fbpx

Współpraca

 

logo fotoblysk

PR I REKLAMA NA BLOGU

Blog o fotografii FotoBlysk.com to idealne miejsce na przedstawienie produktu i Marki w sposób innowacyjny, nowoczesny i skuteczny. Dodając do tego ściśle określoną społeczność oferuję możliwości świetnej współpracy. O każdym produkcie czy Marce można opowiedzieć ciekawą historię, przedstawić jej cechy użyteczności i wyrazić praktyczną opinię. Wszystko to dostosowane do mocno zaangażowanych Czytelników bloga przez co całość nabiera jeszcze mocniejszego wydźwięku.

Poniżej charakteryzuję i przybliżam zasady, możliwości i zalety współpracy.

Kontakt

11

Mail: kontakt@fotoblysk.com

Cechy i zalety współpracy

Bez nazwy-1

Kreatywne działania

Nie musisz mieć pomysłu na współprace. Niestandardowe akcje, pomysły na wartościowe i ciekawe kampanie, mnóstwo rozwiązań i propozycji dopasowanych do profilu bloga i Marki.

Services-96

Pełne zaangażowanie

Do każdej współpracy wkładam mnóstwo energii. Moje pełne zaangażowanie polega na starannym dopracowaniu efektów współpracy, dostarczaniu szczegółowych danych i analizy efektów oraz stałym kontaktem z Marką.

Conference-96

Zaangażowana i lojalna społeczność

Społeczność bloga jest bardzo zaangażowana w jego życie. Chętnie udziela się pod artykułami na blogu i w Social Mediach przez co mocno identyfikuje się z blogiem i jego zawartością. Nie ma tutaj miejsca dla hejterów, niedowiarków oraz ciągłych narzekaczy.
Warto również wspomnieć, że współczynnik odrzuceń na blogu kształtuje się w okolicach 2,5% co świadczy o tym, że niemal każdy kto tutaj trafi jest zainteresowany materiałami, które znalazł.

6

Określona społeczność

Społeczność bloga stanowią przede wszystkim osoby zainteresowane fotografią i wszystkimi aspektami związanymi z nią. Czytelnikom nie jest obca również technologia. Przez to każda współpraca związana z tymi dziedzinami jest kierunkowana do ściśle określonej grupy osób.

13

Skuteczne promowanie w Social Mediach

Każda kampania jest również promowana w Social Mediach; Facebook i Instagram przez co zaangażowana społeczność bloga może szybko rozpowszechnić w sieci wartościowe treści. Bardzo często pojawia się sporo komentarzy oraz niejednokrotnie nawiązują się ciekawe dyskusje.

2

Newsletter

Utrzymuję stały, prywatny kontakt z bardzo dużą grupą Czytelników bloga poprzez Newsletter. Nie jest to tradycyjny Newsletter, który zanim zostanie przeczytany ląduje w koszu. Jest on nastawiony na relacje mocno przyjacielskie przez to jest zawsze bardzo pozytywnie odbierany. W każdym liście informuję również o nowościach na blogu i prowadzonych akcjach.

7 2

Długofalowa współpraca

Bardzo chętnie przystaję na długofalowe współprace przez co mogę poświęcić się w całości danej Marce i współpracy z nią. Do tego zawsze ten rodzaj współpracy oparty jest na dogodniejszych warunkach.

Bez nazwy-3

Profesjonalne zdjęcia

Jeżeli reklamujemy konkretny produkt to chętnie wykonuję również zdjęcia. Zarówno te stricte produktowe jak i te zza kulis użytkowania. Wszystkie są profesjonalne i cechują się świetną jakością.

 

Jaka jest reklama?

4

Opiniotwórcza

Zawsze wypowiadam się chętnie na różne tematy. Tak samo jest z produktem, usługą czy Marką, której dotyczy współpraca. Jest to wypowiedź praktyczna i często subiektywna bo i taka jest najbardziej autentyczna i zawsze najlepiej odbierana w internecie.

7

Praktyczna

Ludzie uwielbiają praktyczne rozwiązania a nie techniczny i niezrozumiały język. Dlatego każde działanie reklamowe niesie ze sobą szereg praktycznych cech, które bardzo podobają się Czytelnikom.

10

Dopracowana

Każdemu materiałowi, który pojawia się na blogu poświęcam bardzo dużo czasu i uwagi. Tak samo jest ze wszystkimi akcjami powstającymi w ramach współpracy. Chcę żeby absolutnie każdy materiał niósł za sobą wartość.

Conference-96

Angażująca Czytelników

W całe życie bloga bardzo mocno angażuję moich Czytelników. Dokładnie tak samo jest w materiałach sponsorowanych. Nie są to bierni obserwatorzy ale aktywni w życie bloga Czytelnicy.

