09Mar

Instagram Fotografa

ZAPISY ZAMKNIĘTE!

ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH NA KOLEJNĄ EDYCJĘ (OTRZYMASZ DARMOWE MATERIAŁY JUŻ TERAZ!)

Tuż po zapisie otrzymasz maila wraz z E-bookiem, w którym przekażę Ci wiedzę dotyczącą różnych publikacji na Instagramie.
Dzięki nim, pomysłów już nigdy Ci nie zabraknie 🙂

 

*ZAPIS NIE JEST ZOBOWIĄZANIEM DO UDZIAŁU W KURSIE


 

.

_

INSTAGRAM TO NAJWAŻNIEJSZE MEDIUM INTERNETOWE DLA FOTOGRAFA
NAUCZĘ CIĘ WYKORZYSTAĆ JEGO POTENCJAŁ!


DO KOŃCA ZAPISÓW ZOSTAŁO:

-141Dni -15Godzin -7Minut -50Sekund

 

Jak jest z Twoim Instagramem?

  • czy masz problem z rozwojem swojego Instagrama?
  • czujesz się zagubiony i nie wiesz jak tworzyć ciekawy profil?
  • nie wiesz jak przyciągnąć odbiorców?
  • na Twoim Instagramie nie ma ruchu?
  • chcesz rozwinąć swój profil i przyciągnąć obserwatorów i klientów?
  • chcesz nauczyć się tworzenia i prowadzenia świetnego konta krok po kroku?
  • szukasz konkretnych i sprawdzonych metod?

 

Odpowiedziałeś na jakiekolwiek pytanie tak? Daj mi 5 minut i czytaj dalej. Mam dla Ciebie fantastyczną wiadomość

Nauczę Cię wszystkiego krok po kroku!

Nazywam się Michał Kula i jestem założycielem bloga fotograficznego FotoBlysk.com, twórcą kanału YouTube o tej samej nazwie oraz zawodowym fotografem pracującym na własną rękę od 9 lat. Od 6 lat dziele się ze światem moją wiedzą fotograficzną. Do tej pory przeszkoliłem już ponad 1500 osób z zakresu obróbki zdjęć i fotografii. Przez prawie 5 lata blogowania napisałem ponad 340 artykułów na temat fotografii, nagrałem ponad 160 filmów poświęconym fotografowaniu. Napisałem kilka książek w formie E-booka: 15 Pomysłów na Instagramowe Posty, Portrety w plenerze, Lightroom Tipy & Triki, Pomysły na kreatywne zdjęcia oraz 40 pomysłów na zarabianie na fotografii.

Teraz z przyjemnością nauczę Cię prowadzić fantastyczne konto na Instagramie, które przyciąga i angażuje!

Brak efektów na Instagramie?

Bardzo często zaglądam na Instagramy moich widzów. Często napotykam profile z na prawdę ładnymi zdjęciami jednak cały profil niestety zamiast zachęca to całkowicie odpycha. Jego prowadzenie pozostawia wiele do życzenia przez co zamiast zachęcać do obserwacji – odpycha.

W czasach kiedy Internet jest niezwykle istotny to spore zaniedbanie. Szczególnie z racji na fakt, że Instagram to największe i najsilniejsze medium fotograficzne na świecie.

Zatem warto, a nawet trzeba wykorzystać potencjał jaki drzemie w Instagramie i zrobić użytek z jego siły.

Moja historia z Instagramem

Moje początki z Instagramem były bardzo kiepskie. Kompletnie nie czułem tego medium. Wrzucałem losowe zdjęcia, bez żadnej konkretnej strategii. Robiłem to “na wyczucie”. Dziwiłem się dlaczego nie mam efektów a moje konto ma garstkę obserwujących.

Zacząłem krok po kroku zgłębiać tematu, szukać informacji, podpatrywać inne profile i eksperymentować. Działałem na zasadzie prób i błędów. Dzisiaj, po 6 latach eksperymentów, wzlotów i upadków mogę powiedzieć, że ogarniam Instagrama i wiem jak prowadzić ciekawe, angażujące i magnetyczne konto.

Trwało to aż 6 lat. Wiele bym dał, żeby wtedy zainwestować w kurs, w którym nauczę się tego wszystkiego od A do Z. Ciekawe gdzie moje konto byłoby aktualnie i ile nerwów i frustracji bym zaoszczędził. Na szczęście Ty masz łatwiejszą drogę.

“Czy kurs zadziała u mnie?
Czy ja naprawdę potrzebuję kursu z Instagrama?
Może da się prowadzić swój profil bez tego?”

