fbpx

O stronie


BLOG FOTOGRAFICZNY

Bez nazwy-1

Blog fotograficzny wszystko o fotografii FotoBłysk.com to miejsce, w którym autor dzieli się z czytelnikami między innymi opisami sesji zdjęciowych wraz z pomocnymi poradami i diagramami oświetleniowymi a wszystko to połączone z wiedzą fotograficzną, która przyda się zarówno amatorowi jak i zaawansowanemu fotografowi. Artykuły są jedną wielką odpowiedzią na pytanie jak robić dobre zdjęcia. W skrócie to jeden, wielki kurs fotografii online połączony z przemyśleniami oraz rozważaniami autora.

Najważniejszym działem na blogu jest ten, w którym znajdziesz poradniki fotograficzne, w których tłumaczę różne zagadnienia, pokazuję techniki fotografowania czy doradzam w kwestii wyboru sprzętu fotograficznego. Dowiesz się z niego między innymi jak zrobić dobry portret, jaki obiektyw wybrać czy jak uczyć się fotografii samemu. Linki do najważniejszych artykułów znajdziesz pod koniec opisów.

100 pomysłów na kreatywne zdjęcie to seria wpisów, która ma za zadanie pokazać czytelnikom rozmaite twórcze pomysły na ciekawe zdjęcia. Koncepcje, które tam można znaleźć są do wykorzystania zarówno przez początkujących jak i zaawansowanych. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Na stronie znajdziesz również serię Zainspirowane, której celem jest rozgryzienie fotografii, grafik, czy plakatów które możemy znaleźć na okładkach filmów, gier czy płyt z muzyką ale również w otaczającym nas świecie. We wpisach znajdziesz cały opis powstania fotografii, analizę i przemyślenia.

FotoBlysk.com to po prostu blog o fotografii, w którym znajdziesz mnóstwo poradników, opisów sesji i pomysłów na zdjęcia.


 

Warto zacząć od najważniejszych rzeczy. Sprawdź każdy poradnik fotograficzny poniżej, to wielka kopalnia wiedzy.

Jak zrobić dobry portret?

Włodek Markowicz w kadrze- sesje internetowych twórców

Jak uczyć się fotografii samemu?

Jak dobrze używać blendy?

Jaki obiektyw wybrać na początek? Co to jest ogniskowa?

W poszukiwaniu naiwnego; robienie zdjęć za darmo


AUTOR:
N74A8675
Michał Kula– zawodowy fotograf specjalizujący się w  szeroko pojętej fotografii ludzi. Fotografią interesuje się od 6 lat nieustannie zwiększając swoją wiedzę i bogacąc swoje portfolio.
Od pewnego czasu nieustannie dzieli się z innymi wiedzą, którą do tej pory nabył, efektem jest ten blog. Robi to co kocha, dzięki temu jest po prostu szczęśliwym człowiekiem.

Jego portfolio znajduje się na stronie: http://fotoblysk.com/portfolio/

Wszystkie fotografie prezentowane na blogu są jego autorstwa ich kopiowane jest zabronione bez zgody właściciela.