fbpx

Photoshop FOTOGRAFA
ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH NA KURS!

W BONUSIE OTRZYMASZ E-BOOKA “PHOTOSHOP – SKRÓTY KLAWISZOWE”

*ZAPIS NIE JEST ZOBOWIĄZANIEM DO UDZIAŁU W KURSIE

UWAGA! Po zapisie sprawdź maila (również inne foldery i SPAM) i pobierz od razu E-booka.

[wysija_form id=”29″]


Wraz z zapisem na listę otrzymasz na maila E-booka “Photoshop – Skróty Klawiszowe”, w którym przedstawiam i opisuję wiele potrzebnych, przydatnych i maksymalnie użytecznych skrótów klawiszowych w Photoshopie. Zapisz się na listę priorytetową a w odpowiedzi otrzymasz E-booka 🙂

 

[wysija_form id=”29″]


-

UWAGA! Ostatnia chwila na dołączenie!

-1374DNI -2GODZIN -31MINUT -58SEKUND

PHOTOSHOP TO WAŻNY PROGRAM DLA FOTOGRAFA.
NAUCZĘ CIĘ GO KROK PO KROKU!

 

Jak jest u Ciebie z obróbką?

 • czy Photoshop to Twój słaby punkt?
 • czujesz się zagubiony w tym programie i nie wiesz jak zacząć?
 • nie wiesz jak poprawnie używać narzędzi, żeby osiągnąć najlepsze efekty?
 • masz dość prób i nieudanych eksperymentów?
 • nie potrafisz wyciągać ze zdjęć ich atutów?
 • chcesz SZYBCIEJ i LEPIEJ obrabiać zdjęcia?
 • chciałbyś, żeby ktoś nauczył Cię umiejętnej obróbki zdjęć w Photoshopie krok po kroku?

Odpowiedziałeś na jakiekolwiek pytanie tak? Daj mi 5 minut i czytaj dalej. Mam dla Ciebie fantastyczną wiadomość 🙂

Osobiście nauczę Cię obróbki zdjęć w Photoshopie!

Nazywam się Michał Kula i jestem założycielem bloga fotograficznego FotoBlysk.com, twórcą kanału YouTube o tej samej nazwie oraz zawodowym fotografem pracującym na własną rękę od 8 lat. Od 5 lat dziele się ze światem moją wiedzą fotograficzną. Do tej pory przeszkoliłem już ponad 1000 osób z zakresu obróbki zdjęć. Przez prawie 4 lata blogowanianapisałem ponad 340 artykułów na temat fotografii, nagrałem ponad 140 filmów poświęconym fotografowaniu. Napisałem kilka książek w formie E-booka: Portrety w plenerze, Lightroom Tipy & Triki, Pomysły na kreatywne zdjęcia,
oraz 40 pomysłów na zarabianie na fotografii.

Teraz mam przyjemność nauczyć Cię dobrej obróbki zdjęć w Photoshopie!

Kiepska obróbka zdjęć jest nagminna

Ucząc pasjonatów fotografii często zaglądam na ich profile. Bardzo często spotykam się ze zdjęciami, które niejednokrotnie są ciekawe ale czegoś im brakuje. Dobrej obróbki! Jest to element kończący pracę nad zdjęciem. Kiedyś było to wywołanie zdjęcia w ciemni, teraz jest to obróbka zdjęć. Takiej, która podkreśli wszystko to co najlepsze i będzie swego rodzaju dopełnieniem. Mnóstwo osób kupuje drogi sprzęt a zapomina o najważniejszym – swoich umiejętnościach! Obróbka zdjęć jest bardzo często kompletnie zaniedbywana a w tym momencie to absolutnie podstawowa umiejętność współczesnego fotografa.

Odpowiedz sobie szczerze na pytanie, czy Twoim zdjęciom brakuje profesjonalnej obróbki?

Moja historia z Photoshopem

Kiedyś byłem na Twoim miejscu. Nie potrafiłem dobrze obrabiać zdjęć, nie szło mi to kompletnie. Kiedy włączyłem Photoshopa to nie wiedziałem do czego to wszystko służy. Funkcji, opcji, preferencji jest mnóstwo i to nie tylko dla nas fotografów, ale również grafików, rysowników i innych artystów. Jak to wszystko ogarnąć?!

Nauka tego kosztowała mnie mnóstwo czasu, nerwów i frustracji. Po trzech latach nauki metodą prób i błędów przyszły pierwsze konkretne efekty, które zauważyli odbiorcy moich zdjęć. Zwieńczeniem tego wszystkiego był moment kiedy inni fotografowie pytali jak retuszuję moje zdjęcia – z jakich metod korzystam i czy mógłbym ich też tego nauczyć.