Często odwiedzam profile moich obserwatorów. Lubię patrzeć co tworzą i jak prowadzą swoje konta. W ten sposób przeanalizowałem mnóstwo profilów i w oparciu o tę wiedzę powstało wiele lekcji kursu Instagram Fotografa.

Podczas pracy nad kursem robiłem również ankiety i pytałem Widzów z czym mają największy problem. Dołożyłem do tego wszystkiego wiele swoich sposobów i metod. Dzięki temu, kurs jest skrojony idealnie na miarę i zawiera wszystko to co potrzebujesz, żeby prowadzić wyśmienity profil na Instagramie.

Zatem gwarantuję, możesz być spokojny, kurs u Ciebie zadziała. Świadomie stworzyłem lekcje tak, żeby prowadzić Cię krok po kroku poprzez poszczególne etapy. Wiem, że kurs odpowie w 100% na Twoje problemy i potrzeby.

Zobacz co dokładnie otrzymujesz kupując Instagram Fotografa

LEKCJE WIDEO – w kursie znajdziesz ponad 35 lekcji o Instagramie Fotografa, w których dowiesz się wszystkiego co niezbędne w prowadzeniu dobrego, ciekawego i angażującego profilu na Instagramie, który przyciągnie do Ciebie odbiorców. Wszystkie lekcje prowadzone są w taki sposób, żeby wiedze przełożyć na Twoje konto!

KONKRETNA WIEDZA – w kursie pokazuję konkretną i sprawdzoną w praktyce wiedzę. Nie mówię o teoriach, których sam nie sprawdziłem. Wszystko czego uczę ma poparcie w praktyce i jest łatwe do zastosowania na Twoim koncie.

GRUPA WSPARCIA UCZESTNIKÓW – to fundamentalny element kursu. Dołączając do kursu otrzymujesz dostęp do zamkniętej i dedykowanej grupy uczestników na Facebooku, w której będę odpowiadał na wszelkie pytania oraz pomagał Ci w rozwoju konta ale co najważniejsze – ocenię Twoje konto po przerobieniu kursu i powiem co jeszcze warto zmienić i poprawić. Dzięki temu otrzymasz cenne informacje dotyczące tylko i wyłącznie Twojego konta.

ZADANIA DO WYKONANIA – żeby konto się rozwijało potrzebne są konkretne działania. Wiem, że samemu ciężko niejednokrotnie wyznaczyć sobie odpowiednie zadanie, jeżeli nie znamy dobrze tematu. Dlatego przygotowałem szereg zadań do wykonania, które pomogą Ci w lepszym i szybszym rozwoju Twojego profilu.

PIGUŁKI WIEDZY – podczas wykonywania lekcji nie musisz robić notatek. W pakiecie otrzymujesz graficzne pigułki wiedzy, w których zawarta jest esencja wiedzy z danej lekcji. Dzięki temu wszystko o wiele łatwiej zapamiętasz oraz zastosujesz w praktyce.

LEKCJA JAK NA SPOTKANIU – lekcje prowadzę w taki sposób jakbyśmy pracowali nad Twoim kontem. Postawiłem na to, żeby wiedza była precyzyjna, dlatego nie dotyczy prowadzenia konta celebryty na Instagramie tylko profilu Fotografa.

GWARANCJA SATYSFAKCJI – jestem tak pewny jakości kursu, że w 100% gwarantuję Twoją satysfakcję, jeżeli z jakiegoś powodu byłbyś niezadowolony, zwracam Ci 100% kwoty bez żadnego gadania czy papierów.

BEZTERMINOWY DOSTĘP I DARMOWE AKTUALIZACJE – otrzymujesz bezterminowy dostęp do kursu. W przyszłości planuję aktualizacje, które zostaną przypisane do Twojego konta bez żadnych dopłat. Inwestujesz w kurs raz a ten służy Ci bezterminowo. Cały czas śledzę to co dzieje się na Instagramie i będę się z Tobą tym wszystkim dzielił w postaci nowych lekcji kursu, do których

CERTYFIKAT UKOŃCZENIA – w ramach kursu otrzymasz również certyfikat, który będzie świadczył o tym, że ukończyłeś kurs z zakresu Instagrama. Certyfikat można wykorzystać w urzędach, np. podczas pozyskiwania dotacji. Każdy certyfikat jest przeze mnie personalizowany i widnieją na nim Twoje dane. Nie ma mowy o masowym procesie.

