10Sty

Jak Robić Dobre Zdjęcia Portretowe czyli Podstawy Fotografii

Wersja wideo artykułu o tym jak robić dobre zdjęcia portretowe z wykorzystaniem podstawowych narzędzi. W filmie przedstawiam 11 punktów, są to podstawy fotografii, które każdy powinien znać, ponieważ dzięki nim fotografujący zanotuje szybki progres.

30 minutowy mini kurs/szkolenie, w którym przedstawiam punkty, o których koniecznie należy pamiętać podczas fotografowania ludzi. To jednocześnie mój sposób pracy, który wypracowałem sobie podczas niezliczonych sesji zdjęciowych. Dzięki temu wiedza, którą przekazuję, jest sprawdzona w praktyce.

Jak zrobić dobry portret?

Podstawy Fotografii

Link bezpośredni: https://youtu.be/WAl3S0XeJAE

Jest jeszcze jedna ważna sprawa. Przygotowanie tego filmu, nagranie i zmontowanie zajęło mi około 16 godzin. To mnóstwo pracy, za którą nie oczekuję żadnej zapłaty.
Więc jeżeli doceniasz pracę włożoną w tworzenie materiałów to koniecznie zostaw polubienie (tutaj, na końcu wpisu i pod filmem) oraz udostępnij ten materiał. Nie bądź skrytoczytaczem i po ludzku odwdzięcz się 

Dziękuję i życzę miłego oglądania,
Michał.


Inne filmy:

Chcesz wiedzieć o wszystkich filmach? Subskrybuj kanał YT:
youtube-subscribe-button-psd-photoshop-july-2013


PODSTAWY FOTOGRAFII

Grafika streszczająca do pobrania:

Jak zrobic portret poradnik - FotoBlysk.com sm

Więcej artykułów: Podstawy Fotografii

ABOUT THE AUTHOR

Michał Kula
Cześć! Przede wszystkim jestem szczęśliwym i pozytywnie nastawionym do życia człowiekiem, który nieustannie dąży do realizacji marzeń i celów. Nieodłączną częścią mojego życia jest fotografia, którą dzielę się z Tobą na blogu.