fbpx

Wiele tygodni prac nad nową częścią Klimatycznych presetów & Praktycznych lekcji już za mną. Teraz, mogę w końcu podzielić się z Tobą efektami mojej pracy! Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na temat zestawu. Po kliknięciu w banery poniżej przejdziesz do rozbudowanego opisu, w którym dowiesz się jeszcze więcej, zobaczysz zdjęcia przed i po obróbce oraz będziesz miał możliwość zakupu pakietu. 


Zestaw składa się z 10 różnorodnych ustawień, które pozwalają na osiągnięcie świetnych efektów kolorystycznych, tonalnych i jakościowych. Presety rustykalne, analogowe, filmowe, pastelowe, klasyki plenerowe, wariacje matowe oraz klimatyczne ustawienie czarno-białe! To wszystko w jednej paczce!

Do presetów głównych dodałem również 6 dodatkowych, odpowiedzialnych za redukcję szumów i dodawanie ziarna. Dzięki temu za pomocą jednego kliknięcia będzie można dokonać tej korekty.

Oczywiście presety to nie wszystko. Zestaw wzbogacony jest o praktyczne lekcje wiedo. Omawiam mój sposób pracy nad zdjęciami, który budowałem przez kilka lat pracy w programie. Dzięki temu presety stają się jeszcze bardziej użyteczne i uniwersalne. Prowadzi to do tego, że zestaw można samemu rozbudowywać o kolejne ustawienia (pokazuję jak w jednej z lekcji). Każdy szczegół prezentuję na filmach, więc wystarczy tylko usiąść, oglądać i przenieść całość na swoje fotografie.

Podsumowując, w pakiecie znajdziesz:

  • 10 różnorodnych i efektownych presetów do Lightrooma & Camera RAW,
  • film o tym jak zainstalować ustawienia do Lightrooma & Camera RAW,
  • 2h praktycznych lekcji obrazujących pracę z ustawieniami oraz przedstawiające mój sposób pracy nad zdjęciami,
  • film prezentujący zastosowanie narzędzi z zakresu korekt lokalnych, które są podstawą mojej obróbki,
  • film prezentujący zastosowanie poszczególnych sekcji i narzędzi Lightrooma, które pomagają w lepszej obróbce fotografii.

Najlepsze połączenie

Dzięki takiemu połączeniu zyskujesz nie tylko ustawienia, które wykorzystasz w obróbce zdjęć ale również praktyczną i użyteczną wiedzę, która pozwoli Ci wycisnąć jeszcze więcej z Twoich fotografii. Wiedzę, którą dzielę się w tym pakiecie zdobywałem przez kilka lat, przerabiając różne kursy, szkolenia oraz ucząc się na własnych błędach. W ten sposób oszczędzam Ci mnóstwo czasu i przekazuję esencję, która będzie dla Ciebie najbardziej wartościowa.

Nie pozostaje mi nic innego jak podać Ci link do pozostałych szczegółów zestawu i możliwości zakupu:

PRZEJDŹ DO ZESTAWU

Link bezpośredni -> http://sklep.fotoblysk.com/produkt/presety-lightroom-acr-1/

PS: Z tego miejsca chcę również serdecznie podziękować za Wasze nieocenione wsparcie przy tworzeniu zestawu. Dzięki Wam, ogrom pracy i serca, które włożyłem w ten projekt cieszy jeszcze bardziej!

PPS: Będę wdzięczny za każde udostępnienie tego posta, chciałbym żeby z aktualnej promocji mogło skorzystać jak najwięcej osób. Dziękuję