W tym momencie mija jakieś 8 lat od kiedy korzystam z Photoshopa. Obrabiam setki zdjęć, ale żeby być na bieżąco, cały czas uczę się nowych technik, sprawdzam je w praktyce i przenoszę na swoje zdjęcia.

W efekcie szkolę również inne osoby z tego zakresu. W ten sposób nauczyłem się odpowiednio przekazywać wiedzę – czyli tak, żeby osoba ją szybko wdrożyła i odniosła sukces. Właśnie w ten sposób przekazuję wiedzę w tym kursie.

“Czy kurs zadziała u mnie?”

Wiele osób zaczęło pytać mnie o moją obróbkę, zacząłem program szkoleń indywidualnych, dzięki temu poznałem realne problemy początkujących – ich błędy oraz złe nawyki.

Następnie przyszedł czas na moją działalność w internecie. Do tej pory przeszkoliłem z zakresu obróbki zdjęć już ponad 1 000 osób. Codziennie otrzymuję kilkadziesiąt wiadomości i komentarzy z różnymi problemami i pytaniami. Wiele z nich dotyczy właśnie obróbki zdjęć. Dzięki tym rozmowom poznałem potrzeby pasjonatów fotografii i nauczyłem się w możliwie najlepszy sposób przekazywać im swoją wiedzę tak aby zadziałała u nich.

Zatem gwarantuję, możesz być spokojny, kurs u Ciebie zadziała. Świadomie stworzyłem program kursu tak, żeby przejść krok po kroku od podstaw do zaawansowanych technik. Poprowadzę Cię przez Photoshopa i nauczę technik, które faktycznie są Ci potrzebne.

Przedstawiam kurs Photoshop Fotografa!

 

ELEMENTY KURSU

LEKCJE OD PODSTAW DO ZAAWANSOWANIA – Zaczynamy od podstaw Photoshopa. Nauczę Cię podstawowych czynności, które będą fundamentem do dalszych, bardziej zaawansowanych lekcji. Taka nauka pozwoli Ci na osiągnięcie najlepszych efektów ponieważ nauka kolejnych rzeczy w programie przyjdzie Ci o wiele szybciej.

GRUPA UCZESTNIKÓW – Grupa uczestników kursu to bardzo ważny element. Na grupie otrzymasz pełne wsparcie ode mnie oraz moich pomocników. Będziemy oceniać Twoje efekty i nakierowywać Cię na dobre tory. Po prostu nie zostajesz z kursem i lekcjami sam – masz pełne wsparcie w tym zakresie! To wielka zaleta kursu, bo kiedy tylko pojawi się problem, my będziemy w pogotowiu!

ZADANIA DOMOWE – Żebyś osiągnął najlepsze efekty, przygotuję dla Ciebie serię zadań domowych. Zaczniemy od prostych czynności i stopniowo zagłębimy się w te bardziej zaawansowane. Po wykonaniu zadania, zamieścisz je na grupie, a ja i moi pomocnicy, ocenimy jak Ci poszło oraz wskażemy ewentualne błędy.

AKCJE DO PHOTOSHOPA – Wiele czynności da się zautomatyzować w Photoshopie. Za każdym razem nie musisz robić wszystkiego od zera. W automatyzacji pomagają “akcje”. Klikasz w wybraną czynność i większość rzeczy dzieje się w taki sposób jak zostało zaprogramowane. To spore ułatwienie! W ofercie będzie pakiet właśnie z takimi akcjami!

CERTYFIKAT UKOŃCZENIA – Po przerobieniu kursu możesz zgłosić się po certyfikat. W załączeniu trzeba będzie przesłać kilka swoich prac wykonanych w Photoshopie. Certyfikat nie będzie wystawiany masowo, każde zgłoszenie będzie rozpatrywane przeze mnie indywidualnie.

 

Ile to wszystko kosztuje?

Gdybym przeliczył czas jaki poświęciłem na naukę, frustracje, próby i błędy to wyszłaby niezła suma. Łącznie to ponad 8 lat pracy w Photoshopie. Wolisz przez lata dochodzić do celu, męczyć się, tracić czas i nerwy czy mieć w jednym miejscu najważniejszą wiedzę, którą wdrożysz w mgnieniu oka? Odpowiedź jest oczywista. Ja bez wahania zapłaciłbym kilka tysięcy gdybym mógł wtedy nauczyć się wszystkiego w jednym miejscu.

Poza tym, zastanów się, inwestujesz w sprzęt, uczysz się robić zdjęcia a obróbka zawsze gdzieś kulała? Dlaczego, skoro to podstawa?

