dla Ciebie świetną wiadomość, będziesz mógł nauczyć się tego wszystkiego bardzo szybko!

Osobiście przypilnuję żeby tak się stało.

Na samym wstępie chciałbym w kilku słowach powiedzieć Ci parę słów o sobie. Nazywam się Michał Kula i jestem założycielem bloga fotograficznego FotoBlysk.com, twórcą kanału YouTube o tej samej nazwie oraz zawodowym fotografem pracującym na własną rękę od 5 lat.

Przez ten czas:

 • wykonałem setki sesji zdjęciowych i reportaży,
 • fotografowałem znanych twórców z internetu,
 • współpracowałem z firmami związanymi z fotografią i biznesem,
 • przeszkoliłem kilkadziesiąt osób na fotograficznych warsztatach indywidualnych i grupowych.

Przez prawie 3 lata blogowania:

 • napisałem ponad 320 artykułów na temat fotografii,
 • nagrałem niemal 60 filmów poświęconym fotografowaniu,
 • stworzyłem 2 zestawy “Klimatycznych presetów & Praktycznych lekcji” do Lightroom & Camera Raw.

Napisałem kilka książek w formie E-booka:

 • Portrety w plenerze,
 • Lightroom Tipy & Triki,
 • Pomysły na kreatywne zdjęcia.

Zawsze w skrócie mówię o sobie, że jestem szczęśliwym i pozytywnie nastawionym do życia człowiekiem.

Masz strategię jak to zrobić?

Zauważyłem wśród moich kursantów pewien problem. Występował u nich wszystkich. Niemal każdy działał bez żadnej konkretnej strategii. Po prostu mieli jakieś swoje zdjęcia, pokazywali je światu i czekali na efekt w postaci zleceń. Niektórzy szli oczywiście krok dalej i mieli już swoje oferty czy strony, jednak nadal wszystkie działania nie były w żaden sposób świadome i usystematyzowane.

Nie ma się co dziwić, że efekty były marne.

Zatem jest niesamowicie łatwo wyróżnić się na tle swojej konkurencji. Wystarczy mieć dobrą strategię i świadomie korzystać z różnych narzędzi.
Tego właśnie nauczę Cię w kursie a na dedykowanej grupie przypilnuję osobiście żebyś dobrze z nich korzystał.

Rynek foto jest przesycony?

Z każdej strony słyszymy, że rynek fotograficzny jest już przesycony. Na każdym rogu czai się fotograf, który oferuje swoje usługi. W ten sposób każdy konkuruje ze sobą ceną, a przez to początkującym osobom ciężko w jakikolwiek sposób wbić się w rynek.

Kompletnie się z tym nie zgadzam! Narzekają Ci, którzy nie potrafią prowadzić odpowiednie swoich działań marketingowych i dobrze zadbać o aktualnych klientów, którzy to zagwarantowaliby kolejne zlecenia. Zamiast dużo gadać trzeba działać. Jednak żeby działać, trzeba wiedzieć jak to robić, żeby efekty były w postaci regularnych zleceń, a nie siwych włosów na głowie.

Nie ma też co liczyć, że rynek będzie z czasem mniej konkurencyjny. Nowe osoby będą pojawiały się regularnie. Ale…

Bez mądrej strategi i efektywnych działań będzie niesamowicie trudno przebić się przez gąszcz konkurencji i pozostać na rynku.

Jednak Ty nie musisz uczestniczyć w tej gonitwie, bo większość osób działa kompletnie nieprzemyślanie; bez żadnego planu i systematyczności.

“Im lepsza jest Twoja strategia, tym skuteczniejszy masz marketing, a to sprawia, że sprzedaż jest dużo prostsza, szybsza i łatwiejsza”Bartek Popiel

Skąd ja to wiem? Moja historia

Od około 8 lat fotografia jest moją główną pasją, którą nieustannie rozwijam. W pewnym momencie w swoim fotograficznym rozwoju zrobiłem duży krok na przód, bo po wykonaniu sesji znajomym (tanią lustrzanką Canonem 50D i jeszcze tańszym obiektywem – 50mm f.1,8) dostałem pytanie od innych znajomych:

“Hej Michał! Ile kosztuje u Ciebie taka sesja?”

Wówczas byłem w szoku, nigdy nie myślałem, że kiedykolwiek ktoś będzie proponował mi pieniądze za zdjęcia. Nigdy nie patrzyłem na fotografię w ten sposób, po prostu miałem pasję i nie myślałem o jej monetyzacji. Jednak po tych kilku zapytaniach, stwierdziłem, że może by tak…

…robić w życiu to co się kocha i zrobić z tego sposób na życie?

Wówczas postawiłem wszystko na jedną kartę. Zrezygnowałem z pracy i zacząłem rozwijać swój własny biznes.