 

Moje zobowiązania

Bez nazwy-2

Jawność

Przed podjęciem współpracy pokazuję wszystkie statystyki, które życzy sobie Marka. Niczego nie ukrywam i nie zatajam.

14

Profesjonalizm

Gwarantuję pełny profesjonalizm na każdej płaszczyźnie współpracy. Od początku do końca. Wspólnie realizowany materiał, dane i statystyki, przekazywane informacje i inne ważne aspekty. Wszystko starannie dopracowane w profesjonalnej i przystępnej formie.

10

Jakość

Nikt nie lubi kiepskich materiałów, ja i moi Czytelnicy również. Dlatego na blogu takich nie ma i nie będzie. Każdy nowy tekst czy film dopracowuję tak mocno jak tylko się da, co prowadzi do świetnej jakości prezentowanych materiałów co potwierdzają również moi odbiorcy.

Inspection-96

Autoryzacja

Na życzenie, przed publikacją materiałów, których dotyczy współpraca, przesyłam je do wglądu. W tej fazie Marka może sprawdzić czy nie pojawiły się tam żadne merytoryczne błędy.

11

Stały kontakt

Przed podjęciem współpracy, w fazie rozmów, w trakcie jej trwania i po jej zakończeniu gwarantuję stały kontakt z Marką. Nie lubię czekać tygodniami na odpowiedź więc sam zobowiązuję się do stałego kontaktu.

Przykładowe formy współpracy

  • Reklama w formie baneru,
  • Artykuły sponsorowane (np. testy, poradniki, sesje zdjęciowe z wykorzystaniem sprzętu Marki, i wiele innych),
  • Sponsoring cyklu artykułów (np. 100 pomysłów na kreatywne zdjęcie, poradniki fotograficzne, i tym podobne),
  • Kampanie i akcje społeczne,
  • Konkursy,
  • Wyjazdy sponsorowane,
  • Nagrania wideo (poradniki, testy, sesje zdjęciowe, relacje, itd.),
  • Sponsoring całego bloga (wyłączność).

To tylko przykładowe formy współpracy. Nie ogranicza nas absolutnie nic.

O mnie

N74A3385Nazywam się Michał Kula, jestem zawodowym fotografem specjalizującym się w fotografowaniu ludzi. Fotografią, na poważnie interesuję się od około 7 lat. Od tej pory nieustannie realizuję różnego rodzaju sesje fotograficzne jednocześnie bogacąc swoje portfolio.

Jestem zapalonym i zaangażowanym blogerem, dzielącym się z Czytelnikami swoją wiedzą, spostrzeżeniami oraz doświadczeniem z zakresu fotografii i rzeczy w mniejszym bądź większym stopniu z tym powiązanymi. Lubię tworzyć dobre materiały, sprawia mi to mnóstwo satysfakcji przez co każda moja twórczość jest dopracowana w każdym detalu. Jestem autorem ponad 200 artykułów na temat fotografii, które do dzisiaj dostępne są w różnych miejscach w sieci.

O stronie

Bez nazwy-1

Blog fotograficzny Wszystko o Fotografii FotoBłysk.com to miejsce, w którym dzielę się z Czytelnikami między innymi opisami sesji zdjęciowych wraz z pomocnymi poradami i diagramami oświetleniowymi a wszystko to połączone z wiedzą fotograficzną, która przyda się zarówno amatorowi jak i zaawansowanemu fotografowi. Artykuły są jedną wielką odpowiedzią na pytanie jak robić dobre zdjęcia. W skrócie to jeden, wielki kurs fotografii online połączony z moimi przemyśleniami oraz rozważaniami.

Najważniejszym działem na blogu jest ten, w którym znajdziesz poradniki fotograficzne, w których tłumaczę różne zagadnienia, pokazuję techniki fotografowania czy doradzam w kwestii wyboru sprzętu fotograficznego. Dowiesz się z niego między innymi jak zrobić dobry portret, jaki obiektyw wybrać czy jak uczyć się fotografii samemu. Linki do najważniejszych artykułów znajdziesz pod koniec opisów.

100 pomysłów na kreatywne zdjęcie to seria wpisów, która ma za zadanie pokazać czytelnikom rozmaite twórcze pomysły na ciekawe zdjęcia. Koncepcje, które tam można znaleźć są do wykorzystania zarówno przez początkujących jak i zaawansowanych. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Na stronie znajdziesz również serię Zainspirowane, której celem jest rozgryzienie fotografii, grafik, czy plakatów które możemy znaleźć na okładkach filmów, gier czy płyt z muzyką ale również w otaczającym nas świecie. We wpisach znajdziesz cały opis powstania fotografii, analizę i przemyślenia.

FotoBlysk.com to po prostu blog o fotografii, w którym znajdziesz mnóstwo poradników, opisów sesji i pomysłów na zdjęcia.


Kontakt

11

Mail: kontakt@fotoblysk.com