04Wrz

Triki & Tipy Lightroom Poradnik PDF

Program Adobe Lightroom to bardzo rozbudowane narzędzie, które kryje w sobie wiele ciekawych funkcji i opcji. Jednak żeby je wszystkie odkryć, trzeba poświęcić mnóstwo czasu. Żeby znaleźć dla nich zastosowanie w praktyce, jeszcze więcej, przez co niejedną osobę dopada niemała frustracja. Jednak mam na ten problem sposób. Wystarczy, że pobierzesz poradnik PDF w formie E-booka, w którym przedstawiam aż 16 rozmaitych trików, które w mgnieniu oka będziesz mógł zastosować na swoich zdjęciach.


 

Od dłuższego czasu przymierzałem się do wydania kolejnego E-booka. W poprzedniej książce przedstawiałem mnóstwo porad dotyczących fotografowania w plenerze. Do dzisiaj, cieszy się on niesamowitą popularnością co oczywiście bardzo mnie cieszy. Dostałem też wiele wiadomości, w których Czytelnicy wspominali jak bardzo pomógł im w lepszym fotografowaniu.

E-book – Portrety w plenerze

Tym razem chciałem skupić się na obróbce zdjęć dlatego stworzyłem poradnik z Lightrooma, w którym zawarłem rozmaite triki ułatwiające życie podczas pracy nad fotografiami.

Z Lightroomem kolegujemy się jakieś 5 lat. W tym czasie zdążyliśmy się już dość dobrze poznać i zaowocowało to znajomością wielu ciekawych niuansów, o których wiele osób może nie zdawać sobie sprawy. Coś jak w długoletnim związku 😀

Znajomość tych trików daje sporo możliwości ale przede wszystkim pozwala zaoszczędzić masę czasu. Pracując na setkach zdjęć, każde usprawnienie i ułatwienie procentuje, dlatego takie metody warto znać i z nich korzystać.

Poradnik Lightroom PDF / E-book

E-book Lightroom Tipy & Triki to idealna pozycja zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych użytkowników. W końcu mało kto zna każdy zakamarek programu a wiele bardzo mocno pomaga w sprawniejszej i lepszej obróbce zdjęć.

Postanowiłem zebrać wszystkie triki, których nauczyłem się, w jednym miejscu, tak żebyś mógł mieć do nich dostęp w każdej chwili, bez konieczności przekopywania się przez różne artykuły, filmy czy zawiłe opcje programu.

Zależało mi również na atrakcyjnej oprawie wizualnej, która ma za zadnie obrazować działanie danego triku ale również poprowadzić Cię krok po kroku do osiągnięcia zamierzonego rezultatu.

Całość wzbogacona jest oczywiście moim opisem, który opowiada o zastosowaniu danego narzędzia w praktyce.

Tak wygląda przykładowa strona E-booka:

Postarałem się żeby wszystko było możliwie najlepiej opracowane i przedstawione w formie grafik i tekstu. Wszystko po to żeby całość była jak najbardziej praktyczna i pomocna.

Dlaczego nie tradycyjny artykuł tylko E-book?

Wolałem stworzyć E-booka i zebrać wszystkie sposoby właśnie w nim. Dzięki temu, możesz go pobrać na dysk i odczytać w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu obsługującym format PDF.


Dlaczego E-book jest za darmo?

Tak, tak, książka jest zupełnie za darmo. Dokładnie tak jak poprzedni E-book Portret w plenerzeUważam, że taka wiedza powinna być na wyciągnięcie ręki, bez konieczności płacenia. Uważam, że twórcy oprogramowania sami powinni stworzyć coś podobnego i pokazać swoim klientom zakamarki programu. W końcu to funkcje Lightrooma a nie poradnik od A do Z, który pokazuje jak obrabiać zdjęcia w programie. To po prostu kilkanaście ukrytych trików, o których powinno być nieco głośniej.

Mimo, że poświęciłem na ich odkrycie i opanowanie sporo czasu, to jednak chcę tą wiedzą podzielić się z Tobą za darmo. Kupić natomiast możesz zestaw moich Klimatycznych presetów & Praktycznych lekcji, w których udostępniam Ci moje różne warianty obróbki zdjęć oraz pokazuję jak z nich korzystać w praktyce podczas lekcji wiedo. Więcej szczegółów na ten temat możesz znaleźć TUTAJ lub na końcu E-booka.

Poza tym, w okolicach zimy mam zamiar wypuścić kurs Praktyczny Lightroom, w którym pokażę Ci od A do Z jak korzystam z programu, poznasz mój sposób pracy, czyli tak zwany workflow, zobaczysz nie tylko jak obrabiam różne zdjęcia ale również zobaczysz jak wygląda ich katalogowanie, segregowanie, przyśpieszanie pracy a nawet zobaczysz jak można szybko obrobić całą sesję zdjęciową. Więcej szczegółów wkrótce 🙂


Pobierz E-booka

Koniec gadania, teraz przekazuję Ci dostęp do książki. Kliknij poniżej i zaczynamy wspólną podróż po zakamarkach programu!

ABOUT THE AUTHOR

Michał Kula
Cześć! Przede wszystkim jestem szczęśliwym i pozytywnie nastawionym do życia człowiekiem, który nieustannie dąży do realizacji marzeń i celów. Nieodłączną częścią mojego życia jest fotografia, którą dzielę się z Tobą na blogu.