fbpx

Kursy Lightroom od A do Z oraz Photoshop Fotografa są dostępne! W między czasie, zebrałem opinie od uczestników poprzedniej edycji kursów oraz pokazuję ich efekty. Dokładam wszelkich starań, żeby wszystkie moje materiały były maksymalnie użyteczne, konkretne i pomagały osiągać Wam lepsze efekty. Serce rośnie kiedy czytam takie opinie 🙂


Jeżeli zastanawiasz się czy kursy są dla Ciebie, czy faktycznie przynoszą efekty i czy odmienią one Twoje zdjęcia to zapoznaj się z opiniami i efektami kursantów, którzy brali udział w poprzednich edycjach:

 

OPINIE O KURSIE
LIGHTROOM od A do Z & Photoshop Fotografa


 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KURSACH: TUTAJ


EFEKTY KURSANTÓW

Warto zobaczyć jak kursanci radzą sobie z obróbką zdjęć po przerobieniu kursów. Bo o efekty przecież w kursach chodzi!

 

Patrycja Walczewska | Patrycja Walczewska Photography

Z czystym sumieniem polecam kurs Michała! Idealny dla początkujących jak i średnio-zaawansowanych. Wszystko pięknie i prosto wytłumaczone.
Z odrobiną zaangażowania można naprawdę przenieść swoje zdjęcia na wyższy level!
Kurs bardzo mi pomógł ogarnąć podstawy i nauczyć się tak ważnej dla mnie obróbki zdjęć portretowych 🙂!
Z całego serducha – Polecam 🙂

EFEKTY:

Dawid Jany | FamilienBild

Zakupiłem kurs, wyciskam z niego ile mogę i jestem bardzo zadowolony. Kupiłbym dostęp do tych lekcji jeszcze raz bez zastanowienia 🙂 przyspieszył moją pracę kilkukrotnie i efekty jakie osiągam są nieporównywalnie lepsze niż to co próbowałem się nauczyć samemu na YouTube a do tego nauka przebiega sprawnie i szybko. W razie pytań zawsze można je zadać na grupie a Michał jak zresztą inni grupowicze zawsze pomogą 🙂 nie żałuję zakupu.

EFEKTY:

Magdalena Dziuba | Fabryka Momentów

Szczerze polecam kurs Photoshopa! Miałam jakąs wiedzę z filmików youtuba ale dopiero tutaj wiedza ułożyła się w logiczną całość. Kurs pozwolił uzupełnić braki i dzięki ćwiczeniom wiem już “co z czym się je” 🙂 Lekcje są fajne, tłumaczone prostym językiem od samych podstaw po bardziej zawiłe zagadnienia i akcje także nie ma się nad czym zastanawiac tylko brać!

EFEKTY:

Mateusz Piekło | Mati Portraits

Zanim zakupiłem u Michała kurs z LR, uczyłem się sam na podstawie prób i błędów i tutoriali z YT, ale zadowolenie z efektów po kilku miesiącach były poprostu marne, czułem niedosyt. Postanowiłem zainwestować w rozwój i dołączyłem na pokład mając nadzieję, że zdjęcia nabiorą nowego życia.

Zakup okazał się strzałem w dziesiątkę! Sumiennie ćwiczyłem lekcje za lekcją obrabiając zdjęcia z kursu według jego wskazówek, potem przenosiłem te techniki na własne pracę. Progres był ogromny, z każdym zdjęciem obróbka szła lepiej, sprawniej. W kursie jest ponad 90 lekcji o różnej tematyce, od fotografii motoryzacyjnej, poprzez krajobraz, produkt, aż po portret. Lekcje bardzo dokładnie omówione, zaczynając od podstaw i obsługi programu, kończąc na bardziej zaawansowanych technikach i trikach które pozwalają uzyskać konkretne efekty na zdjeciu.

Po przerobieniu LR doszedłem do momentu sprzed kursu, nadal chciałem więcej, więc postanowiłem uczyć się obsługi PS, nie zawsze z owocnyni skutkami.. To skomplikowany, potężny program w którym nie miałem pojęcia jak się poruszać. I wtedy po kilku miesiącach wyczekiwania pojawił się kurs z Photoshopa. Tak jak z LR, to szkolenie jest również bardzo dokładnie omowione. Do tego grupa uczestników na FB, gdzie nasze prace są oceniane przez Michała i innych fotografów, później dostajemy od nich sugestie i wskazówki co należy zrobić lepiej, co poprawić. Po przerobieniu jakiegoś modułu nie zostajesz z wiedzą sam, jak to ma miejsce na stacjonarnych warsztatach, ale jesteś pod opieką bardziej doświadczonych, którzy wyprowadzą Cię z błędów, które popełniasz.

Taki system pracy bardzo motywuje i uczy. Następna rzecz to elastyczność kursu, siadasz i ćwiczysz kiedy masz czas. Nawet nie przypuszczałem, że osiagnę takie efekty na własnych pracach. Po przerobieniu prawie 100 lekcji zdobyłem wiedzę, przekułem ją w praktykę. Dziś zbieram pochwały, a moje prace zdobywają wyróżnienia na portalach i grupach fotograficznych. Moje portrety wyglądają naprawdę świetnie, a co najlepsze nadal czuje progres stosując wiedzę zdobytą w obu kursach, mimo że przerobiłem je kilka miesięcy temu. Jeśli jesteś na początku drogi fotograficznej, wymagasz od siebie więcej i chciałbyś szybko osiągnąć zadowalające efekty to jest to świetna opcja, żeby Twoje zdjęcia były poprostu lepsze. Ogrom wiedzy do zdobycia. Cena/jakość – bezkonkurencyjna. Michał wykonał kawał świetnej roboty. Dla mnie to była najlepsza inwestycja w swój rozwój fotograficzny. Z czystym sumieniem polecam oba kursy i z LR i z PS, bo naprawdę warto.

EFEKTY:

Bartek Cisek | B The Shots

Kurs pomógł mi poszerzyć swoje dotychczasowe umiejętności w Photoshopie, które odmieniły moją obróbkę i dały możliwość wskoczyć zdjęciom na wyższy poziom. Kontakt z Michałem podczas trwania kursu za pośrednictwem grupy jest świetnym rozwiązaniem i można od razu wprowadzać poprawki, przez niego zasugerowane czy zadać nurtujące pytanie. Bez wahania mogę polecić kurs każdemu, niezależnie od poziomu obeznania z Photoshopem. W kursie odnajdzie się zarówno laik jak i osoba z doświadczeniem.

EFEKTY:

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KURSACH: TUTAJ

 

 

WIĘCEJ EFEKTÓW KURSANTÓW? NIE MA PROBLEMU! 

Paulina Filipowicz

Mariusz Pałczyński

Dariusz Porowski

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KURSACH: TUTAJ

 

 


MOEJ EFEKTY W OBRÓBCE

Być może chcesz zobaczyć moje efekty w obróbce? W końcu to ja będę Cię uczył! Zerknij poniżej:

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KURSACH: TUTAJ