fbpx

Kontynuacja sesji zdjęciowej, którą zapoczątkowałem opisem we wtorek. Dziś przenosimy się do kolejnej części, stylizacji i miejsca. Kilka szczegółów uległo zmianie. Poznajcie szczegóły kolejnego etapu zdjęć.


Jeżeli ktoś jeszcze nie zapoznał się z poprzednią częścią, która była jednocześnie wprowadzeniem do całości to warto zacząć od poprzedniego artykułu: Część pierwsza
Poza tym dzisiaj będzie krótko, zwięźle i na temat. Same konkrety i efekty.

 

STYLIZACJA

Stylizacja była całkowicie odmienna od poprzedniej. Zmieniliśmy skejterskie klimaty na bardziej wojskowe. Całego charakteru dodała kurtka w właśnie takim stylu. Równie ważne były czarne spodnie z wysokim stanem.

 N74A9470

 

MIEJSCE

Chcieliśmy zmienić miejsce, na takie które będzie pasowało do nowej odmiennej stylizacji. Na całe szczęście byliśmy w skupisku różnych ciekawych pod względem fotograficznym (i nie tylko) miejsc rozmieszczonych w bardzo bliskich odległościach od siebie.
Wykorzystaliśmy nowo powstały plac do ćwiczeń “workout”, który kojarzył nam się z wojskowym placem ćwiczeniowym. Kolor żółty większości elementów bardzo mocno się odznaczał i jednocześnie zapewniał jeszcze lepszy charakter zdjęć.

W fotografiach starałem się w ciekawy sposób wykorzystać elementy placu, które dawały sporo różnych możliwości.

 N74A9473

 

TECHNIKA I PARAMETRY

parametry 125 28 100 85

Jeżeli chodzi o wykonanie zdjęć to kompletnie nic się nie zmieniło. Nadal korzystałem tylko i wyłącznie ze światła zastanego pochodzącego z zachmurzonego nieba.

 N74A9477

 

OBRÓBKA

Obróbka nadal była bardzo zbliżona do tej z poprzedniej części. W tym przypadku jedynie postanowiłem obniżyć delikatnie balans bieli i dodać trochę niebieskiego i zielonego do cieni za pomocą poszczególnych krzywych RGB.

 N74A9480

N74A9494

 N74A9497

PODSUMOWANIE

Tym razem postawiliśmy całkowicie na tradycyjne modowe pozowanie. Całość nie miała wyglądać tak jak poprzednio- jak moment, który został wyłapany przypadkowo tylko na zamierzone, świadome ustawienie.

Stylizacja i opis kobiecym okiem na: Fergin