Zanim pozyskałem jakiekolwiek kolejne zlecenia minęło sporo czasu. W sumie nie dziwię się bo metody za pomocą, których próbowałem zdobyć klientów były tak fatalne, że nikomu się nie dziwię. Poza tym, stawki jakich oczekiwałem za zdjęcia zdecydowanie odstraszały – były tak śmiesznie niskie!

Metodą prób i błędów, zdobywałem raz na jakiś czas małe zlecenia. Każdą wiadomość przychodzącą na “firmowego” maila traktowałem jak święto.

Inwestowałem też w różne rodzaje reklam i niestety, zainwestowane pieniądze nie przyniosły zwrotu w postaci nowych zleceń.

Po serii różnych błędów i niepowodzeń, powoli, krok po kroku dochodziłem do lepszych rozwiązań, które zaczęły przynosić jakiekolwiek efekty. Cały czas eksperymentowałem, testując różne sposoby na pozyskiwanie klientów, na odpowiednie przedstawianie swojej oferty oraz mądre, przemyślane i skuteczne działania marketingowe.

W między czasie szkoliłem się u wielu osób, które osiągnęły w tym temacie o wiele więcej ode mnie. Dzięki temu wdrażałem sprawdzoną wiedzę, a nie błądziłem jak dziecko we mgle.

Po kilku latach już wiedziałem “z czym to się je” i jak w łatwy sposób przyciągnąć do siebie klientów, którzy staną się moimi stałymi bywalcami, a przede wszystkim przyślą do mnie swoich bliskich. Tak też biznes się rozwijał, a ja mogłem w końcu odetchnąć, że kilka lat temu podjąłem słuszną decyzję.

Ale ile czasu, stresu i niepowodzeń to kosztowało… ehh…

Przez kolejne 2 lata wdrażałem kolejne sposoby, które działały jeszcze lepiej oraz pomogły mi regularnie podnosić ceny. Czułem wielką radość bo w momencie, w którym konkurencja walczyła między sobą o klienta, ja fotografowałem.

Cały czas inwestowałem w swój rozwój i widziałem efekty, których jeszcze kilka lat temu tak bardzo oczekiwałem. Ale od tego czasu minęło kilka lat, kilka lat stresu, nerwów, błędów i niepowodzeń. Ale wszystko w końcu zaczęło funkcjonować tak jak trzeba. Do tego stopnia, że klientów zacząłem odsyłać do znajomych fotografów.

Kiedy w ciągu tygodnia, dostawali nawet kilka telefonów od klientów z mojego polecenia, pytali… Michał, jak Ty to robisz?!

Z tego pytania narodził się pomysł żeby wiedzę przekazać innym.

 

“Czy kurs zadziała u mnie?”

Na pewnym etapie założyłem bloga, opisywałem moje sesje i dzieliłem się wiedzą. Wtedy też zacząłem przyjmować pierwsze osoby na warsztaty indywidualne.

Pewnego dnia otrzymałem zapytanie “Chciałbym zacząć zarabiać na fotografii, kompletnie nie wiem jak się za to zabrać, mógłbyś mi jakość pomóc?”.

To był właśnie moment, w którym zacząłem intensywnie myśleć o tym co działo się przez ostatnie długie lata. Wypisałem wszystkie moje błędy i sukcesy. Dodałem do tego szereg różnych strategii dotyczących; marketingu, działania w social mediach, kontaktu z klientem i wiele, wiele innych bardzo istotnych elementów. Po prostu popatrzyłem na swoje działania z perspektywy drugiej osoby.

Przeprowadziłem szkolenie, przekazałem całą swoją wiedzę i wszystko było już w rękach kursanta.

Po kilku miesiącach otrzymałem od niego długiego maila. Metody, które wdrożył sprawiły, że z etapu garstki sesji miesięcznie robił kilka w tygodniu i to za znacznie wyższe stawki!

Czułem niesamowitą satysfakcję! Wtedy właśnie zapisałem sobie na liście pomysłów do wdrożenia na blogu: “Zrobię kurs o zarabianiu na fotografii” – był koniec 2016 roku.

Do tego czasu, przeszkoliłem z tego tematu jeszcze kilkanaście osób i wszyscy, którzy wdrożyli zdobytą wiedzę i wyeliminowały pewne błędy, bardzo szybko zobaczyły pierwsze efekty. Później wszystko działa już na zasadzie kuli śniegowej.

Po przeprowadzeniu mnóstwa indywidualnych warsztatów poznałem również problemy wielu osób z branży fotograficznej. W ten sposób widziałem jakie problemy przewijają się najczęściej i z czym ludzie mają najwięcej problemów.

W efekcie, w kursie mogłem zebrać całą moją wiedzę i doświadczenie ale również przedstawić i rozwiązać problemy, które dotyczą wielu osób z branży.

Pomogę Ci!

