fbpx

Presety do Adobe Photoshop Lightroom to zapisane ustawienia programu dotyczące obróbki zdjęć. Zawierają informacje o każdym przesuniętym suwaku, zastosowanej opcji czy modyfikacji krzywych tonalnych. Po zakończeniu obróbki danego zdjęcia, możesz zapisać takie dane i zastosować je na innych zdjęciach. Taki proces znacznie ułatwia i usprawnia postproces a co najważniejsze, sprawia, że zdjęcia są spójne. Zarówno kolorystycznie jak i tonalnie.

Jeżeli tylko korzystasz z programu Adobe Photoshop Lightroom a nie masz jeszcze tych presetów, to koniecznie sprawdź informacje poniżej. Jestem przekonany, że dzięki nim w końcu osiągniesz wymarzone rezultaty na swoich fotografiach.

PRESETY DO ADOBE LIGHTROOM

Najlepsze presety jakie stworzyłem w przeciągu 10 lat pracy w Lightroomie, które pozwolą Ci na edycję w różnych stylach – boho, rustykalny, pastelowy, naturalny, filmowy, analogowy i wiele innych. Wszystko to czego potrzebujesz do obróbki zdjęć w jednej paczce! Zestaw stworzyłem na bazie mojego wieloletniego doświadczenia w obróbce zdjęć.

Presety do Lightrooma ULTRA PACK testowałem przez ostatnie kilka miesięcy na setkach zdjęć. Wszystko po to, aby zestaw był uniwersalny i pasował do zdjęć wykonanych w różnych stylach, warunkach i za pomocą rozmaitego sprzętu. Dzięki temu z łatwością dopasujesz efekty do swoich fotografii. W zestawie czekają na Ciebie również krótkie mini lekcje, w których zobaczysz jak wycisnąć pełen potencjał z presetów oraz dowiesz się jak zaoszczędzić za ich pomocą mnóstwo czasu w obróbce zdjęć.

NIE MUSISZ SPECJALIZOWAĆ SIĘ W OBRÓBCE

Wyobraź sobie sytuacje, w której nie wiesz jaki styl obróbki dobrać do danego zdjęcia. Ile czasu poświęcisz aby manualnie stworzyć kilka różnych wersji jednego zdjęcia, żeby finalnie wybrać ten, który idealnie wpasuje się w fotografię? Właśnie, to sporo czasu. Nie musisz za każdym razem zaczynać obróbki od zera i przez kilka godzin szukać odpowiedniego stylu, który współgra z danym zdjęciem. W kilka sekund sprawdzisz, który preset nada idealny ton Twojej fotografii. Nie tracisz czasu, bo masz wszystko pod ręką, w jednym zestawie. Poza tym, nie ma takiej konieczności, żeby być specjalistą w każdym kierunku obróbki – presety pozwolą Ci nanieść dany efektu tu i teraz.

Więcej informacji uzyskasz klikając w baner poniżej lub TUTAJ 

 Presety Lightroom jak zainstalować?

Gdyby ktoś nie wiedział jak zainstalować presety to zastosujcie poniższą instrukcję. Wszystko powinno przejść bez najmniejszych problemów.
Dla wszystkich, którzy nie mieli jeszcze do czynienia z presetami i nie wiedzą jak je wgrać do programu, postanowiłem zrobić instrukcję ich dodawania.

– pierwszym krokiem jest przejście do zakładki Develop w programie,

– następnie rozwijamy lewe menu programu,

– szukamy zakładki Presets i ją rozsuwamy,

Lr preset 1

– po rozwinięciu zakładki klikamy na boku prawym przyciskiem myszy i wybieramy Import,

Lr preset 2

– Wystarczy znaleźć presety, które chcemy dodać, zaznaczyć je i kliknąć otwórz,

Lr preset 3

– Presety powinny zostać załadowane pomyślnie.

Obszerny poradnik na temat presetów znajdziesz na w linku poniżej: 

Jak pobrać presety do Lightrooma i lekcje? 

Po sfinalizowaniu zamówienia, natychmiast otrzymasz do nich dostęp, bezpośrednio na Twojego maila. Dzięki temu możesz je pobrać bez konieczności oczekiwania.

Wraz z mailem, otrzymasz dostęp do wszystkich lekcji i ich praktycznego wykorzystania. Są one dostępne online a dzięki temu, możesz korzystać z nich w dowolnym momencie i na dowolnym urządzeniu. Co najważniejsze, dostęp do nich nie jest ograniczony czasowo.