15Wrz

Cytaty fotograficzne – wprowadzenie

W sieci możemy spotkać się z różnymi ciekawymi cytatami. Przede wszystkim cała masa jest tych motywacyjnych, po których dostajemy chwilowego kopa do działania. Nie zabrakło również interesujących sentencji związanych z naszą pasją, jednak sposób ich przedstawienia i rozpowszechnienia jest mizerny. Postanowiłem zabrać się za ten temat i zapoczątkować nową serię.


Moim planem jest zebranie najlepszych i najciekawszych cytatów związanych z fotografią i zaprezentowanie ich w formie ładnych grafik, które będą rozpowszechniać się po sieci i promować naszą pasję.

Wielu wybitnych fotografów wypowiedziało naprawdę wyśmienite, bardzo mądre i pouczające słowa. Większość z nich może być nieznana szerszemu gronu, a szkoda, ponieważ dzięki takim sentencjom można inaczej spojrzeć na dany temat.

Do tej pory na próżno było szukać takich zdjęć z cytatami, dlatego jestem przekonany, że pomysł przypadnie wielu osobom do gustu a Wy pomożecie rozpowszechnić je w sieci.

PUBLIKACJE

Grafiki z cytatami będą publikowane regularnie, trzy razy w tygodniu na facebooku bloga. Po dziesięciu cytatach będę prezentował je zbiorowo na blogu.
Dni publikacji nie będę skonkretyzowane natomiast godzina publikacji będzie zawsze stała: 18:30.

DŁUGOŚĆ SERII

Będzie ona trwała tak długo, jak będę miał do dyspozycji ciekawe sentencje. Na ten moment mam przygotowane blisko 30 grafik.

AKCJA “PROMUJ FOTOGRAFIĘ”

Ta seria będzie również początkiem akcji, którą nazwałem #promujFotografię.

Od zawsze marzyłem o tym żeby rozpowszechnić i rozpromować fotografię jako świetną pasję. Dobrym wstępem do takiej promocji będą właśnie cytaty fotograficzne z mądrymi sentencjami.

PIERWSZY CYTAT

Już dzisiaj, pokazuje Wam pierwszą grafikę.

Cytat 1 Sa

UDOSTĘPNIENIA

W tej serii bardzo liczę na Wasze udostępnienia. Im więcej, tym lepiej. Niech grafiki rozejdą się szeroko po sieci i promują nasze hobby. Nam wszystkim wyjdzie to na dobre 🙂

Dziękuję w imieniu moim, bloga i fotografii 🙂

ABOUT THE AUTHOR

Michał Kula
Cześć! Przede wszystkim jestem szczęśliwym i pozytywnie nastawionym do życia człowiekiem, który nieustannie dąży do realizacji marzeń i celów. Nieodłączną częścią mojego życia jest fotografia, którą dzielę się z Tobą na blogu.