BLOG FOTOGRAFICZNY – WSZYSTKO O FOTOGRAFII

11

Jak Robić Dobre Zdjęcia Portretowe czyli Podstawy Fotografii

Wersja wideo artykułu o tym jak robić dobre zdjęcia portretowe z wykorzystaniem podstawowych narzędzi. W filmie przedstawiam 11 punktów, są to podstawy fotografii, które każdy powinien znać, ponieważ dzięki nim fotografujący zanotuje szybki progres.

30 minutowy mini kurs/szkolenie, w którym przedstawiam punkty, o których koniecznie należy pamiętać podczas fotografowania ludzi. To jednocześnie mój sposób pracy, który wypracowałem sobie podczas niezliczonych sesji zdjęciowych. Dzięki temu wiedza, którą przekazuję, jest sprawdzona w praktyce.

Jak zrobić dobry portret?

Podstawy Fotografii

Link bezpośredni: https://youtu.be/WAl3S0XeJAE

Jest jeszcze jedna ważna sprawa. Przygotowanie tego filmu, nagranie i zmontowanie zajęło mi około 16 godzin. To mnóstwo pracy, za którą nie oczekuję żadnej zapłaty.
Więc jeżeli doceniasz pracę włożoną w tworzenie materiałów to koniecznie zostaw polubienie (tutaj, na końcu wpisu i pod filmem) oraz udostępnij ten materiał. Nie bądź skrytoczytaczem i po ludzku odwdzięcz się 

Dziękuję i życzę miłego oglądania,
Michał.


Inne filmy:

Chcesz wiedzieć o wszystkich filmach? Subskrybuj kanał YT:
youtube-subscribe-button-psd-photoshop-july-2013


PODSTAWY FOTOGRAFII

Grafika streszczająca do pobrania:

Jak zrobic portret poradnik - FotoBlysk.com sm

Więcej artykułów: Podstawy Fotografii

fotografia portretowa poradnikfotografia portretowa poradyfotografia portretowa w plenerzefotografia portretowa zasadyjak robić dobre zdjęciajak robić dobre zdjęcia lustrzankąjak zrobić dobre zdjęciejak zrobić dobre zdjęcie lustrzankąjak zrobić dobry portretpodstawy fotografiipodstawy fotografii cyfrowejpodstawy fotografii studyjnejpodstawy fotografowaniapodstawy fotografowania lustrzankąPortret fotografiaportret fotografia poradnikrobienie zdjęć lustrzankązdjęcia portretowezdjęcia portretowe ustawienia aparatuzdjęcie portretowe jak zrobić

Michal Michal • 10 stycznia 2017


Previous Post

Next Post

 • Pingback: Podstawowa obróbka zdjęć w Adobe Lightroom | FotoBlysk()

 • Pingback: Sesja telefonem – poradnik i wyzwanie | FotoBlysk()

 • Długo wzbierałem się od spróbowania swoich sił w kategorii zdjęć portretowych, wiedząc że jest to jedna z trudniejszych dziedzin fotografii a w dodatku że jestem dość nieśmiały trudno było mi spróbować. Postanowione – gdy tylko skończy się sesja wiedzę teoretyczną z tej dziedziny zamieniam na praktykę. Film był dla mnie mega pomocny w podjęciu tego postanowienia a dodatkowo uporządkował wiedzę na ten temat. Dzięki Michał!

  • Warto spróbować, to dziedzina, w której można nie tylko zrobić dobre zdjęcia ale nawiązać ciekawe znajomości.

 • Krótko, na temat i do sedna. Udało Ci się zawrzeć wszystkie najpotrzebniejsze informacje w niespełna 30 minut. Jeśli ktoś chce zacząć portretować warto zacząć od tego filmu. O pewnych informacjach powiedziałeś ogólnikowo ale na tyle ciekawie, że zachęci to potencjalnych oglądających, do poszerzenia wiedzy już we własnym zakresie. Zdobywasz 10 punktów dla Gryffindoru 😉

  • Hej Adrnian,
   Starałem się o możliwie przystępną i krótką formę, to 30 minut konkretnej wiedzy jednak jestem przekonany, że dla niektórych będzie to zbyt długi odcinek. Jednak kto chce się rozwijać, z pewnością znajdzie czas.
   Mówiąc o pewnych rzeczach ogólnikowo, zostawiłem sobie pole do popisu na kolejne filmy 🙂

   10 punktów – mission complete 😀

 • Leszek Karolczyk

  Mega dawka informacji, Bravo !!!

 • MATIzz

  Chylę czoła! Włożyłeś sporo pracy, Miło się ogląda.

 • Pingback: Podstawy fotografii Fotografia dla początkujących | FotoBlysk()