fbpx

POBIERZ E-BOOK
POZNAJ 25 TRIKÓW W LIGHTROOMIE,
KTÓRE POMOGĄ CI W LEPSZEJ OBRÓBCE ZDJĘĆ

↓ POBIERZ JUŻ TERAZ ↓

 

[wysija_form id=”40″]

 

PORADNIK LIGHTROOM PDF / E-book

Lightroom to bardzo rozbudowane narzędzie do obróbki zdjęć, które kryje w sobie wiele ciekawych funkcji i opcji.

Na ich odkrycie trzeba poświęcić mnóstwo czasu, a żeby znaleźć dla nich zastosowanie w praktyce, jeszcze więcej, przez co niejedną osobę dopada niemała frustracja. Jednak mam na ten problem sposób. Wystarczy, że pobierzesz poradnik PDF w formie E-booka, w którym przedstawiam aż 25 rozmaitych trików, które w mgnieniu oka zastosujesz na swoich zdjęciach.

 

 

W E-BOOKU ZNAJDZIESZ

INSTRUKCJE ABC – każdy trik jest przedstawiony w kilku krokach, które wykonujesz, żeby z niego skorzystać,

GRAFICZNE ZOBRAZOWANIE METODY – wszystkie metody są zobrazowane graficznie tak abyś bez problemu znalazł wszystkie funkcje,

DODATKOWY OPIS OMAWIAJĄCY DANY TRIK – triki są dodatkowo objaśnione, w opisach tłumaczę ich zastosowanie oraz działanie.

 

DLACZEGO E-BOOK
JEST ZA DARMO?

Tak, tak, książka jest dostępna za darmo. Uważam, że taka wiedza powinna być na wyciągnięcie ręki, bez konieczności płacenia. Twierdzę, że twórcy oprogramowania sami powinni stworzyć coś podobnego i pokazać swoim klientom zakamarki programu. W końcu to funkcje Lightrooma, dzięki którym można lepiej obrabiać zdjęcia. To po prostu kilkanaście trików, o których powinno być nieco głośniej.

Mimo, że poświęciłem na ich odkrycie i opanowanie sporo czasu, to jednak chcę tą wiedzą podzielić się z Tobą za darmo.

Poza tym, już niedługo ponownie będzie można dołączyć do moich kursów online z obróbki zdjęć. Więcej szczegółów na temat kursów Lightroom od A do Z i Photoshop Fotografa znajdziesz TUTAJ.

 

POBIERZ JUŻ TERAZ

[wysija_form id=”40″]

 


Mockupy wykonane z szablonów mockups-design.com