05Lip

Q&A – Fotografia i nie tylko

Wszystko dzieje się niesamowicie szybko, czasami sam nie nadążam za moimi sprawami. Nawet nie wiem kiedy na facebooku bloga przekroczyłem kolejny kamień milowy! Już ponad 9 000 pasjonatów fotografii śledzi fanpage! Dziękuję, że jesteście ze mną. W związku z tym, postanowiłem zrobić pierwsze Q&A, na którym odpowiadam na różne pytania, które mi zadaliście na facebooku i instagramie. Będzie nie tylko o fotografii! 


Poza tym, realizuję swoje postanowienie vlogowe i nadal wplatam w moje tradycyjne filmy element całkowicie spontanicznego mówienia do kamery trzymanej w ręce. To dla mnie coś całkowicie nowego ale jestem przekonany, że takie eksperymenty i ćwiczenia pozwolą mi zyskać nowe umiejętności, które jeszcze bardziej podniosą jakość moich produkcji a Wam przyjemniej będzie się je oglądało 🙂

Zatem, zapraszam Was do obejrzenia pierwszego Q&A!

Bezpośredni link do odcinka: https://youtu.be/aH05ue3Qgpk

Chcesz wiedzieć o wszystkich filmach?
Subskrybuj kanał YT:

ABOUT THE AUTHOR

Michał Kula
Cześć! Przede wszystkim jestem szczęśliwym i pozytywnie nastawionym do życia człowiekiem, który nieustannie dąży do realizacji marzeń i celów. Nieodłączną częścią mojego życia jest fotografia, którą dzielę się z Tobą na blogu.