18Paź

Zdjęcia Czytelników – Stwórzmy coś razem

Do pewnego czasu, wszystkie artykuły na blogu przedstawiały moje fotografie. Jakiś czas temu zacząłem zapraszać różnych ciekawych fotografów, którzy dzielili się z nami swoimi zdjęciami, jednocześnie zdradzając tajniki swojej pracy. Teraz czas na Was! Stwórzmy coś razem.


Niejednokrotnie dzielicie się ze mną efektami swoich sesji zdjęciowych i często mam tak, że po prostu Wasze zdjęcia mnie zachwycają. Świadczy to o tym, że poziom naszej paczki jest bardzo wysoki. Grzechem z mojej strony byłoby gdybym nie zaprezentował najlepszych fotografii całemu naszemu gronu.

Dlatego ruszamy z nową akcją, którą będę miał przyjemność tworzyć razem z Wami! 

Zdjęcia Czytelników

Na czym polega seria?

Każdy Czytelnik bloga może przesłać swoje najlepsze fotografie wraz z ich opisem wykonania, wykorzystanym sprzętem i parametrami ekspozycji na adres: zdjecia.fotoblysk@gmail.com
Po selekcji, wybieram najlepsze przesłane fotografie (wraz z opisem) i publikuje je w formie artykułu na blogu.

Jakie wymagania należy spełnić żeby wysłać pracę i pojawić się w artykule na blogu? 

Podstawą jest oczywiście dobre i ciekawe zdjęcie (w rozmiarze 900px na dłuższym boku). Kompletnie nie ma znaczenia tutaj tematyka.
Do dobrej fotografii trzeba dodać opis jej wykonania wraz z podaniem parametrów ekspozycji oraz wykorzystanego sprzętu.
Mile widziane są również linki do strony www i/lub fanpage na facebooku.

Kiedy opublikowana zostanie Twoja praca?

Prace będę prezentowane regularnie co tydzień, w każdym artykule z tej serii będzie prezentowane 5 fotografii z opisami.
Jeżeli Twoje zdjęcie przejdzie weryfikację pozytywnie to otrzymasz maila zwrotnego wraz z informację o przybliżonym terminie publikacji.

Jak często pojawiać się będą artykuły z tej serii?

Jeżeli frekwencja dobrych fotografii będzie dopisywała, artykuły będą pojawiać się raz w tygodniu.

Jak zgłosić swoje zdjęcie z opisem?

Kliknij tutaj, skopiuj formularz, wypełnij go, w załączniku dodaj zdjęcie, wyślij maila.

ZGŁOŚ ZDJĘCIE KLIKAJĄC TUTAJ

Zachęcam wszystkich do zgłaszania swoich prac. Będzie to doskonała okazja żeby pokazać swoje zdjęcia szerszemu gronu. Dodatkowo zwiększy się również zainteresowanie Waszymi pracami dzięki informacji o Waszej stronie w sieci.

Co więcej, będziecie mieć satysfakcję z pomagania innym i podzielenia się swoją pasją z szerokim gronem Czytelników bloga.

Czekam na Twoją fotografię! 🙂

 

ABOUT THE AUTHOR

Michał Kula
Cześć! Przede wszystkim jestem szczęśliwym i pozytywnie nastawionym do życia człowiekiem, który nieustannie dąży do realizacji marzeń i celów. Nieodłączną częścią mojego życia jest fotografia, którą dzielę się z Tobą na blogu.