Kurs stworzyłem w taki sposób żeby każdy uczestnik mógł od razu wdrażać zdobytą wiedzę. Nie mniej jednak, czasami przychodzi taki moment, w którym pojawia się problem, który ciężko jest samemu rozwiązać.

W związku z tym, oprócz wartości, którą oferuję w kursie, daję Ci również dostęp do dedykowanej grupy na facebooku, stworzonej tylko i wyłącznie dla uczestników kursu. Co za tym idzie, w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, wystarczy, że napiszesz posta na grupie, a ja lub inni uczestnicy pomożemy Ci.

Poza tym, w każdym momencie będziesz mógł napisać do mnie wiadomość prywatną.

Biznes z pasji

Ciągle słyszy się, że ktoś nie lubi swojej pracy. Codziennie musi wstawać rano z myślą o tym, że przez 8h albo i dłużej, będzie robił rzeczy, których robić nie lubi. Jak jest w Twoim przypadku?

Kiedyś myślałem, że tak musi być i inna droga jest niemożliwa. Jednak szybko zdałem sobie sprawę z tego, że nie chcę zmarnować swojego życia wykonując rzeczy, które kompletnie mi się nie podobają i zacząłem dążyć do tego żeby poświęcić się tylko fotografowaniu.

Teraz zamiast wstawać zrezygnowanym to cieszę się, że zaraz będę robił rzeczy, które w głównej mierze sprawiają mi przyjemność.

W kursie nie będę zachęcał Cię żebyś poszedł w moje ślady, rzucił wszystko i zaczął robić zdjęcia. Nie ma co ukrywać, że to ryzykowny ruch i trzeba być odważnym.

Zachęcam Cię natomiast do zdobywania wiedzy dotyczącej zarabiania na fotografii i stopniowe przechodzenie przez wszystkie etapy rozwoju własnego foto-biznesu.

Jeżeli szukasz kursu, który z dnia na dzień sprawi, że będziesz osiągał niesamowite rezultaty to niestety muszę Cię zmartwić ale takich cudów nie ma nigdzie. Trzeba zbudować solidne podstawy, zdobyć wiedzę i cały czas wdrażać ją w życie. Efekty przyjdą prędzej niż myślisz.

Jak wygląda kurs?

Kurs składa się z poszczególnych elementów, poniżej charakteryzuję wszystkie jego punkty.

 

LEKCJE WIDEO

Podstawą kursu są lekcje wideo, w których uczę Was tego jak zacząć zarabiać na fotografii krok po kroku. Dałem z siebie wszystko żeby lekcje były konkretne i idealnie wszystko obrazowały. Sporo czasu poświęciłem na montaż, dzięki temu widzicie wszystko co ważne na ekranie Twojego monitora. Praktycznie każdy krok jest pokazany na rzeczowym przykładzie bo właśnie w ten sposób nauczyć się można zdecydowanie najwięcej. Natomiast podczas pracy z komputerem widzicie mój ekran i każdy ruch, który wykonuję.

Podsumowując, wprowadziłem szereg różnych usprawnień technicznych żeby przekaz był nie tylko merytoryczny, miły dla oka ale również miał taką formę, która ułatwia przyswajanie wiedzy a nie ją utrudnia.

 

GRUPA UCZESTNIKÓW KURSU

Zamknięta grupa dla uczestników kursu Jak Zacząć Zarabiać na Fotografii. Powstanie ona po to aby:

 • zadawać pytania dotyczące kursu, biznesu fotograficznego i wszystkiego co związane z fotografią,
 • wzajemnie się wspierać – niestety bardzo często fotografowie nie mogą liczyć na wsparcie najbliższych i osób, które już osiągnęły sukces w tej dziedzinie. Zwłaszcza na początku drogi, gdy jest ciężko zarobić pierwsze pieniądze,
 • audyt Waszych stron – w kursie sporo mówię o tym jak stworzyć dobrą stronę, zarówno tę WWW jak i na Facebooku – będziecie mogli wrzucać linki do swoich stron i liczyć na mój audyt,
 • co jakiś czas będą live czy dodatkowe formy wideo – np. raz na jakiś czas zrobimy sobie Q&A,
 • będzie mnie więcej dla Was – blog rozwinął się na tyle mocno, że ciężko jest mi odpowiadać na wszystkie maile, wiadomości prywatne i komentarze – w tej grupie będzie mnie więcej i będzie ona dla mnie priorytetem.

WERSJA MP3

Każdą lekcję wypuściłem również w formie mp3! Jeżeli więc nie możesz aktualnie oglądać filmu bo np. prowadzisz samochód, biegasz czy sprzątasz dom to możesz odpalić na słuchawkach lekcje i produktywnie wykorzystać swój czas.

