24Wrz

Newsletter bloga

Od pewnego czasu funkcjonuje Newsletter bloga. Stworzyłem go przy okazji udostępnienia Wam moich ulubionych presetów. Co jakiś czas do tych osób wysyłałem przypomnienie o artykułach, które pojawiały się na blogu. Dziś oficjalnie udostępniam Newsletter dla wszystkich Czytelników bloga.

Zwykłe Newslettery kiedyś były bardzo popularne i lubiane ponieważ przypominały o wszystkich ważnych rzeczach, które dzieją się w miejscu, które jest dla nas interesujące. Dzisiaj służą do tego wszystkie media społecznościowe, na czele z Facebookiem, z którego większość osób dowiaduje się o nowych treściach pojawiających się w ich ulubionych miejscach. Dlatego właśnie tradycyjne Newslettery nie mają już takiej siły jak dawniej.

Dlatego maile ode mnie do Was, muszą być czymś więcej jak tylko zwykłym przypomnieniem o artykułach na blogu.

 

Od dzisiaj, wszystkie osoby, które zapiszą się na listę, będą otrzymywały:

  • co jakiś czas nowe presety do Adobe Lightroom,
  • dodatki do artykułów w postaci np. RAW-ów,
  • przedpremierowe artykuły,
  • dodatkowe treści, wskazówki i informacje,
  • ciekawostki ze świata fotograficznego,
  • prywatny kontakt,
  • i wiele innych.

Dostęp do powyższych treści będą miały tylko te osoby, które zdecydują się zapisać do Newslettera bloga, pozostali nie będą mięli możliwości uzyskania dostępu do wyżej wymienionych treści.

Dodam tylko, że gwarantuję brak jakiegokolwiek spamu i maili codziennie. Wiadomość otrzymasz nie częściej niż raz w tygodniu i zawsze będą to treści, które mogą Cię zainteresować. Co więcej! Daję 100% gwarancję satysfakcji, jeżeli nie odpowiada Ci to co otrzymujesz, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Osoby, które pobrały presety, które udostępniałem na blogu nie muszą ponownie zapisywać się na listę. 

Poniżej, wystarczy wpisać swojego maila, później kliknąć w link potwierdzający.

Newsletter2

newsletter dolaczysz

Dołącz do naszej fotograficznej paczki a będziesz otrzymywał między innymi darmowe presety, dodatki do wpisów, ciekawe materiały, przypomnienia o wpisach i wiele innych.

ABOUT THE AUTHOR

Michał Kula
Cześć! Przede wszystkim jestem szczęśliwym i pozytywnie nastawionym do życia człowiekiem, który nieustannie dąży do realizacji marzeń i celów. Nieodłączną częścią mojego życia jest fotografia, którą dzielę się z Tobą na blogu.