Ile to wszystko kosztuje?

Przeliczając 6 lat pracy nad moim Instagramem, błędy jakie popełniłem, testy jakie wykonałem i nerwy, które straciłem to wyszłaby spokojnie czterocyfrowa kwota.

Sam odpowiedz sobie na pytanie – wolisz samodzielnie, przez lata dochodzić do efektów na swoim koncie czy wolisz zainwestować w kurs, który przeprowadzi Cię za rękę poprzez świat Instagrama i który pokaże Ci jak tworzyć atrakcyjny i przyciągający profil? Odpowiedź jest oczywista! Gdybym mógł cofnąć czas, bez wahania wówczas zapłaciłbym duże pieniądze, żeby dostać wszystko podane jak na tacy zamiast przekopywać się przez tony bezużytecznych poradników czy sposobów, które przyniosły mizerne efekty.

Mam świetną informację. Nie musisz przez to przechodzić i oszczędzić sobie frustracji. Możesz skorzystać z mojej wiedzy, którą przekażę Ci w kursie Instagram Fotografa i w łatwy sposób nauczyć się tego wszystkiego do czego ja dochodziłem przez 6 lat prowadzenia mojego profilu.

Wyceniając takie szkolenie na lekcjach indywidualnych nie szedłbym poniżej 2000zł.
Spokojnie, cena jest niższa 🙂

„Dobrze, więc jaka jest cena?”

Przystępując do wyceny kursu sprawdziłem koszt tego typu szkoleń stacjonarnych czy indywidualnych. Ciężko było znaleźć coś poniżej 1000zł. Wadą tego typu szkoleń jest to, że nie możesz do nich wracać i powtarzać lekcji. Tyle ile zapamiętasz tyle jest Twojego. Poza tym, program szkoleń był bardzo ogólny i nie dotyczył profilów fotografów tylko ogólnie obejmował różnego rodzaju konta.

W kursie online jest całkowicie inaczej. Dostęp do szkolenia jest bezterminowy a ja osobiście pomogę Ci na grupie uczestników wycisnąć maksimum z Twojego profilu. Poza tym – widza, którą przedstawiam jest kierowana do nas – fotografów.

Spokojnie mógłbym za tego typu kurs oczekiwać 599zł. To mniej niż szkolenia stacjonarne pomimo, że widza jest mocno spersonalizowana pod Twoje potrzeby.

Jestem realistą i zdaję sobie sprawę, że na początku rozwoju profilu mało kto może pozwolić sobie na taką inwestycję.

Ostatecznie obniżyłem cenę do 347zł 

To mały ułamek tego co trzeba byłoby zapłacić za szkolenie stacjonarne nie mówiąc już o nauce wszystkiego na własną rękę.

Jeżeli tylko będziesz miał chęci, wdrożysz wiedzę i posłuchasz moich wskazówek to gwarantuję Ci, że całkowicie odmienisz swój profil a efekty będą fantastyczne. Pamiętaj – Instagram to podstawowe narzędzie fotografa.

Dlatego wykorzystaj tę szansę i stwórz niesamowity profil fotograficzny na Instagramie!

ZAPISZ SIĘ NA TEN KURS TERAZ

DO KOŃCA ZAPISÓW ZOSTAŁO:

-141Dni -15Godzin -7Minut -50Sekund

To szkolenie pokaże Ci drogę jak zbudować od zera Instagram Fotografa

Kurs dostępny jest tylko do 16 marca do godziny 23:59 – później całkowicie zamykam sprzedaż i skupiam się na pomocy kursantom na grupie uczestników.

„Skoro kurs jest tak świetny, to dlaczego kosztuje tak mało?”

  • to kurs online więc nie muszę wynajmować sali szkoleniowej oraz obsługi,
  • cały kurs tworzę sam – nagrania, montaż i cała merytoryka, osobiście dopracowałem każdy jego element,
  • mam już doświadczenie i sprzęt do tworzenia takich materiałów, zdobyłem je nagrywając mnóstwo filmów na kanał YouTube, a przede wszystkim, tworząc moje poprzednie kursy.

I najważniejsze

Chcę, żeby wiedza, którą chcę Ci przekazać była dla Ciebie łatwo dostępna, dlatego również tworzę tyle darmowych materiałów na blogu i kanale YouTube. Gdybym ustalił wysoką cenę za kurs, mam świadomość tego, że wiele osób po prostu nie byłoby na niego stać. Wystarczy, że sprzęt fotograficzny jest horrendalnie drogi.