NOTATKI PDF (pakiet PREMIUM i GOLD)

Podczas tak rozbudowanego kursu gwarantuję, że będzie Ci ciężko wszystko zapamiętać. Wówczas przydają się notatki, do których zawsze można wracać i przypominać sobie o konkretnych rzeczach. Znam życie i wiem, że mało kto takie notatki wykonuje.

Żeby ułatwić Ci życie, przygotowałem pliki PDF, które przedstawiają każdą lekcję w pigułce. Żeby wiedza była jeszcze łatwiej przyswajalna, postarałem się o atrakcyjną i przejrzystą formę graficzną. Takie PDF-y warto wydrukować żeby mieć je zawsze pod ręką.

 

 

SZABLONY (pakiet GOLD i PREMIUM)

W lekcjach poruszam wiele tematów związanych z wykonywaniem konkretnych rzeczy, na przykład:

 • stworzenie dobrej oferty,
 • dobre opisy na stronie,
 • listy zadań,
 • dobrej korespondencji z klientem,
 • itd.

W plikach znajdziesz również folder, w którym opracowałem gotowe do wykorzystania szablony, które możesz wykorzystać do tworzenia różnych elementów, o których mówię w lekcjach. Nie musisz startować od zera, wystarczy skorzystać z wybranego szablonu, wypełnić go i gotowe!

TRANSKRYPTY (pakiet GOLD i PREMIUM)

Wszystkie lekcje dostępne są w wersji wideo ale również przygotowałem dla Ciebie transkrypty, które są wzbogacone o grafiki. Jeżeli wolicisz czytać lub aktualnie nie możesz oglądać filmu to zawsze możesz skorzystać z wersji tekstowej. Dołożyłem wszelkich starań żeby tekst oddawał sedno danej lekcji i był tak samo skuteczny jak forma wideo.

Całość można potraktować jak książkę poświęconą zarabianiu na fotografii.

Ile to wszystko kosztuje?

 • Czas i doświadczenie – Na cały kurs składa się przede wszystkim wiedza, którą zdobywałem przez ostatnie lata, szereg kosztownych niepowodzeń ale i sukcesów. Ale dzięki temu wszystkiemu, dzisiaj, mogę przekazać Ci sprawdzoną w praktyce wiedzę i przede wszystkim oszczędzić sporo stresu oraz czas, który jest w końcu bezcenny. Nie będziesz musiał zdobywać wiedzy przez 5 lat jak to robiłem ja. Ciężko jakkolwiek wycenić ten czas. Jednak gdybym zsumował koszt jaki poniosłem wyszłaby z pewnością kwota pięciocyfrowa. Przyjmijmy jednak, że będzie to kwota – 5 000 PLN
 • Czas w prywatnych konsultacjach – kurs trwa łącznie około 5h więc równowartość moich prywatnych konsultacji na ten moment wyniosłaby – 1 000 PLN
 • Dostęp do grupy na facebooku – grupa na facebooku dla bardzo wąskiego grona uczestników kursu, którym poświęcam maksimum uwagi to olbrzymia wartość. Dzięki temu będę mógł szybko pomagać Ci w pojawiających się problemach oraz z czasem, dostarczać nowe materiały. Poza tym, będziesz mógł również uczyć się od pozostałych osób z grupy.
  Wartość dostępu do grupy – 500 PLN
 • Dostęp do strony z kursem i wszystkich aktualizacji –  będziesz miał nieograniczony czasowo dostęp do strony z kursem oraz wszystkich kolejnych aktualizacji, które się pojawią. Niektóre rzeczy z czasem będą się zmieniać, np. sam facebook, któremu poświęciłem cały moduł. Co jakiś czas będę aktualizował kurs żeby był on maksymalnie skuteczny –
  Wartość – 1 000 PLN

Wartość całego pakietu to 7 500 PLN jednak jego cena jest znacznie niższa, przejdź dalej.

Jaką cenę jesteś w stanie zapłacić za to aby robić w życiu to co kochasz i na tym zarabiać?

Kiedy spotykam się ze znajomymi i pytam ich co u nich słychać to zazwyczaj słyszę odpowiedzi, w których mówią, że ogólnie to wszystko dobrze tylko mają mało czasu na wszystko, dom, praca, praca, dom i tak tydzień za tygodniem. Po czym słyszę,

Michał, Ty to masz szczęście, że możesz robić to co lubisz

Kiedyś próbowałem uświadczyć ich w przekonaniu, że to nie szczęście sprawiło, że jestem tu gdzie jestem tylko moja ciężka praca, cele, które sobie wyznaczałem i upór w dążeniu do jasno określonego celu.

Pamiętam jak dziś, kiedy dostawałem propozycje od znajomych na wspólne imprezowanie, wówczas wolałem zostać w domu i pracować nad moim foto-biznesem. Dzisiaj słyszę właśnie od tych osób, że “miałem szczęście”.