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Nie musisz przez to wszystko przechodzić i dłużej tak trwać w bezradności. Możesz skorzystać z całej mojej wiedzy, którą przekazuję w kursie, w łatwy i przystępny sposób oraz po prostu nauczyć się tego wszystkiego! Pomyśl teraz co by było gdybyś usiadł sobie do komputera, miał wszystko podane jak na tacy, wytłumaczone od A do Z, a do tego wszystkiego, mógłbyś ćwiczyć na tych samych zdjęciach.

Wyceniając kurs wyliczyłem równowartość mojego czasu w prywatnych konsultacjach.
To 2400zł (kurs trwa ponad 12h) jednak spokojnie, cena jest niższa 🙂

 

„Ok, więc jaka jest cena?”

Wyceniając kurs, przeanalizowałem ceny za szkolenia stacjonarne, na których poruszany jest ułamek tego co przekazuję w kursie. Średnia cena to 1200zł. Płacisz raz, uczysz się, a później zostajesz skazany sam na siebie. Nie możesz wrócić do żadnej lekcji, dopytać o coś grupy czy poprosić o pomoc. Do kursu możesz wrócić zawsze, masz również grupę wsparcia, na której ja jak i pozostali kursanci będziemy pomagać. Początkowo to wszystko wyceniłem na 799zł. Czyli znacznie mniej niż za kurs stacjonarny, mimo większej wartości. Jednak jestem realistą, mało kto może pozwolić sobie na taką inwestycję.

Ostatecznie obniżyłem cenę do 397zł a jako, że jesteś już moim kursantem masz rabat do 357zł

To mały procent tego, co musiałbyś zapłacić ucząc się na własną rękę czy chodząc na szkolenia stacjonarne.

Pamiętaj, że jeżeli będziesz miał chęci i wdrożysz wiedzę w życie to bądź pewny, że bardzo szybko osiągniesz świetne efekty. Poza tym pamiętaj – obróbka zdjęć to w naszych czasach absolutna podstawa więc pozwól sobie pomóc, a ja nauczę Cię wszystkiego krok po kroku.

Dlatego, wykorzystaj szansę i naucz się obróbki zdjęć w Photoshopie i…

 

ZAPISZ SIĘ NA TEN KURS TERAZ

KONIEC ZAPISÓW ZA:

-1374DNI -2GODZIN -31MINUT -58SEKUND

Kurs dostępny jest tylko do 19 października do godziny 23:59 – później całkowicie zamykam sprzedaż i skupiam się na kursantach na grupie uczestników.

 

„Skoro kurs jest tak świetny, to dlaczego kosztuje tak mało?”

Nie mam żadnych wątpliwości co do wysokiej zawartości merytorycznej kursu. Cena jest niższa z kilku powodów:

 • to kurs online więc nie muszę wynajmować sali oraz obsługi na szkolenie stacjonarne,
 • nad kursem pracuję sam, nie wynajmuje dodatkowej ekipy filmowej, montażystów czy ekspertów z zakresu obsługi strony i sklepu, nad każdym elementem kursu pracowałem samodzielnie więc osobiście dopracowałem każdy jego element,
 • mam już doświadczenie i sprzęt do tworzenia takich materiałów, zdobyłem je nagrywając mnóstwo filmów na kanał YouTube, a przede wszystkim, tworząc moje poprzednie kursy.

I najważniejsze

Chcę, żeby wiedza, którą chcę Ci przekazać była dla Ciebie łatwo dostępna, dlatego również tworzę tyle darmowych materiałów na blogu i kanale YouTube. Gdybym ustalił wysoką cenę za kurs, mam świadomość tego, że wiele osób po prostu nie byłoby na niego stać. Wystarczy, że sprzęt fotograficzny jest horrendalnie drogi.

Przerabiając kurs, otrzymujesz szereg umiejętności, technik i metod obróbki, które w odmienią Twoje zdjęcia.

Gwarancja satysfakcji

Kurs “Photoshop Fotografa” nie powstał w ostatnich miesiącach. Tak na prawdę powstawał on przez ponad 8 lat, bo właśnie tyle czasu poświęciłem na pracę w tym programie, szkolenie siebie, a później również innych. Mnóstwo godzin poświęciłem na ćwiczenia, szlifowanie swoich umiejętności czy naukę nowych technik.

Szkoląc inne osoby, widziałem mnóstwo błędów, które w łatwy sposób można było poprawić i w ten sposób całkowicie odmienić ich obróbkę zdjęć.

