fbpx

Święta do niedawna były tylko na ekranach telewizorów i komputerów oraz na wystawach w sklepie. Czas szybko leci i przyszedł do nas ten dzień, w którym wszystko jest inne niż na codzień. Wszyscy spotykają się ze swoimi rodzinami i bliskimi oraz spędzają ten wieczór w ciepłej rodzinnej atmosferze.

Blog to taka jedna wielka rodzina zrzeszająca pasjonatów fotografii a co za tym idzie, nie może zabraknąć również tutaj świątecznej atmosfery i chwili na życzenia.  Zawsze dbam o to żeby panowała tutaj miła i przyjemna atmosfera i każdy czuł się na prawdę dobrze a dziś będzie jeszcze milej.

ARTYKUŁ JEST CZĘŚCIĄ SERII POMYSŁY NA ZDJĘCIA W PLENERZEDrodzy Czytelnicy!

Chciałbym życzyć wszystkim przede wszystkim Wesołych i Spokojnych Świąt, spędzonych z najważniejszymi dla Was osobami. Niech każdy złapie trochę oddechu, zatrzyma się na chwilę i odpocznie od całego zgiełku i pracy. To najlepszy czas na regenerację i zebranie sił na kolejny rok.

Życzę Wam również mnóstwo uśmiechu i pozytywnego nastawienia do życia, z takim podejściem każdy dzień w roku, nawet ten gorszy, może stać się znacznie lepszy. Wierzcie w siebie, w to, że się da, nie ważne co, ale się da. To takie proste a jednocześnie takie trudne. Pamiętajcie, że z takim założeniem życie jest znacznie przyjemniejsze, pełne wyzwań, chęci do osiągnięcia czegoś więcej, motywacji i sukcesów.

Pod choinką życzę Wam samych wymarzonych prezentów, nie tylko tych związanych z fotografią ale również takich niematerialnych; najważniejszych i najskrytszych.

Na koniec życzę Wam, żeby rok 2016 był lepszy od 2015 ale gorszy od 2017.


Nie byłbym sobą gdybym nie dodał zdjęć do wpisu.
Do życzeń dołącza się również moja prywatna modelka 🙂
Pozdrawiamy i życzymy wszystkim jeszcze raz: WESOŁYCH ŚWIĄT!

IMG_8579-2

IMG_8549-2

IMG_8569-2

IMG_8537-2