Zacząłem w bardzo młodym wieku, firmę zakładałem mając 20 lat, to czas, w którym większość myśli o imprezach i rozrywce, ja miałem w głowie inne priorytety i dzisiaj z perspektywy czasu niczego nie żałuję. Zapłaciłem za to wszystko dużą cenę, nie tylko w postaci pieniędzy ale przede wszystkim czasu i regularnego odmawiania sobie wielu z pozoru przyjemnych rzeczy.

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość, Ty nie musisz przerabiać tego wszystkiego na własnej skórze, popełniać moich błędów i nie musisz przez kilka lat dochodzić do pewnych rozwiązań, które przynoszą świetne efekty. Możesz po prostu skorzystać z mojej sprawdzonej w praktyce wiedzy i wdrożyć ją u siebie w życiu.

Znacząco przybliży Cię to do spełniania marzenia zarabiania na tym co kochasz robić a nie na tym co się musisz robić żeby godnie żyć i mieć pieniądze na rozwój swojej pasji.

“Ok, więc jaka jest cena?”

Moim priorytetem było stworzenie kompendium praktycznej wiedzy, która będzie przydatna najbardziej osobom, które dopiero rozkręcają swój foto-biznes i tym, którym do tej pory dobrze w nim nie szło. Te osoby potrzebują szybkich efektów.

Więc co byś zrobił gdybyś rozwinął na tyle swoją fotograficzną działalność, żeby móc spokojnie inwestować w wymarzony sprzęt i zarabiać w ten sposób pieniądze na godne życie oraz robić to co sprawia Ci najwięcej przyjemności? Pewnie byłoby to kilka tysięcy złotych, bez wątpienia.

Cały kurs wraz ze wszystkimi dodatkami wyceniłem na 897 zł. Jednak wiem, że dla wielu osób, którym ten kurs jest potrzebny to cena zaporowa.

Ostatecznie zdecydowałem obniżyć cenę do 347zł za pełny pakiet (GOLD)

 

To ułamek ceny, którą ja zapłaciłem za swoją edukację, zarówno tą liczoną w złotówkach jak i w godzinach, miesiącach oraz latach.

Jest pewna cecha, którą bardzo doceniam w sobie jak i w osobach, z którymi współpracuje, to szybkość podejmowania decyzji. Właśnie w ten sposób możesz zainwestować w kurs “Jak Zacząć Zarabiać na Fotografii” w tak niskiej cenie, ale musisz złożyć zamówienie do wtorku, 17 kwietnia do 23:59. Termin jest sztywny i nie ma od niego żadnych odstępstw, więc nawet nie pytaj mnie czy będziesz mógł dostać go po tym terminie.

Jeżeli będziesz wdrażał wiedzę, którą Ci przekażę i będziesz ambitny, to nie ma mocnych, bardzo szybko osiągniesz zwrot z inwestycji. Jestem przekonany, że będzie to dla Ciebie dobra inwestycja a może nawet najlepsza jaką sobie zapewnisz. Cena jest niska więc nie ma usprawiedliwienia, żeby nie skorzystać z tej szansy.

Poza tym, dzięki temu szkoleniu będziesz zarabiał realne pieniądze. Fotografia to droga pasja, nie ma co ukrywać, a często inwestycje w sprzęt nie przekładają się w zwiększoną liczbę klientów. W tym przypadku inwestujesz pieniądze żeby zarobić ich jeszcze więcej.

Dlatego, wykorzystaj tę szansę… Zapisy zamykam 17.04.2018 o 23:59 a później kurs nie będzie dostępny.

ZAPISZ SIĘ NA TEN KURS TERAZ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Skoro kurs jest tak świetny, to dlaczego kosztuje tak mało?”

Nie mam żadnych wątpliwości co do wysokiej zawartości merytorycznej kursu Jak Zacząć Zarabiać na Fotografii. Cena jest niższa z kilku powodów:

 • to kurs online więc nie muszę wynajmować sali oraz obsługi na szkolenie stacjonarne,
 • nad kursem pracuję sam, nie wynajmuje dodatkowej ekipy filmowej, montażystów czy ekspertów z zakresu obsługi strony i sklepu, nad każdym elementem kursu pracowałem samodzielnie więc osobiście dopracowałem każdy jego element,
 • mam już doświadczenie i sprzęt do tworzenia takich materiałów, zdobyłem je nagrywając mnóstwo filmów na kanał YouTube bloga, a przede wszystkim, tworząc dwie edycje moich poprzednich kursów o nazwie “Klimatyczne presety & Praktyczne lekcje”,  w których pokazywałem moje sposoby na obróbkę zdjęć w Lightroomie.

I najważniejsze

Bardzo chcę żeby jak najwięcej pasjonatów fotografii mogło połączyć pasję z pracą marzeń. Wiem, że osoby, które dopiero startują ze swoim foto-biznesem nie mogą pozwolić sobie na bardzo duże wydatki.

