fbpx

Mamy rok 2020 więc czas zaplanować kursy, które będą pojawiać się w tym roku. Chcę przede wszystkim wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Najczęściej pytacie o kolejną edycję kursu z Lightrooma, kurs z Photoshopa, Podstaw Fotografii oraz nowe presety!


Zatem takie właśnie kursy pojawią się w tym roku! Przygotowałem następujący plan:

 

III Edycja kursu Lightroom od A do Z – w kursie pojawią się kolejne nowe lekcje. Już w tym momencie składa się z ponad 70 lekcji, które przeprowadzają od całkowitych podstaw Lightrooma do zaawansowanych metod obróbki zdjęć. Wraz z kolejną edycją pojawi się nowy moduł: “Obrabiaj zdjęcia jak…”, w którym będę rozgryzał i prezentował styl obróbki różnych fotografów. Kurs będzie dostępny 10.03.2020 🔥🔥🔥

Lightroom od A do Z
ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH NA KURS!

*ZAPIS NIE JEST ZOBOWIĄZANIEM DO UDZIAŁU W KURSIE


[wysija_form id=”26″]


Kurs Podstaw Fotografii – to temat, o który prosi mnie bardzo dużo osób. Chcę stworzyć takie szkolenie, w którym nauczę kursantów wszystkiego co niezbędne do świadomego fotografowania i uzyskiwania zamierzonych efektów. Będą lekcje teoretyczne, praktyczne oraz te dotyczące sprzętu. Będzie to po prostu kompletne szkolenie z zakresu najważniejszych rzeczy w fotografii i ich przełożeniu na własne fotografie.

PRAKTYCZNY KURS – PODSTAW FOTOGRAFII
ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH NA KURS!

*ZAPIS DO NIE JEST ZOBOWIĄZANIEM DO UDZIAŁU W KURSIE


[wysija_form id=”28″]


Kurs Photoshop od A do Z – sporo osób które przerobiły kurs z Lightrooma chce takiego kursu z Photoshopa. Zatem będzie! W planach mam kompletny kurs, w którym pokażę praktyczne zastosowanie Photoshopa w fotografii.

Photoshop od A do Z – DLA FOTOGRAFA
ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH NA KURS!

*ZAPIS DO NIE JEST ZOBOWIĄZANIEM DO UDZIAŁU W KURSIE

[wysija_form id=”29″]

Autorskie presety do Lightrooma – mam wiele nowych, wypracowanych ustawień, z których korzystam na co dzień i które znacząco ułatwiają moją pracę. W tym roku pojawi się nowa paczka presetów!

🔥 Gwarantuję, że warto wpisać się na listy. Sam zapis do niczego nie zobowiązuje. W przypadku pytań, dawajcie znać!

Pozdrowienia,
M.