fbpx

Kolejny film fotograficzny! Tym razem stworzyłem dla Was poradnik, w którym pokazuję jak w łatwy sposób zrobić zdjęcia produktowe, które mogą posłużyć na przykład na aukcję. Wszystko to bez zaawansowanego i drogiego sprzętu. Wykorzystałem proste i łatwo dostępne rzeczy a całość omówiłem w filmie. 

Dobre zdjęcia na aukcji to podstawa sukcesu sprzedaży. Ludzie kupują oczami, tak jest od zawsze. Mimo to, mało kto dba o dobre zdjęcia produktu, to błąd ponieważ ładne zdjęcia produktowe można wykonać na prawdę łatwo i nie trzeba do tego masy sprzętu. Nie będę korzystał z żadnej lampy błyskowej. Mimo to produkt będzie oświetlony idealnie.

Poradnik fotograficzny

Bezpośredni odnośnik do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=SDi9A2r7oO0

Parametry

f/9 | 0.6s | ISO: 100 | 50mm

Efekt końcowy

N74A6088

N74A6098

Jak widać, z użyciem podstawowych narzędzi, można wykonać bardzo dobre fotografie. Warto eksperymentować i szukać prostych i skutecznych rozwiązań.

Jeżeli jeszcze nie subskrybujecie kanału bloga na YouTube to możecie zrobić to tutaj. Wówczas będziecie otrzymali powiadomienia od razu kiedy wrzucę film.

youtube-subscribe-button-psd-photoshop-july-2013

Zostawiajcie swoje komentarze i lajki.
Poza tym będę wdzięczny za wszystkie udostępnienia, które pomagają dotrzeć do większego grona odbiorców a co za tym idzie artykuły i filmy pomogą większej liczbie osób.

Więcej artykułów: Podstawy Fotografii