Codziennie słyszymy narzekania osób na pracę, którą wykonują, wszędzie jesteśmy bombardowani hasłami w stylu “nienawidzę poniedziałku”. Chcę chociaż w wąskiej grupie pasjonatów fotografii zmienić ten obraz i pomóc jak największej grupie osób w zarabianiu na swojej pasji.

Poza tym, nieustannie chcę pomagać ludziom kochającym fotografię. Przez 3 lata prowadzenia bloga napisałem ponad 250 artykułów na temat fotografii oraz nagrałem ponad 50 filmów.

Kurs składa się z 42 lekcji, to cały zestaw wiedzy i praktycznych narzędzi; to wędka, przynęty ale również zarybiony staw, na którym pokazuję Ci jak złowić swoje pierwsze ryby a później jak łowić ich całe tuziny.

Rekomendacje moich kursantów

Skorzystałem z warsztatów indywidualnych u Michała z zakresu obróbki zdjęć i rozkręcania swojego biznesu. Michał doskonale radzi sobie z marketingiem i promocją usług, poprosiłem więc o analizę moich materiałów oraz kanałów promocji tj. strony www, profili na FB oraz Instragramie, a także analizę oferty.

Doskonale wyłapał słabe punkty i doradził co warto zmienić. Wskazał co powinienem dodać, a co kategorycznie zdjąć z „widoku”. Zaproponował mi pewne zmiany, które wprowadziłem i już w tym momencie widzę różnicę. Po kilku tygodniach od momentu wprowadzenia zmian, znacznie zwiększył się ruch na moich stronach i zdecydowanie wzrosła ilość zapytań o moje usługi. Co więcej, znaczna część tych zapytań zaowocowała podpisaniem umowy.

Jestem bardzo zadowolony z naszego szkolenia, znacznie wzmocniłem swój warsztat w obróbce, a także zwiększyłem wiedzę w zakresie marketingu, co już przełożyło się na zwiększenie zainteresowania moimi usługami.

To była dla mnie jedna z lepszych decyzji odnośnie fotografii od lat. Michał sam w sobie to osoba z którą od razu łapie się doskonały kontakt. Jest miło, sympatycznie aczkolwiek cały czas rzeczowo i na temat.

Paweł Kosiba | www.kosiba.pl

Michał Kula to młody pełen pasji i zamiłowania profesjonalny fotograf. Jest bardzo pozytywnym i pełnym energii fotografem. Przebyty indywidualny kurs fotografii to czysta przyjemność, bezstresowa atmosfera a przede wszystkim jakość i ilość materiału spełniły moje oczekiwania. Jestem bardzo zadowolona z kursu i chętnie jeszcze powrócę do nauki w realu i wirtualnie.

Gabriela Michta, Kielce

Cześć wszystkim. Jesteśmy młodym małżeństwem i od pewnego czasu pojawił się nam pomysł, aby zacząć zajmować się fotografią. Kupiliśmy aparat, obiektywy itd. Przeszliśmy kursy internetowe oraz czytaliśmy bardzo dużo artykułów na temat fotografowania – jednak nie wszystko było dla nas jasne. Przypadkowo na Youtube trafiliśmy na filmy Michała pod nazwą FotoBłysk. Zainteresowały nas jego filmy, ponieważ nie są długie męczące, tylko krótkie i bardzo treściwe, maksimum wiedzy w krótkim czasie. Obejrzeliśmy wszystkie filmy oraz przeczytaliśmy artykuły na blogu Michała i stwierdziliśmy, że warto by było spotkać się na żywo i zadać pytania na tematy które są nam obce. Umówiliśmy się na indywidualne warsztaty i był to strzał w dziesiątkę. Na każde zadane pytanie otrzymaliśmy konkretne odpowiedzi i do tego pokaz na sprzęcie. Warsztaty zmieniły nasze podejście do fotografii i co najważniejsze bardzo wiele nas nauczyły. Jeśli uważacie, że macie jakieś pojęcie o fotografowaniu to po warsztatach u Michała zobaczycie, że wiele musicie się jeszcze nauczyć. Dla nas Michał jest mistrzem w swojej dziedzinie i chcielibyśmy dojść do tak wysokiego poziomu jak On. Chcemy spotkać się z Michałem ponownie, aby chłonąć wiedzę dalej. Jak się uczyć to od najlepszych. Zdecydowanie polecamy. Ocena w skali od 1 do 10 to 11. Pozdrawiamy!

Justyna i Leszek Sikora | Włocławek

Michał doskonale zna się na tym co robi, ma ogromną wiedzę, którą potrafi przekazać. Profesjonalnie i indywidualnie podszedł do każdego tematu, który omawialiśmy. Od razu wyłapał najważniejsze rzeczy dzięki którym mogłem w znaczący sposób wpłynąć na mój rozwój. Michał jest osobą z którą na pewno znajdziesz swój wspólny język. Jeśli nie wiesz jak zacząć przygodę z fotografią gwarantuję Ci, że ten kurs to nie będą pieniądze wyrzucone w błoto.

