10Sty

Jak Robić Dobre Zdjęcia Portretowe czyli Podstawy Fotografii

Wersja wideo artykułu o tym jak robić dobre zdjęcia portretowe z wykorzystaniem podstawowych narzędzi. W filmie przedstawiam 11 punktów, są to podstawy fotografii, które każdy powinien znać, ponieważ dzięki nim fotografujący zanotuje szybki progres.

30 minutowy mini kurs/szkolenie, w którym przedstawiam punkty, o których koniecznie należy pamiętać podczas fotografowania ludzi. To jednocześnie mój sposób pracy, który wypracowałem sobie podczas niezliczonych sesji zdjęciowych. Dzięki temu wiedza, którą przekazuję, jest sprawdzona w praktyce.

Jak zrobić dobry portret?

Podstawy Fotografii

Link bezpośredni: https://youtu.be/WAl3S0XeJAE

Jest jeszcze jedna ważna sprawa. Przygotowanie tego filmu, nagranie i zmontowanie zajęło mi około 16 godzin. To mnóstwo pracy, za którą nie oczekuję żadnej zapłaty.
Więc jeżeli doceniasz pracę włożoną w tworzenie materiałów to koniecznie zostaw polubienie (tutaj, na końcu wpisu i pod filmem) oraz udostępnij ten materiał. Nie bądź skrytoczytaczem i po ludzku odwdzięcz się 

Dziękuję i życzę miłego oglądania,
Michał.


Inne filmy:

Chcesz wiedzieć o wszystkich filmach? Subskrybuj kanał YT:
youtube-subscribe-button-psd-photoshop-july-2013


PODSTAWY FOTOGRAFII

Grafika streszczająca do pobrania:

Jak zrobic portret poradnik - FotoBlysk.com sm

Więcej artykułów: Podstawy Fotografii

ABOUT THE AUTHOR

Michał Kula

Cześć!
Przede wszystkim jestem szczęśliwym i pozytywnie nastawionym do życia człowiekiem, który nieustannie dąży do realizacji marzeń i celów.
Nieodłączną częścią mojego życia jest fotografia, którą dzielę się z Tobą na blogu.

 • Pingback: Podstawowa obróbka zdjęć w Adobe Lightroom | FotoBlysk()

 • Pingback: Sesja telefonem – poradnik i wyzwanie | FotoBlysk()

 • Długo wzbierałem się od spróbowania swoich sił w kategorii zdjęć portretowych, wiedząc że jest to jedna z trudniejszych dziedzin fotografii a w dodatku że jestem dość nieśmiały trudno było mi spróbować. Postanowione – gdy tylko skończy się sesja wiedzę teoretyczną z tej dziedziny zamieniam na praktykę. Film był dla mnie mega pomocny w podjęciu tego postanowienia a dodatkowo uporządkował wiedzę na ten temat. Dzięki Michał!

  • Warto spróbować, to dziedzina, w której można nie tylko zrobić dobre zdjęcia ale nawiązać ciekawe znajomości.

 • Krótko, na temat i do sedna. Udało Ci się zawrzeć wszystkie najpotrzebniejsze informacje w niespełna 30 minut. Jeśli ktoś chce zacząć portretować warto zacząć od tego filmu. O pewnych informacjach powiedziałeś ogólnikowo ale na tyle ciekawie, że zachęci to potencjalnych oglądających, do poszerzenia wiedzy już we własnym zakresie. Zdobywasz 10 punktów dla Gryffindoru 😉

  • Hej Adrnian,
   Starałem się o możliwie przystępną i krótką formę, to 30 minut konkretnej wiedzy jednak jestem przekonany, że dla niektórych będzie to zbyt długi odcinek. Jednak kto chce się rozwijać, z pewnością znajdzie czas.
   Mówiąc o pewnych rzeczach ogólnikowo, zostawiłem sobie pole do popisu na kolejne filmy 🙂

   10 punktów – mission complete 😀

 • Leszek Karolczyk

  Mega dawka informacji, Bravo !!!

 • MATIzz

  Chylę czoła! Włożyłeś sporo pracy, Miło się ogląda.

 • Pingback: Podstawy fotografii Fotografia dla początkujących | FotoBlysk()