fbpx

[wysija_form id=”37″]

JESIEŃ 2022

Najbliższa edycja kursu planowana jest jesień 2022. W tym czasie możesz dołączyć do kursu. Nie jest on dostępny w stałej sprzedaży ponieważ w ramach edycji skupiam się maksymalnie na pomocy kursantom, którzy dołączą w ramach konkretnego wydania. Dzięki temu mam pewność, że wyciśniesz wszystko co się da z kursu. Twoje efekty są dla mnie najważniejsze.

ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH I
POBIERZ DARMOWE MATERIAŁY

JUŻ TERAZ!

*zapis nie jest zobowiązaniem do udziału w kursie, pobierasz bez zobowiązań

[wysija_form id=”37″]

Po zapisie otrzymasz regularnie dodatkowe i darmowe materiały:

  • Lightroom Skróty Klawiszowe,
  • Photoshop Skróty Klawiszowe,
  • Filmy z obróbki zdjęć.

[wysija_form id=”37″]

 

Jak jest u Ciebie z obróbką?

  • czy obróbka zdjęć to Twój słaby punkt?
  • czujesz się zagubiony programie i nie wiesz jak zacząć?
  • nie wiesz jak poprawnie używać narzędzi, żeby osiągnąć najlepsze efekty?
  • masz dość prób i nieudanych eksperymentów?
  • nie potrafisz wyciągać ze zdjęć ich atutów?
  • chcesz SZYBCIEJ i LEPIEJ obrabiać zdjęcia?
  • chciałbyś, żeby ktoś nauczył Cię umiejętnej obróbki zdjęć krok po kroku?

Odpowiedziałeś na jakiekolwiek pytanie tak? Daj mi 5 minut i czytaj dalej. Mam dla Ciebie fantastyczną wiadomość 🙂

Osobiście nauczę Cię dobrej obróbki zdjęć!

Nazywam się Michał Kula i jestem założycielem bloga fotograficznego FotoBlysk.com, twórcą kanału YouTube o tej samej nazwie oraz zawodowym fotografem pracującym na własną rękę od 9 lat. Od 6 lat dziele się ze światem moją wiedzą fotograficzną. Do tej pory przeszkoliłem już ponad 2000 osób z zakresu obróbki zdjęć. Przez prawie 6 lat blogowanianapisałem ponad 340 artykułów na temat fotografii, nagrałem ponad 160 filmów poświęconym fotografowaniu. Napisałem kilka książek w formie E-booka: Portrety w plenerze, Lightroom Tipy & Triki, Pomysły na kreatywne zdjęcia,
oraz 40 pomysłów na zarabianie na fotografii.

Teraz mam przyjemność nauczyć Cię dobrej obróbki zdjęć!

Najbliższa edycja kursu online będzie miała miejsce na jesień 2022 roku, zapisz się powyżej na listę oczekujących na kursy.

 

 

LEKCJE OD PODSTAW DO ZAAWANSOWANIA – Dostęp do wszystkich lekcji jest już po dołączeniu do kursu. Możesz je oglądać kiedy chcesz. Zaczynamy od podstaw programu. Nauczę Cię podstawowych czynności, które będą fundamentem do dalszych, bardziej zaawansowanych lekcji. Taka nauka pozwoli Ci na osiągnięcie najlepszych efektów ponieważ nauka kolejnych rzeczy w programie przyjdzie Ci o wiele szybciej.

GRUPA UCZESTNIKÓW – Grupa uczestników kursu to bardzo ważny element. Na grupie otrzymasz pełne wsparcie ode mnie oraz moich pomocników. Będziemy oceniać Twoje efekty i nakierowywać Cię na dobre tory. Po prostu nie zostajesz z kursem i lekcjami sam – masz pełne wsparcie w tym zakresie! To wielka zaleta kursu, bo kiedy tylko pojawi się problem, my będziemy w pogotowiu!

ZADANIA DOMOWE – Żebyś osiągnął najlepsze efekty, przygotuję dla Ciebie serię zadań domowych. Zaczniemy od prostych czynności i stopniowo zagłębimy się w te bardziej zaawansowane. Po wykonaniu zadania, zamieścisz je na grupie, a ja i moi pomocnicy, ocenimy jak Ci poszło oraz wskażemy ewentualne błędy.

CERTYFIKAT UKOŃCZENIA – Po przerobieniu kursu możesz zgłosić się po certyfikat. W załączeniu trzeba będzie przesłać kilka swoich obrobionych zdjęć. Certyfikat nie będzie wystawiany masowo, każde zgłoszenie będzie rozpatrywane przeze mnie indywidualnie.