Przerabiając kurs, otrzymujesz całą potrzebną wiedzę z zakresu prowadzenia fotograficznego Instagrama a co najważniejsze – całą tą wiedzę w łatwy sposób zastosujesz na swoim koncie!

Gwarancja satysfakcji

Jestem tak pewny wartości jaką oferuje ten kurs, że GWARANTUJĘ TWOJĄ SATYSFAKCJĘ i biorę na siebie całe ryzyko z podjęciem Twojej decyzji. Możesz przekonać się na własnej skórze jak wartościową wiedzę zawarłem w kursie, jak sprawdzi się ona w praktyce i ile zmieni ona w obróbce Twoich zdjęć.

Jeżeli w przeciągu 30 dni uznasz, że kurs jednak nie spełnia Twoich oczekiwań to wystarczy, że napiszesz do mnie maila. Otrzymasz pełny zwrot pieniędzy, bez żadnego gadania, papierów czy dodatkowych pytań. Po prostu weź ten kurs na próbę.

Wiem, że możesz podchodzić do tego z lekkim niedowierzaniem jednak zwróć uwagę na jedną rzecz. Od kilku lat prowadzę bloga, którego czyta 30 000 osób, tworzę kanał na YouTube, którego ogląda 68 000 osób a do tego aktywnie pomagam pasjonatom fotografii poprzez Instagrama i inne kanały komunikacji. Ciężko pracuję na swoje dobre imię i oszalałbym gdybym postawił na szali to wszystko na co zapracowałem i nie był pewny jakości tego co oferuję.

Rekomendacje moich kursantów

Skorzystałem z warsztatów indywidualnych u Michała z zakresu obróbki zdjęć i rozkręcania swojego biznesu. Michał doskonale radzi sobie z marketingiem i promocją usług, poprosiłem więc o analizę moich materiałów oraz kanałów promocji tj. strony www, profili na FB oraz Instragramie, a także analizę oferty.

Doskonale wyłapał słabe punkty i doradził co warto zmienić. Wskazał co powinienem dodać, a co kategorycznie zdjąć z „widoku”. Zaproponował mi pewne zmiany, które wprowadziłem i już w tym momencie widzę różnicę. Po kilku tygodniach od momentu wprowadzenia zmian, znacznie zwiększył się ruch na moich stronach i zdecydowanie wzrosła ilość zapytań o moje usługi. Co więcej, znaczna część tych zapytań zaowocowała podpisaniem umowy.

Jestem bardzo zadowolony z naszego szkolenia, znacznie wzmocniłem swój warsztat w obróbce, a także zwiększyłem wiedzę w zakresie marketingu, co już przełożyło się na zwiększenie zainteresowania moimi usługami.

To była dla mnie jedna z lepszych decyzji odnośnie fotografii od lat. Michał sam w sobie to osoba z którą od razu łapie się doskonały kontakt. Jest miło, sympatycznie aczkolwiek cały czas rzeczowo i na temat.

Paweł Kosiba | www.pawelkosiba.pl

Cześć wszystkim. Jesteśmy młodym małżeństwem i od pewnego czasu pojawił się nam pomysł, aby zacząć zajmować się fotografią. Kupiliśmy aparat, obiektywy itd. Przeszliśmy kursy internetowe oraz czytaliśmy bardzo dużo artykułów na temat fotografowania – jednak nie wszystko było dla nas jasne. Przypadkowo na Youtube trafiliśmy na filmy Michała pod nazwą FotoBłysk. Zainteresowały nas jego filmy, ponieważ nie są długie męczące, tylko krótkie i bardzo treściwe, maksimum wiedzy w krótkim czasie. Obejrzeliśmy wszystkie filmy oraz przeczytaliśmy artykuły na blogu Michała i stwierdziliśmy, że warto by było spotkać się na żywo i zadać pytania na tematy które są nam obce. Umówiliśmy się na indywidualne warsztaty i był to strzał w dziesiątkę. Na każde zadane pytanie otrzymaliśmy konkretne odpowiedzi i do tego pokaz na sprzęcie. Warsztaty zmieniły nasze podejście do fotografii i co najważniejsze bardzo wiele nas nauczyły. Jeśli uważacie, że macie jakieś pojęcie o fotografowaniu to po warsztatach u Michała zobaczycie, że wiele musicie się jeszcze nauczyć. Dla nas Michał jest mistrzem w swojej dziedzinie i chcielibyśmy dojść do tak wysokiego poziomu jak On. Chcemy spotkać się z Michałem ponownie, aby chłonąć wiedzę dalej. Jak się uczyć to od najlepszych. Zdecydowanie polecamy. Ocena w skali od 1 do 10 to 11. Pozdrawiamy!

