11Gru

DYNAMICZNA SESJA Z PSEM i lampą w plenerze | Canon EOS RP

Wyzwanie, które wybraliście dla mnie już za mną! Moim zadaniem było uchwycenie dynamicznej sceny, zamrożenie ruchu. Wyszła z tego bardzo sympatyczna sesja z kilkoma technicznymi wskazówkami! 


Z całości oczywiście nagrałem dla Was odcinek, w którym pokazuję kulisy całej sesji zdjęciowej. Jak zwykle, nie zabrakło przedstawienia techniki wykonania zdjęć oraz opisania poszczególnych parametrów. Dodatkowo, opowiedziałem Wam w jaki sposób korzystam z lampy błyskowej w plenerze.

Jeżeli podobała Wam się realizacja zadania to liczę na Wasze głosy! 🙂 Wystarczy, że wejdziecie na stronę: https://promocjecanon.pl/challenge1/2 wypełnicie krótki formularz i klikniecie “ZAGŁOSUJ”. Nagrodą dla najaktywniejszej osoby (suma głosów i komentarzy) są indywidualne warsztaty ze mną oraz udział w odcinku, który pojawi się na kanale 🙂

Link do filmu: https://youtu.be/jBZi8l70tHI

ABOUT THE AUTHOR

Michał Kula
Cześć! Przede wszystkim jestem szczęśliwym i pozytywnie nastawionym do życia człowiekiem, który nieustannie dąży do realizacji marzeń i celów. Nieodłączną częścią mojego życia jest fotografia, którą dzielę się z Tobą na blogu.