Więc jeżeli chcesz skorzystać z bezcennych wskazówek i porad wypracowanych przez kilka ostatnich lat to co stoi na przeszkodzie by sprawdzić ten kurs? Wiem jak to jest kiedy kupuje się coś przez internet, często zastanawiamy się co na prawdę jest w środku, jak on zamierza to wszystko przekazać i spełnić wszystkie obietnice.

Jeżeli znasz moje artykuły, filmy czy notki to wiesz dobrze, że w tworzenie wkładam całe serce i dokładam wszelkich starań żeby ich poziom merytoryczny i praktyczny był jak największy.

Jestem tak pewny wartości jaką oferuje ten kurs, że GWARANTUJĘ TWOJĄ SATYSFAKCJĘ i biorę na siebie całe ryzyko z podjęciem Twojej decyzji. Daję Ci 30 dni pełnej gwarancji satysfakcji, która liczona jest od momentu dokonania zakupu. W tym czasie możesz przekonać się na własnej skórze jak wartościową wiedzę zawarłem w kursie, jak sprawdzi się ona w praktyce i ile zmieni ona w obróbce Twoich zdjęć.

Jeżeli w przeciągu 30 dni uznasz, że kurs jednak nie spełnia Twoich oczekiwań to wystarczy, że napiszesz do mnie maila. Otrzymasz pełny zwrot pieniędzy, bez żadnego gadania, papierów czy dodatkowych pytań. Po prostu weź ten kurs na próbę.

Wiem, że możesz podchodzić do tego z lekkim niedowierzaniem jednak zwróć uwagę na jedną rzecz. Od kilku lat prowadzę bloga, którego czyta 30 000 osób, prowadzę kanał na YouTube, którego ogląda 63 000 osób a do tego aktywnie pomagam pasjonatom fotografii poprzez Facebooka i inne kanały komunikacji. Ciężko pracuję na swoje dobre imię i oszalałbym gdybym postawił na szali to wszystko na co zapracowałem i nie był pewny jakości tego co oferuję.

 

Rekomendacje moich kursantów

Skorzystałem z warsztatów indywidualnych u Michała z zakresu obróbki zdjęć i rozkręcania swojego biznesu. Michał doskonale radzi sobie z marketingiem i promocją usług, poprosiłem więc o analizę moich materiałów oraz kanałów promocji tj. strony www, profili na FB oraz Instragramie, a także analizę oferty.

Doskonale wyłapał słabe punkty i doradził co warto zmienić. Wskazał co powinienem dodać, a co kategorycznie zdjąć z „widoku”. Zaproponował mi pewne zmiany, które wprowadziłem i już w tym momencie widzę różnicę. Po kilku tygodniach od momentu wprowadzenia zmian, znacznie zwiększył się ruch na moich stronach i zdecydowanie wzrosła ilość zapytań o moje usługi. Co więcej, znaczna część tych zapytań zaowocowała podpisaniem umowy.

Jestem bardzo zadowolony z naszego szkolenia, znacznie wzmocniłem swój warsztat w obróbce, a także zwiększyłem wiedzę w zakresie marketingu, co już przełożyło się na zwiększenie zainteresowania moimi usługami.

To była dla mnie jedna z lepszych decyzji odnośnie fotografii od lat. Michał sam w sobie to osoba z którą od razu łapie się doskonały kontakt. Jest miło, sympatycznie aczkolwiek cały czas rzeczowo i na temat.

Paweł Kosiba | www.pawelkosiba.pl

Genialny kurs! W każdym calu widać, że Michał Kula włożył dużo pracy, zaangażowania i serca aby kurs był przystępny dla każdego. Informacje przekazywane są w prosty i rzetelny sposób, zrozumiały nawet dla osób, które nigdy nie miały do czynienia z żadnymi programami graficznymi (uwierzcie… wiem co mówię :)) Zero chaosu, starannie przygotowane lekcje od A do Z, od ogółu do szczegółu, sama esencja bez zbędnego gadania. Świetna robota, czekam na kolejne kursy 🙂

Marta Gwizdała

Dla wszystkich niezdecydowanych, szukających wartościowego kursu obróbki w dobrej cenie, który efektywnie nauczy Lightrooma, czyli takich, jak ja, nim zdecydowałem się na kurs Michała, z ręką na serduchu – polecam!!! Po przerobieniu kursu, który bardzo fajnie Michał przygotował, każdy realnie dostrzeże u siebie progres lub wręcz od podstaw nauczy się obróbki zdjęć. Jest jeszcze jedna jak dla mnie bardzo istotna kwestia, za którą dziękuję Michałowi, mianowicie Michał konsekwentnie daje cenne wskazówki do przesyłanych do oceny zdjęć, przez co nie musicie domyślać się czy zdjęcie obrobiliście dobrze, czy są rzeczy do poprawy, a dzięki temu idziecie do przodu z wiedzą i umiejętnościami. 👍

