02Lut

Jakie jest najlepsze Forum fotograficzne?

Jest sporo osób, które chciałyby podzielić się ze światem swoimi zdjęciami, dowiedzieć się co mogą poprawić, co jest dobrze a nad czym trzeba jeszcze pracować. Jest również wiele nurtujących pytań, na które ciężko znaleźć odpowiedź u wujka Google. Z pomocą przychodzą fora internetowe. 

Na blogu staram się pomagać wszystkim pasjonatom jak najbardziej się da. Jednak nie jestem w stanie pisać artykułów z częstotliwością kilka na dzień a co za tym idzie nie mogę rozwiązać wszystkich problemów, odpowiedzieć bardzo szczegółowo na wszystkie pytania czy ocenić w klika minut Wasze portfolio. Dostaję sporo maili z przeróżnymi pytaniami. Ostatnie z nich brzmiało następująco:

Czy mógłbyś polecić jakieś miejsce w sieci, w którym można porozmawiać z innymi osobami interesującymi się fotografią, podzielić się swoimi zdjęciami oraz spędzić miło czas?

W związku z tym postanowiłem udostępnić Wam forum fotograficzne, którego jestem założycielem. Powstało ono już prawie 3 lata temu jednak nigdy nie skupialiśmy się na mocnej reklamie w sieci. Od samego początku postawiliśmy na zgraną paczkę wśród, której każdy będzie czuł się po prostu dobrze.

 

Tak wygląda szata forum

Zrzut ekranu 2016-01-25 o 15.06.01

 

Na forum panują nieco inne zasady niż w innych tego typu miejscach
 • brak hejtu – zjawisko to jest natychmiastowo tępione,
 • bezwzględne kasowanie użytkowników szukających zaczepek, problemów i dziury w całym,
 • brak spamu, reklam, wyskakujących banerów,
 • nikt nie powie Ci, że masz poszukać czegoś w Googlach.

 

Jak jest na forum?
 • panuje miła, luźna i przyjazna atmosfera – jak na spotkaniu przy piwie czy kawie,
 • sporo humoru również się znajdzie,
 • możesz wstawić swoje zdjęcia bez obaw o chamską krytykę – jesteśmy po to żeby sobie wzajemnie pomagać,
 • możesz po prostu porozmawiać o fotografii, bez spinania się, nerwów i zaczepek ze strony innych,
 • nie ma miejsca na tajemnice, każdy chętnie odpowiada o swoim warsztacie i dzieli się swoją wiedzą,
 • mamy comiesięczny konkurs fotograficzny, który motywuje nas do ciągłego fotografowania i mierzenia się w danym temacie zdjęciowym,
 • problemy użytkowników są możliwie najszybciej rozwiązywane.

 

Te punkty to pigułka tego co dzieje się na forum. Najlepiej będzie jak po prostu sami zaglądniecie, zobaczycie jak jest i jeżeli Wam się spodoba, dołączycie do naszej społeczności. Nigdy nie skupiałem się na promocji tego miejsca w sieci ponieważ to takie nasze sekretne miejsce, do którego nie chcemy dopuścić fali hołoty, internetowych znawców i innych buraków psujących atmosferę.

Postanowiłem, że podzielę się z Wami dostępem do forum bo wiem, że czytają mnie ludzie na poziomie, którzy nie wprowadzą zbędnego zamieszania w naszych szeregach. Jeżeli po prostu szukacie miejsca do ciekawych dyskusji z innymi osobami dzielącymi naszą pasję to forum spełni idealnie Wasze oczekiwania.

Żeby dostać się na nasze forum wystarczy, że klikniecie w link: www.fotopasja.org
J
eżeli zdecydujecie się na rejestrację to przywitajcie się ładnie z wszystkimi w tym miejscu.

Dajcie znać jak Wam się podoba w naszej  forumowej rodzince 🙂

ABOUT THE AUTHOR

Michał Kula
Cześć! Przede wszystkim jestem szczęśliwym i pozytywnie nastawionym do życia człowiekiem, który nieustannie dąży do realizacji marzeń i celów. Nieodłączną częścią mojego życia jest fotografia, którą dzielę się z Tobą na blogu.