fbpx

Cały czas myślę jakie materiały mogę dla Was zrealizować, jakiej techniki Was nauczyć, czym zainspirować i jak pomóc w Waszych fotograficznych problemach. W tym wszystkim brakowało mi jednej rzeczy – materiałów, w których będę mógł podyskutować na temat fotografii. Całkowicie luźno, tak jak na spotkaniu ze znajomym. Znalazłem idealne rozwiązanie: PODCAST O FOTOGRAFII! 🎙📻


Tak! Zakładam Podcast, w którym będę dywagował na różne tematy związane z naszą pasją ale również zapraszał ciekawych i inspirujących gości. Od pewnego czasu pracuję nad tym projektem. Być może niektórzy domyślali się, że coś jest na rzeczy zaglądając na moje Instastory 🙂

Nie mniej jednak, Podcast o Fotografii rusza od dziś i już możecie wysłuchać pierwsze 2 odcinki!

ODCINEK PILOTAŻOWY:
➡ YouTube: http://bit.ly/podcastofotografiiYT
➡ Spotify: http://bit.ly/wprowadzeniepodcast
➡ SoundCloud: http://bit.ly/podcastwprowadzenie
➡ iTunes: https://bit.ly/itunespodcastfoto

Podcast to najzwyczajniej w świecie forma audycji radiowych, w których poruszany jest wybrany temat. Przede wszystkim jest to forma do słuchania. Jednak będę również publikował wszystkie odcinki na YouTube zatem dołączę nagranie wideo.
Postanowiłem rozdzielić tą formę materiałów i publikować je na nowym kanale (zapraszam do subskrybcji!).
Rzecz jasna audycje będą również dostępne na wszystkich popularnych aplikacjach do słuchania podcastów.
Nie martwcie się o tradycyjną formę filmów na kanale głównym, odcinki będą pojawiać się nadal regularnie w tradycyjnej, filmowej formie.

Chcę rozszerzyć formę materiałów o taki nowy format. Dla Was to po prostu kolejna dawka wiedzy, inspiracji i przyjemna forma spędzania czasu. W końcu podcastów można słuchać podczas sprzątania, biegania czy podróży do pracy.
Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was do wysłuchania pierwszych odcinków! Najważniejsze jest dla mnie na starcie Wasze wsparcie w postaci Subskrybcji podcastu oraz zostawienia pozytywnych recenzji w aplikacjach, na których będziecie słuchać audycji. Pomoże mi to w rozkręceniu projektu 🙂

Więcej szczegółów przedstawiam w pierwszym, pilotażowym odcinku:
➡ YouTube: http://bit.ly/podcastofotografiiYT
➡ Spotify: http://bit.ly/wprowadzeniepodcast
➡ SoundCloud: http://bit.ly/podcastwprowadzenie
➡ iTunes: https://bit.ly/itunespodcastfoto

 

NOWE ODCINKI
PODCASTU O FOTOGRAFII

Odcinek, w którym rozważamy na temat tego dlaczego tak właściwie robimy zdjęcia!

DLACZEGO FOTOGRAFIA? – Podcast o Fotografii #1


Kreatywność to bardzo ważna umiejętność u fotografa. Jak ją wzbudzić i wzmocnić? O tym mówię w tym odcinku Podcastu o Fotografii!

Kreatywność, inspiracje i pomysły na zdjęcia – skąd je brać? | Podcast o Fotografii #3


Ciągle się uczysz, rozwijasz, poznajesz nowe tajniki fotografii a mimo to nie robisz lepszych zdjęć? Ten odcinek Podcastu o Fotografii jest dla Ciebie!

Dlaczego uczysz się a NIE ROBISZ LEPSZYCH ZDJĘĆ?


Fotografia jest sztuką i nie trzeba się jej uczyć. Słyszałeś takie zdanie? Czy jest to prawda? Poznaj moje zdanie w tym odcinku!

Trzymając się ZASAD FOTOGRAFICZNYCH Twoje zdjęcia będą nudne? | Podcast o Fotografii #5


Spotkałeś się z hejtem lub dziwnymi uwagami dotyczącymi Twoich fotografii? Przejąłeś się? Mam dla Ciebie kilka porad jak sobie z tym radzić i jak spośród tych wszystkich komentarzy wyłuskać te najbardziej wartościowe!

Hejt czy konstruktywna krytyka? | Podcast o Fotografii #6


Wiele osób twierdzi, że trzeba mieć do czegoś talent, żeby to robić. To stwierdzenie często słyszymy również w fotografii. Jak to jest w rzeczywistości?

Czy trzeba mieć TALENT DO FOTOGRAFII?


Szukasz grupy fotograficznej? Sprawdź naszą blogową grupę i posłuchaj co na niej ciekawego znajdziesz 🙂

Tajna Grupa Fotograficzna – Nowości, zmiany i zasady


Jeżeli nie wiesz jak dobrze zaplanować sesję zdjęciową, żeby osiągnąć możliwie najlepsze efekty to koniecznie sprawdź ten odcinek!

Jak zaplanować i przygotować się do sesji zdjęciowej? | Podcast o Fotografii #9


Czy obróbka złego jest niepożądanym elementem w fotografii? Czy to coś złego? Dobrych zdjęć się nie obrabia? Sprawdź jak wygląda rzeczywistość fotografa.

CZY OBRÓBKA ZDJĘĆ TO COŚ ZŁEGO? | Podcast o Fotografii #10

 

WIĘCEJ ODCINKÓW AUDYCJI
PODCAST O FOTOGRAFII?
KLIKNIJ TUTAJ