Sebastian Gorczynski

Bardzo chciałam nauczyć się obróbki zdjęć w Lr, ponieważ obrabianie w prostym programie Faststone już dawno przestało mi wystarczać. Próbowałam kombinować z ustawieniami sama, coś tam obejrzałam w internecie, ale jakoś nie mogłam załapać co, jak i dlaczego. Bardzo mocno zastanawiałam się, czy zainwestować w kurs Michała. Postanowiłam zaryzykować mając nadzieję, że jeśli ma taką fajną stronę, to może będzie umiał wszystko dobrze wytłumaczyć. I się nie zawiodłam. Wręcz lekcje przerosły moje oczekiwania. Każdy suwak tak dokładnie wytłumaczony, że prawie z marszu zaczęłam robić próby. I już na wstępie było widać efekty. Najlepszym dowodem są opinie wielu osób, które mówią, że zrobiłam ogromny krok do przodu. Coraz więcej eksperymentuję i sprawia mi to ogromną frajdę.Jestem kobietą w mocno średnim wieku, ale cały czas staram się rozwijać i eksperymentować. Piszę to, by udowodnić, że ten niewątpliwie czytelny i znakomicie przygotowany kurs jest dla każdego. Dzięki Michał 🙂 A przy okazji, liczę, że pomyślisz też o kursie Photoshopa, gdzie podobno nie do przecenia jest praca na warstwach i retusz. Jeśli ogłosisz zapisy, ja zapisuję się pierwsza 🙂 Ps. Kilka dni temu założyłam wreszcie konto na instagramie. Można więc spojrzeć, czego się nauczyłam 🙂 

Jolanta Lgocka | jolantalgocka_photography

Zakupiłem kurs, wyciskam z niego ile mogę i jestem bardzo zadowolony. Kupiłbym dostęp do tych lekcji jeszcze raz bez zastanowienia 🙂 przyspieszył moją pracę kilkukrotnie i efekty jakie osiągam są nieporównywalnie lepsze niż to co próbowałem się nauczyć samemu na YouTube a do tego nauka przebiega sprawnie i szybko. W razie pytań zawsze można je zadać na grupie a Michał jak zresztą inni grupowicze zawsze pomogą 🙂 nie żałuję zakupu.

Dawid Jany

Cześć wszystkim. Jesteśmy młodym małżeństwem i od pewnego czasu pojawił się nam pomysł, aby zacząć zajmować się fotografią. Kupiliśmy aparat, obiektywy itd. Przeszliśmy kursy internetowe oraz czytaliśmy bardzo dużo artykułów na temat fotografowania – jednak nie wszystko było dla nas jasne. Przypadkowo na Youtube trafiliśmy na filmy Michała pod nazwą FotoBłysk. Zainteresowały nas jego filmy, ponieważ nie są długie męczące, tylko krótkie i bardzo treściwe, maksimum wiedzy w krótkim czasie. Obejrzeliśmy wszystkie filmy oraz przeczytaliśmy artykuły na blogu Michała i stwierdziliśmy, że warto by było spotkać się na żywo i zadać pytania na tematy które są nam obce. Umówiliśmy się na indywidualne warsztaty i był to strzał w dziesiątkę. Na każde zadane pytanie otrzymaliśmy konkretne odpowiedzi i do tego pokaz na sprzęcie. Warsztaty zmieniły nasze podejście do fotografii i co najważniejsze bardzo wiele nas nauczyły. Jeśli uważacie, że macie jakieś pojęcie o fotografowaniu to po warsztatach u Michała zobaczycie, że wiele musicie się jeszcze nauczyć. Dla nas Michał jest mistrzem w swojej dziedzinie i chcielibyśmy dojść do tak wysokiego poziomu jak On. Chcemy spotkać się z Michałem ponownie, aby chłonąć wiedzę dalej. Jak się uczyć to od najlepszych. Zdecydowanie polecamy. Ocena w skali od 1 do 10 to 11. Pozdrawiamy!

Justyna i Leszek Sikora | Włocławek

Michał doskonale zna się na tym co robi, ma ogromną wiedzę, którą potrafi przekazać. Profesjonalnie i indywidualnie podszedł do każdego tematu, który omawialiśmy. Od razu wyłapał najważniejsze rzeczy dzięki którym mogłem w znaczący sposób wpłynąć na mój rozwój. Michał jest osobą z którą na pewno znajdziesz swój wspólny język. Jeśli nie wiesz jak zacząć przygodę z fotografią gwarantuję Ci, że ten kurs to nie będą pieniądze wyrzucone w błoto.