Patrycja Kaszyca & Jakub Świątek | Pstryk.pl

Wiem, że wiedza, którą zawarłem w tym kursie nie jest powszechnie dostępna w internecie. Mnóstwo czasu poświęciłem na rozwój mojego foto-biznesu i przez ten czas sporo nauczyłem się między innymi na swoich błędach ale i sukcesach. Oprócz tego, cały czas rozwijam się nie tylko w temacie fotografii ale również marketingu, tworzenia własnej marki i metod na zwiększanie swojej wydajności.

Dzięki temu chcę przekazać Ci wiedzę opartą o doświadczenie moje oraz osób, które przeszkoliłem. Uwierz mi, widziałem mnóstwo różnych błędów, które popełniają osoby z branży, często wystarczyła jedna wskazówka, która całkowicie odmieniała ich działalność.

Więc jeżeli chcesz skorzystać z bezcennych wskazówek i porad wypracowanych przez kilka ostatnich lat to co stoi na przeszkodzie by sprawdzić ten kurs? Wiem jak to jest kiedy kupuje się coś przez internet, często zastanawiamy się co na prawdę jest w środku, jak on zamierza to wszystko przekazać i spełnić wszystkie obietnice.

Jest jeden sposób żeby się o tym przekonać – musisz to zobaczyć!

Dlatego zainwestuj w kurs, obejrzyj wszystkie materiały, wykorzystaj szablony i skorzystaj z plików PDF. Spróbuj wdrożyć wiedzę, którą Ci przekazuję. Przekonaj się co się stanie kiedy poprowadzę Cię za rękę i powiem krok po kroku jak wykonywać konkretne czynności żeby zarabiać na tym co na prawdę kochasz.

Jestem tak pewny wartości jaką oferuje ten kurs, że GWARANTUJĘ TWOJĄ SATYSFAKCJĘ i biorę w na siebie całe ryzyko z podjęciem Twojej decyzji. Daję Ci 30 dni pełnej gwarancji satysfakcji, która liczona jest od momentu dokonania zakupu. W tym czasie możesz przekonać się na własnej skórze jak wartościową wiedzę zawarłem w kursie, jak sprawdzi się ona w praktyce i ile zmieni ona w Twoich fotograficznych działaniach.

Jeżeli w przeciągu 30 dni uznasz, że kurs jednak nie spełnia Twoich oczekiwań to wystarczy, że napiszesz do mnie maila. Otrzymasz pełny zwrot pieniędzy, bez żadnego gadania, papierów czy dodatkowych pytań. Po prostu weź ten kurs na próbę.

Wiem, że możesz podchodzić do tego z lekkim niedowierzaniem jednak zwróć uwagę na jedną rzecz. Od kilku lat prowadzę bloga, którego czyta 30 000 osób, prowadzę kanał na YouTube, którego ogląda 15 000 osób a do tego aktywnie pomagam pasjonatom fotografii poprzez facebooka i inne kanały komunikacji. Ciężko pracuję na swoje dobre imię i oszalałbym gdybym postawił na szali to wszystko na co zapracowałem i nie był pewny jakości tego co oferuję.

Jeżeli znasz moje artykuły, filmy czy notki to wiesz dobrze, że tworzenie wkładam całe serce i dokładam wszelkich starań żeby ich poziom merytoryczny i praktyczny był jak największy.

 

FAQ

Czy kurs obejmuje zarabianie za granicą?

Nie, dotyczy tylko i wyłącznie polskiego prawa. Jednak metody marketingowe, sposób pracy z klientem czy wiedza z zakresu tworzenia ofert są uniwersalne.

Czy kurs dotyczy zarabiania na konkretnej fotograficznej dziedzinie?

Nie. Jednak najwięcej przykładów podaję z zakresu fotografowania ludzi, ślubów, reportaży, sesji zdjęciowych portretowych, wizerunkowych, itp. Kurs opracowywałem tak aby skorzystały z niego osoby zajmujące się fotografowaniem z różnych dziedzin.

Czy pokazujesz jak zarabiać na zdjęciach stockowych?

Nie, skupiam się na współpracy z klientami bezpośrednimi.

Dla kogo jest ten kurs?

Dla osób, które chcą zarabiać na fotografii. Zarówno dla tych, którzy już to robią ale chcą mieć lepsze rezultaty jak i dla tych, którzy chcą wystartować od zera i rozkręcić swój własny biznes, który umożliwi inwestycję w lepszy sprzęt jak i pozwoli na zarobienie większych pieniędzy.

Dla kogo nie jest ten kurs?

