fbpx

Cześć! Miło mi, że tutaj zaglądnąłeś. Na facebooku pisałem, że każda osoba zapisana na newsletter otrzyma dziś o 20:00 link, pod którym można znaleźć presety (ponad 30). Jeżeli kiedykolwiek podawałeś już swojego maila na blogu to nie martw się, wiadomość ode mnie na pewno Cię nie ominie i nie musisz podawać maila ponownie.

Dla wszystkich, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości poniżej piszę jak dobrze mają Czytelnicy tam zapisani 🙂

UWAGA! Jeżeli kogoś ominęły presety a nadal chciałby otrzymać link niech zapisze się poniżej do newslettera i napisze pod spodem komentarz ze swoim mailem. Wówczas prześlę na skrzynkę szczegóły 🙂


Zobacz co zyskasz zapisując się do naszej paczki.
  • Wszystkie osoby, które zapisane są na newsletter otrzymują co jakiś czas różne bonusy do wpisów, darmowe presety i inne ciekawe dodatki. Dostaniesz również przypomnienia o nowych artykułach pojawiających się na blogu.
  • Jeżeli jesteś zainteresowany wszystkim tym co dzieje się na blogu, chcesz dostawać jeszcze więcej ciekawych informacji oraz chcesz wiedzieć co będzie działo się tutaj w najbliższym czasie to koniecznie zapisz się do naszej fotograficznej paczki.
  • Na koniec dodam, że zawsze osoby zapisane na newslleter mają lepiej niż pozostali Czytelnicy. Bonusy, dodatki, plany na przyszłość bloga, prywatny kontakt – to wszystko po zostawieniu swojego maila i otwieraniu wiadomości, które będą pojawiać się w Twojej skrzynce.
  • Na każdego maila możesz odpowiedzieć, od razu wpadnie on do mojej skrzynki. Każdą wiadomość czytam i na każdą staram się odpowiadać.

PS: Nie spamuję. Wiadomości zawsze są wartościowe i nigdy nie są wysyłane częściej niż raz w tygodniu. Pamiętaj żeby sprawdzać wszystkie. Wówczas nie ominie Cie nic wartościowego.

To jak, dołączysz do naszej fotograficznej paczki? 🙂

[wysija_form id=”8″]

PAMIĘTAJCIE ŻEBY POTWIERDZIĆ zapisanie się na listę. W przeciwnym wypadku nie będę mógł wysłać Wam żadnych wiadomości. Wystarczy sprawdzić swoją skrzynkę, otworzyć wiadomość i kliknąć w link potwierdzający. Jeżeli nie widzicie wiadomości sprawdźcie SPAM.