Patrycja Kaszyca & Jakub Świątek | www.pstrykzpomyslem.pl

 

ZAPISZ SIĘ NA TEN KURS TERAZ

KONIEC ZAPISÓW ZA:

-1374DNI -2GODZIN -31MINUT -58SEKUND

Kurs dostępny jest tylko do 19 października do godziny 23:59 – później całkowicie zamykam sprzedaż i skupiam się na kursantach na grupie uczestników.

 

LISTA LEKCJI KURSU PHOTOSHOP FOTOGRAFA:

 
MODUŁ 1: LEKCJE WPROWADZAJĄCE
PILOT: Wprowadzenie do kursu
LEKCJA 1: Gdzie kupić program? Abonament czy pudełko?
LEKCJA 2: Photoshop – potężne narzędzie do edycji  – To nie jest kurs grafiki!
LEKCJA 3: Jak przygotować się do pracy w Photoshopie
LEKCJA 4: Jak przygotowuję swoje zdjęcia do obróbki w Photoshopie?
LEKCJA 5: Jak przygotować sprzęt do pracy z Photoshopem?
LEKCJA 6: Dodatkowe materiały przed pracą ze zdjęciami
MODUŁ 2: ZACZYNAMY PRACĘ ZE ZDJĘCIAMI
WPROWADZENIE
LEKCJA 7: Import zdjęć do programu – różne sposoby. Jaki format?
LEKCJA 8: Camera Raw
LEKCJA 9: Eksport zdjęć z przeznaczeniem do różnych miejsc
LEKCJA 10: Omówienie Camera Raw
LEKCJA 11: Konfiguracja panelu Photoshopa
 
MODUŁ 3: DUSZA PHOTOSHOPA
WPROWADZENIE
LEKCJA 12: Warstwy i ich mieszanie
LEKCJA 13: Pędzel, Krycie, Przepływ
LECKJA 14: Maski warstw
LEKCJA 15: Kultura pracy w programie (porządek i harmonia)
LEKCJA 16: Przydatne funkcje i operacje
 
MODUŁ 4: PODSTAWOWE NARZĘDZIA W PHOTOSHOPIE
WPROWADZENIE
LEKCJA 17: Omówienie lewej kolumny
LEKCJA 18: Pędzel korygujący – usuwanie niedoskonałości
LEKCJA 19: Stempel – usuwanie fragmentów zdjęcia
LEKCJA 20: Podstawowe metody zaznaczania
LEKCJA 21: Przekształcenie swobodne
LEKCJA 22: Tworzenie tekstu
MODUŁ 5 : WARSTWY WYPEŁNIAJĄCE I KORYGUJĄCE – OMÓWIENIE I PRZYKŁAD DZIAŁANIA
WPROWADZENIE
LEKCJA 23: Kolor Kryjący
LEKCJA 24: Jasność/kontrast
LEKCJA 25: Poziomy
LEKCJA 26: Krzywe
LEKCJA 27: Barwa/nasycenie
LEKCJA 28: Balans kolorów
LEKCJA 29: Czarno biały
LEKCJA 30: Ekspozycja
LEKCJA 31: Filtr fotograficzny
LEKCJA 32: Mieszanie kanałów
LEKCJA 33: Gradient
LEKCJA 34: Mapa gradientu
LEKCJA 35: Kolor selektywny
MODUŁ 6: SZBYKO I EFEKTOWNIE
WPROWADZENIE
LEKCJA 37: Najlepszy sposób na wzmocnienie kontrastu i barw
LEKCJA 38: Najlepszy sposób na wyostrzenie zdjęcia
LEKCJA 39: Jak wybić postać lub obiekt z tła
LEKCJA 40: Tworzymy punkty świetlne
LEKCJA 41:Efekt Tilt Shift w kilka chwil
LEKCJA 42: Nakładanie tekstur na tło i zdjęcia
 
