21Gru

Presety do Lightrooma i Camera RAW

Presety do Adobe Photoshop Lightroom to zapisane ustawienia programu dotyczące obróbki zdjęć. Zawierają informacje o każdym przesuniętym suwaku, zastosowanej opcji czy modyfikacji krzywych tonalnych. Po zakończeniu obróbki danego zdjęcia, możesz zapisać takie dane i zastosować je na innych zdjęciach. Taki proces znacznie ułatwia i usprawnia postproces a co najważniejsze, sprawia, że zdjęcia są spójne. Zarówno kolorystycznie jak i tonalnie.

Jeżeli tylko korzystasz z programu Adobe Photoshop Lightroom a nie masz jeszcze tych presetów, to koniecznie sprawdź informacje poniżej. Jestem przekonany, że dzięki nim w końcu osiągniesz wymarzone rezultaty na swoich fotografiach. 

PRESETY DO ADOBE LIGHTROOM

Po kilku miesiącach pracy, w końcu mogę udostępnić Wam klimatyczne presety do Adobe Lightroom & Camera Raw oraz praktyczne lekcje z ich wykorzystania! To właśnie na ich bazie obrabiam wszystkie moje zdjęcia a metody, które przedstawiam w filmach są moim sposobem pracy nad fotografiami. 

Każdy preset to odmienny i niepowtarzalny efekt, który odmieni Twoje zdjęcia i nada im wyjątkowego klimatu. Zmieniają nie tylko kolory ale również tonację, co prowadzi do perfekcyjnych rezultatów.

To zbiór 10 presetów w unikalnym stylu, dzięki którym osiągniesz wymarzone kolory na swoich fotografiach w mgnieniu oka.
Stworzone na podstawie mojej wieloletniej pracy nad obróbką zdjęć. Są więc dopieszczone oraz przede wszystkim maksymalnie użyteczne i konkretne.

Więcej informacji uzyskasz klikając w baner poniżej lub TUTAJ Presety Lightroom ACR sm

 Presety Lightroom jak zainstalować?

Gdyby ktoś nie wiedział jak zainstalować presety to zastosujcie poniższą instrukcję. Wszystko powinno przejść bez najmniejszych problemów.
Dla wszystkich, którzy nie mieli jeszcze do czynienia z presetami i nie wiedzą jak je wgrać do programu, postanowiłem zrobić instrukcję ich dodawania.

– pierwszym krokiem jest przejście do zakładki Develop w programie,

– następnie rozwijamy lewe menu programu,

– szukamy zakładki Presets i ją rozsuwamy,

Lr preset 1

– po rozwinięciu zakładki klikamy na boku prawym przyciskiem myszy i wybieramy Import,

Lr preset 2

– Wystarczy znaleźć presety, które chcemy dodać, zaznaczyć je i kliknąć otwórz,

Lr preset 3

– Presety powinny zostać załadowane pomyślnie.

Obszerny poradnik na temat presetów znajdziesz na w linku poniżej: 

Jak pobrać presety do Lightrooma i lekcje? 

Po sfinalizowaniu zamówienia, natychmiast otrzymasz do nich dostęp, bezpośrednio na Twojego maila. Dzięki temu możesz je pobrać bez konieczności oczekiwania. 

Wraz z mailem, otrzymasz dostęp do wszystkich lekcji i ich praktycznego wykorzystania. Są one dostępne online a dzięki temu, możesz korzystać z nich w dowolnym momencie i na dowolnym urządzeniu. Co najważniejsze, dostęp do nich nie jest ograniczony czasowo. 

ABOUT THE AUTHOR

Michał Kula
Cześć! Przede wszystkim jestem szczęśliwym i pozytywnie nastawionym do życia człowiekiem, który nieustannie dąży do realizacji marzeń i celów. Nieodłączną częścią mojego życia jest fotografia, którą dzielę się z Tobą na blogu.