fbpx

Witajcie,

Dziś opiszę Wam jedną z sesji jaką miałem okazję realizować na ulicy 3 Maja w Rzeszowie.
Założenie sesji było jasne. Miał to być typowy street fashion, bez sztucznego pozowania, patrzenia w obiektyw oraz w świetle tylko i wyłącznie zastanym.
Idealnym miejscem na zdjęcia była ulica 3 Maja w Rzeszowie, której klasyczny klimat bardzo pasował do założeń sesji.

Modelką była Julia, która pochodzi z Ukrainy. Wybraliśmy ją z tego względu, że jej uroda nadawała się idealnie do tego typu zdjęć.
Wspólna praca przebiegła bez najmniejszych problemów. Współpraca z takimi właśnie modelkami jest czystą przyjemnością. Julka dokładnie wpasowała się w założenia i klimat sesji oraz wyśmienicie realizowała wszystkie moje wskazówki.

Na wspomnianej wcześniej ulicy ruch samochodowy praktycznie nie występuje więc można było wykorzystać dosłownie każde miejsce jakie nam się podobało.
Niestety nie mieliśmy zbyt dużo czasu bo sesja zaczęła się około 15, a ściemniać zaczęło się dosyć szybko ze względu na porę roku oraz pochmurny dzień. Jednak zdążyliśmy wykonać parę interesujących klatek, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Dodatkowym utrudnieniem była temperatura, która nie była za wysoka a wiejący wiatr jeszcze bardziej potęgował jej odczuwalność. Julia dała radę i na szczęście się nie rozchorowała 🙂

 

Modelka:
Julia Anienkova z agencji Pink Melon Models

Sprzęt:
Canon 5D Mark III, Canon 50mm f/1.8, Canon 85mm f/1.8

Efekty:

N74A8974

N74A9018

N74A9028

N74A9044

N74A9051

N74A9121