MODUŁ 7: KOLORY
WPROWADZENIE
LEKCJA 43: Jak dowolnie zmieniać kolory na zdjęciu
LEKCJA 44: Kolor selektywny – kilka wersji colour gradingu
LEKCJA 45: Kilka szybkich sposobów na colour grading
LEKCJA 46: Jak wzmocnić kolory na zdjęciu?
MODUŁ 8: POTĘGA DODGE & BURN – RÓŻNE METODY
WPROWADZENIE
LEKCJA 47: Zrozum potęgę metody Dodge & Burn
LEKCJA 48: Szybkie i automatyczne Dodge & Burn
LEKCJA 49: Szybkie konturowanie Dodge & Burn
LEKCJA 50: Krzywe w metodzie Dodge & Burn
LEKCJA 51: Piekielnie skuteczne Dodge & Burn
MODUŁ 9: RETUSZ W FOTOGRAFII LUDZI
WPROWADZENIE
LEKCJA 52: Okiełznać kolory skóry
LEKCJA 53: Szybki i naturalny retusz zmarszczek
LEKCJA 54: Jak zdredukować świecące czoło
LEKCJA 55: Jak wybielić zęby?
LEKCJA 56: Wyrównywanie cieni na ciele
LEKCJA 57: Poprawiamy i zmieniamy makijaż
LEKCJA 58: Jak nadać oczom blask i zmieniać ich kolor?
LEKCJA 59: Zaawansowane wycinanie z tła (np. włosy)
LEKCJA 60: Zmiana koloru włosów
LEKCJA 61: Formowanie – czyli jak wyszczuplić i poprawić kształty
LEKCJA 62: Potężna metoda retuszu Frequency Separation
MODUŁ 10: RÓŻNE PRZYDATNE TECHNIKI
WPROWADZENIE
LEKCJA 63: Jak dodać mgłę do zdjęcia
LEKCJA 64: Jak dodać flarę obiektywu do zdjęć
LEKCJA 65: Dodajemy pierwszy plan do zdjęć
LEKCJA 66: Gradient Dreamy Look
LEKCJA 67: Tworzymy podwójną ekspozycję
LEKCJA 68: Panoramowanie w Photoshopie
LEKCJA 69: Powielanie elementów na zdjęciu
LEKCJA 70: Wycinanie i wklejanie nieba
LEKCJA 71: Składamy HDR
LEKCJA 72: Dodawanie ramek do zdjęć
LEKCJA 73: Jak dodać deszcz lub śnieg do zdjęć
MODUŁ 11: PEŁNA OBRÓBKA – ŁĄCZENIE TECHNIK
LEKCJA 74: Obróbka portretu plenerowego
LEKCJA 75: Obróbka portretu studyjnego
LEKCJA 76: Postarzanie fotografii
LEKCJA 77: Wakacyjny krajobraz
LEKCJA 78: Mocny, czarno-biały portret
LEKCJA 79: Czarno-biały retro look
LEKCJA 80: Mroczna obróbka
LEKCJA 81: Słoneczny klimat
LEKCJA 82: Zimowy klimat
LEKCJA 83: Miejski krajobraz
MODUŁ 12: UŁATWIENIE ŻYCIA W PHOTOSHOPIE
LEKCJA 84: Tworzenie akcji w Photoshopie
LEKCJA 85: Import i eksport akcji w Photoshopie
LEKCJA 86: Triki i tipy w Photoshopie cz. 1
LEKCJA 87: Triki i tipy w Photoshopie cz. 2
 
MODUŁ 13: GRAFICZNIE DLA FOTOGRAFA
LEKCJA 88: Tworzymy kolaż ze zdjęć
LEKCJA 89: Efekt przesunięcia na Instagram
LEKCJA 90: Lustrzane odbicie produktu
LEKCJA 91: Wstawianie obiektów z uwzględnieniem perspektywy

WYBIERASZ ZESTAW Z PRESETAMI?

DOWIEDZ SIĘ O NICH WIĘCEJ!

PRESETY:

 • 10 presetów bazowych CINEMATIC PACK – każdy w 3 wersjach intensywności (łącznie 30 wersji)!
 • 10 presetów bazowych ANALOG – każdy w 3 wersjach intensywności (łącznie 30 wersji)!
 • 6 presety z filmowym ziarnem,
 • 6 presety do odszumiania,
 • 6 presety z winietą.
LEKCJE WIDEO:
 • FILM INSTALACYJNY „krok po kroku”,
 • LEKCJE WIDEO z efektywnej obróbki z presetami ANALOG PACK oraz CINEMATIC PACK
W paczce czeka na Ciebie szereg presetów a każdy z nich powstał w 3 różnych wersjach intensywności, dzięki czemu idealnie dopasujesz efekt do konkretnego ujęcia. Otrzymujesz również presety pomocnicze w postaci regulowania intensywności filmowego szumu jak również całkowitego odszuminia zdjęć wykonanych na wysokich czułościach. Nie zabrakło również kilku wersji winiety, która skieruje uwagę na to, na co pragniesz zwrócić uwagę odbiorcy. Do całości dołączone są również praktyczne lekcje, które nauczą Cię efektywnej pracy z prestami.
Presety do obróbki zdjęć Cinematic Pack to filtry inspirowane różnymi rodzajami gradingu występującego w najlepszych hollywoodzkich produkcjach filmowych. Dzięki tym ustawieniom, podkreślisz na swoich fotografiach filmowy klimat oraz uwydatnisz ich najlepsze cechy.
Presety do obróbki zdjęć Analog Pack to filtry inspirowane różnymi rodzajami analogowych tonów występujących w najlepszych kliszach minionej ery fotografii. Dzięki tym ustawieniom, podkreślisz na swoich zdjęciach analogowy klimat oraz uwydatnisz ich najlepsze cechy. Inspirowane analogowymi czasami – dopasowane do cyfrowych zdjęć!