Justyna i Leszek Sikora | Włocławek

 

Michał doskonale zna się na tym co robi, ma ogromną wiedzę, którą potrafi przekazać. Profesjonalnie i indywidualnie podszedł do każdego tematu, który omawialiśmy. Od razu wyłapał najważniejsze rzeczy dzięki którym mogłem w znaczący sposób wpłynąć na mój rozwój. Michał jest osobą z którą na pewno znajdziesz swój wspólny język. Jeśli nie wiesz jak zacząć przygodę z fotografią gwarantuję Ci, że ten kurs to nie będą pieniądze wyrzucone w błoto.

Patrycja Kaszyca & Jakub Świątek | www.pstrykzpomyslem.pl

ZAPISZ SIĘ NA TEN KURS TERAZ

DO KOŃCA ZAPISÓW ZOSTAŁO:

-141Dni -15Godzin -7Minut -50Sekund

To szkolenie pokaże Ci drogę jak zbudować od zera Instagram Fotografa

Kurs dostępny jest tylko do 16 marca do godziny 23:59 – później całkowicie zamykam sprzedaż i skupiam się na pomocy kursantom na grupie uczestników.

LISTA LEKCJI KURSU

FAQ – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest dla osób, które chcą rozkręcić swój fotograficzny profil na Instagramie. Co więcej, przystępując do kursu nie musisz nawet posiadać swojego konta. Zaczynamy od samych podstaw i stopniowo wchodzimy w świat Instagrama.

 

Dla kogo nie jest ten kurs?

Kurs nie jest dla osób, które potrafią dobrze prowadzić swoje profile i już w tym momencie ich konta są popularne i szybko rosną w siłę.

 

Czy ważne jest to jaki mam telefon?

Nie jest to istotne. Aplikacja Instagram działa tak samo na różnych urządzeniach więc wszystko co mówię i pokazuję w kursie przełożysz na swój profil.

 

Co w przypadku kiedy jakieś zagadnienie z kursu będzie niejasne? 

Właśnie do tego celu zostanie założona specjalna, zamknięta grupa uczestników kursu na Facebooku i tam będziemy dyskutować o Instagramie i rozwiązywać wszelkie problemy z nim związane.

 

Jak długo muszę czekać na dostarczenie plików?

Maksymalnie kilka minut, a zazwyczaj kilka sekund po potwierdzeniu płatności przez system, oprogramowanie automatycznie wyśle Ci paczkę na Twojego maila (w razie problemów sprawdź SPAM i inne foldery na poczcie). Dodam, że system nie czeka aż przelew zostanie zaksięgowany na moim koncie. Wysyła on automatycznie kurs po kliknięciu przez Ciebie przycisku potwierdzającego operację. Dzięki takiemu rozwiązaniu, cieszysz się zestawem w kilka chwil po zakupie.

 

Jak długo mam dostęp do materiałów?

Dostęp do kursu nie jest ograniczony czasowo. Masz do niego dostęp na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

 

Czy w zestawie są produkty fizyczne?

Nie. Cały kurs dostępny jest ONLINE. Pobierasz dane dostępu, logujesz się na platformę i oglądasz lekcje.

 

Jak w praktyce wygląda Gwarancja Satysfakcji?

Wystarczy, że napiszesz do mnie maila z informacją, że chcesz skorzystać z Gwarancji, najlepiej prześlij od razu dane, na które chcesz otrzymać zwrot pieniędzy. To właściwie tyle. Nie musisz wypełniać żadnych formularzy i przekopywać się przez setki stron regulaminów.

Po prostu bardzo zależy mi na Twoim zadowoleniu i satysfakcji.

 

Czy mogę zapłacić za pomocą konta PayPal?

Nie ma z tym najmniejszego problemu.

 

Mam inne pytania. Jak mogę je zadać i czy otrzymam na nie odpowiedź?

Oczywiście! Wystarczy, że napiszesz na: kontakt@fotoblysk.com
Postaram się odpowiedzieć w przeciągu 24h.

ABOUT THE AUTHOR

Michał Kula
Cześć! Przede wszystkim jestem szczęśliwym i pozytywnie nastawionym do życia człowiekiem, który nieustannie dąży do realizacji marzeń i celów. Nieodłączną częścią mojego życia jest fotografia, którą dzielę się z Tobą na blogu.