Na tej stronie znajdziesz serię poradników fotograficznych o tym jak dobrze obrabiać zdjęcia w Photoshopie. Każdy materiał to po prostu Poradnik Photoshop, który ułatwi Ci obróbkę, nauczy Cię nowych technik oraz pozwoli lepiej poznać program.

Większość materiałów to tutoriale, w których zobaczysz konkretną technikę obróbki zdjęć w Photoshopie krok po kroku. 

Poradniki są zarówno dla osób początkujących jak i bardziej zaawansowanych. Zobaczysz zarówno podstawy Photoshopa jak i złożone techniki edycji.

Mam coś jeszcze dla Ciebie! Przygotowałem E-booka, który ułatwi Ci pracę w programie! 

Zanim przejdziesz do poradników z Photoshopa, pobierz całkowicie za darmo E-book “Photoshop – Skróty Klawiszowe”! 

Znajdziesz w nim szereg różnych komend klawiszowych, które są nie tylko opisane ale również zilustrowane. Dzięki czemu, szybko je przyswoisz i wdrożysz do swojej obróbki zdjęć. 

Zapisz się na listę oczekujących na kurs “Photoshop Fotografa” a w odpowiedzi, otrzymasz na swojego maila E-booka. (Zapis jest darmowy i do niczego nie zobowiązuje).


PORADNIKI PHOTOSHOP
DLA POCZĄTKUJĄCYCH I ZAAWANSOWANYCH

30Wrz

MÓJ PROCES OBRÓBKI ZDJĘĆ – Lightroom i Photoshop

W najnowszym poradniku pokażę Wam jak wygląda mój proces obróbki zdjęć od importu zdjęć poprzez selekcję, obróbkę oraz zapis z przeznaczeniem do różnych miejsc.  Dzisiejszym partnerem odcinka jest komputronik, który dostarczył przenośny dysk Seagate One Touch: https://bit.ly/one_touch_Seagate