 

OPINIE O KURSACH

FAQ – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Dla kogo jest ten kurs? 

Kurs jest dla osób, które chcą się nauczyć dobrej obróbki zdjęć i różnych sposobów retuszu w Photoshopie. W kursie przedstawiam nie tylko poszczególne narzędzia ale przede wszystkim ich praktyczne zastosowanie. Dzięki temu będziesz mógł łatwo zrozumieć o co w tym wszystkim chodzi oraz zastosować całość na swoich zdjęciach. Oprócz lekcji, w których pokazuję różne techniki, przygotowałem filmy, w których obrabiam zdjęcia od samych podstaw aż do efektu końcowego, jednocześnie omawiając poszczególne kroki. Dzięki temu nauczysz się całego procesu pracy w Photoshopie.

Dla kogo nie jest ten kurs?

Kurs nie jest dla osób, które potrafią łatwo osiągać dowolne efekty w obróbce zdjęć w Photoshopie. Nie jest on dla tych, którzy znają każdy zakamarek programu oraz wiedzą jak w kilka chwil osiągnąć zamierzony efekt.

Czy w zestawie są produkty fizyczne?

Nie. Cały kurs dostępny jest ONLINE. Pobierasz dane dostępu, logujesz się na platformę i oglądasz lekcje.

Na jakiej wersji językowej prowadzony jest kurs?

Kurs jest prowadzony na polskiej wersji językowej

Na jakiej wersji Photoshopa przeprowadzany jest kurs?

Kurs przeprowadzany jest na najnowszym Photoshopie CC. Jednak znacząca większość zagadnień jest uniwersalnych i nawet jeżeli masz starszy program w wersji pudełkowej to wdrożysz wiedzę do siebie. Jeżeli coś będzie niejasne, będziesz mógł uzyskać wsparcie na grupie uczestników.

Jak długo mam dostęp do kursu?

Dostęp do kursu nie jest ograniczony czasowo. Masz do niego dostęp na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Czy jeżeli nic nie umiem w Photoshopie i dopiero zaczynam to ten kurs jest dla mnie?

Oczywiście! W kursie tłumaczę wszystko od samych podstaw i stopniowo przechodzimy do bardziej zaawansowanych technik. Dzięki tamu nawet jeżeli nie znasz kompletnie programu to po kursie poznasz go doskonale.

Co w przypadku kiedy jakieś zagadnienie z kursu będzie niejasne? 

Właśnie do tego celu zostanie założona specjalna, zamknięta grupa uczestników kursu na Facebooku i tam będziemy dyskutować o obróbce zdjęć i rozwiązywać wszelkie problemy z nią związane.

Czy dostęp do programu Photoshop jest częścią pakietu?

Nie. Program należy kupić na stronie producenta (Adobe).

Jak długo muszę czekać na dostarczenie plików?

Maksymalnie kilka minut, a zazwyczaj kilka sekund po potwierdzeniu płatności przez system, oprogramowanie automatycznie wyśle Ci paczkę na Twojego maila (w razie problemów sprawdź SPAM i inne foldery na poczcie).

Dodam, że system nie czeka aż przelew zostanie zaksięgowany na moim koncie. Wysyła on automatycznie kurs po kliknięciu przez Ciebie przycisku potwierdzającego operację. Dzięki takiemu rozwiązaniu, cieszysz się zestawem w kilka chwil po zakupie.

Jak w praktyce wygląda Gwarancja Satysfakcji?

Wystarczy, że napiszesz do mnie maila z informacją, że chcesz skorzystać z Gwarancji, najlepiej prześlij od razu dane, na które chcesz otrzymać zwrot pieniędzy. To właściwie tyle. Nie musisz wypełniać żadnych formularzy i przekopywać się przez setki stron regulaminów.

Po prostu bardzo zależy mi na Twoim zadowoleniu i satysfakcji.

Czy mogę zapłacić za pomocą konta PayPal?

Nie ma z tym najmniejszego problemu.

Mam inne pytania. Jak mogę je zadać i czy otrzymam na nie odpowiedź?

Oczywiście! Wystarczy, że napiszesz na: kontakt@fotoblysk.com
Postaram się odpowiedzieć w przeciągu 24h.

ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH I
POBIERZ DARMOWE MATERIAŁY

JUŻ TERAZ!

*zapis nie jest zobowiązaniem do udziału w kursie, pobierasz bez zobowiązań

[wysija_form id=”37″]