FAQ – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Dla kogo jest ten kurs? 

Kurs jest dla osób, które chcą się nauczyć dobrej obróbki zdjęć i różnych sposobów retuszu w Photoshopie. W kursie przedstawiam nie tylko poszczególne narzędzia ale przede wszystkim ich praktyczne zastosowanie. Dzięki temu będziesz mógł łatwo zrozumieć o co w tym wszystkim chodzi oraz zastosować całość na swoich zdjęciach. Oprócz lekcji, w których pokazuję różne techniki, przygotowałem filmy, w których obrabiam zdjęcia od samych podstaw aż do efektu końcowego, jednocześnie omawiając poszczególne kroki. Dzięki temu nauczysz się całego procesu pracy w Photoshopie.

Dla kogo nie jest ten kurs?

Kurs nie jest dla osób, które potrafią łatwo osiągać dowolne efekty w obróbce zdjęć w Photoshopie. Nie jest on dla tych, którzy znają każdy zakamarek programu oraz wiedzą jak w kilka chwil osiągnąć zamierzony efekt.

Czy w zestawie są produkty fizyczne?

Nie. Cały kurs dostępny jest ONLINE. Pobierasz dane dostępu, logujesz się na platformę i oglądasz lekcje.

Na jakiej wersji językowej prowadzony jest kurs?

Kurs jest prowadzony na polskiej wersji językowej

Na jakiej wersji Photoshopa przeprowadzany jest kurs?

Kurs przeprowadzany jest na najnowszym Photoshopie CC. Jednak znacząca większość zagadnień jest uniwersalnych i nawet jeżeli masz starszy program w wersji pudełkowej to wdrożysz wiedzę do siebie. Jeżeli coś będzie niejasne, będziesz mógł uzyskać wsparcie na grupie uczestników.

Jak długo mam dostęp do kursu?

Dostęp do kursu nie jest ograniczony czasowo. Masz do niego dostęp na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Czy jeżeli nic nie umiem w Photoshopie i dopiero zaczynam to ten kurs jest dla mnie?

Oczywiście! W kursie tłumaczę wszystko od samych podstaw i stopniowo przechodzimy do bardziej zaawansowanych technik. Dzięki tamu nawet jeżeli nie znasz kompletnie programu to po kursie poznasz go doskonale.

Co w przypadku kiedy jakieś zagadnienie z kursu będzie niejasne? 

Właśnie do tego celu zostanie założona specjalna, zamknięta grupa uczestników kursu na Facebooku i tam będziemy dyskutować o obróbce zdjęć i rozwiązywać wszelkie problemy z nią związane.

Czy dostęp do programu Photoshop jest częścią pakietu?

Nie. Program należy kupić na stronie producenta (Adobe).

Jak długo muszę czekać na dostarczenie plików?

Maksymalnie kilka minut, a zazwyczaj kilka sekund po potwierdzeniu płatności przez system, oprogramowanie automatycznie wyśle Ci paczkę na Twojego maila (w razie problemów sprawdź SPAM i inne foldery na poczcie).

Dodam, że system nie czeka aż przelew zostanie zaksięgowany na moim koncie. Wysyła on automatycznie kurs po kliknięciu przez Ciebie przycisku potwierdzającego operację. Dzięki takiemu rozwiązaniu, cieszysz się zestawem w kilka chwil po zakupie.

Jak w praktyce wygląda Gwarancja Satysfakcji?

Wystarczy, że napiszesz do mnie maila z informacją, że chcesz skorzystać z Gwarancji, najlepiej prześlij od razu dane, na które chcesz otrzymać zwrot pieniędzy. To właściwie tyle. Nie musisz wypełniać żadnych formularzy i przekopywać się przez setki stron regulaminów.

Po prostu bardzo zależy mi na Twoim zadowoleniu i satysfakcji.

Czy mogę zapłacić za pomocą konta PayPal?

Nie ma z tym najmniejszego problemu.

Mam inne pytania. Jak mogę je zadać i czy otrzymam na nie odpowiedź?

Oczywiście! Wystarczy, że napiszesz na: kontakt@fotoblysk.com
Postaram się odpowiedzieć w przeciągu 24h.