Kurs nie jest dla osób, które stawiają pierwsze kroki w fotografii. Nie skupiam się w nim na temacie dotyczącym robienia lepszych zdjęć ale na zarabianiu na zdjęciach. Nie jest to też kurs dla osób, które nie narzekają na brak zleceń. W kursie uczę tego jak pozyskać pierwsze zlecenia, które z czasem przerodzą się w kolejne co doprowadzi do efektu kuli śniegowej.

Jak długo mam dostęp do kursu?

Dostęp do kursu nie jest ograniczony czasowo. W przypadku kolejnej edycji może się to już zmienić.

Czy w zestawie są produkty fizyczne?

Nie. Cały kurs dostępny jest ONLINE.
Pliki MP3, PDF oraz szablony są dostępne do bezpośredniego pobrania ze strony kursu.

W jaki sposób otrzymam dostęp do grupy uczestników kursu na Facebooku i jak długo będę w niej mógł uczestniczyć?

Po dokonaniu zakupu, otrzymujesz link do grupy. Wystarczy wysłać prośbę o dołączenie a ja zaakceptuję Twoje prośbę. Uczestnictwo w grupie nie jest ograniczone czasowo.

Jeszcze uczę się robić zdjęcia, czy ten kurs jest dla mnie? 

To, że się jeszcze uczysz fotografii to nie znaczy, że nie możesz na niej zarabiać. Często fotografowie słyszą, że żeby zarabiać na fotografii trzeba zainwestować mnóstwo pieniędzy i mieć niesłychaną wiedzę. W tym kursie pokazuję, że to nie jest regułą. Wszyscy cały czas się uczymy bo to podstawa rozwoju. Jeżeli Twoje zdjęcia wzbudzają zainteresowanie otoczenia to dobry znak żeby zacząć rozwijać krok po kroku również biznesową część pasji.

Nie mam własnej działalności gospodarczej a chcę zacząć zarabiać pieniądze na fotografii. Czy znajdę w kursie takie informacje?

Tak, oczywiście. Nie mniej jednak nie jestem ekspertem w dziedzinie prawa dlatego nie zagłębiam się w prawnych aspektach zakładania i prowadzenia firmy ale rekomenduję konkretne rozwiązania, które sprawdzają się u mnie. Przedstawiam sposób dzięki, któremu mogę zająć się samym fotografowaniem.

Zacząłem już zarabiać na zdjęciach, czy skorzystam z tego kursu?

Jeżeli masz rozwinięty swój biznes na tyle, że nie brakuje Ci zleceń i nie potrzebujesz ich więcej to myślę, że nie potrzebujesz tego kursu. Jeżeli natomiast chciałbyś pozyskać więcej zleceń, wiedzieć jak dobrze i skutecznie promować swoje fotografie trafiając do potencjalnych klientów to jak najbardziej – inwestycja w kurs przyniesie Ci mnóstwo korzyści.

Nie mam zaawansowanego sprzętu fotograficznego, czy ten kurs jest dla mnie i również mogę zarabiać na fotografii?

Zdecydowanie tak! Jeżeli masz np. lustrzankę i umiesz uzyskać ciekawe efekty to jak najbardziej możesz myśleć o podstawowej monetyzacji swojej pasji, która da Ci możliwość inwestycji w lepszy sprzęt. W kursie podpowiadam również jak tańszym sprzętem zarobić pieniądze na fotografii, więc tym bardziej, wiele z niego wyniesiesz.

Jak długo muszę czekać na dostarczenie plików?

Maksymalnie kilka minut, a zazwyczaj kilka sekund po potwierdzeniu płatności przez system, oprogramowanie automatycznie wyśle Ci paczkę na Twojego maila.

Dodam, że system nie czeka aż przelew zostanie zaksięgowany na moim koncie. Wysyła on automatycznie kurs po kliknięciu przez Ciebie przycisku potwierdzającego operację. Dzięki takiemu rozwiązaniu, cieszysz się zestawem w kilka chwil po zakupie.

Jak w praktyce wygląda Gwarancja Satysfakcji?

Wystarczy, że napiszesz do mnie maila z informacją, że chcesz skorzystać z Gwarancji, najlepiej prześlij od razu dane, na które chcesz otrzymać zwrot pieniędzy. To właściwie tyle. Nie musisz wypełniać żadnych formularzy i przekopywać się przez setki stron regulaminów.

Po prostu bardzo zależy mi na Twoim zadowoleniu i satysfakcji.

Czy mogę zapłacić za pomocą konta PayPal?

Nie ma z tym najmniejszego problemu. Musisz jedynie napisać do mnie maila: kontakt@fotoblysk.com
W odpowiedzi prześlę wszystkie szczegóły.

Mam inne pytania. Jak mogę je zadać i czy otrzymam na nie odpowiedź?

Oczywiście! Wystarczy, że napiszesz na: kontakt@fotoblysk.com
Postaram się odpowiedzieć w przeciągu 24h.